Emaka puhastus

Kõik sünnitust puudutavad teemad ja küsimused

Emaka puhastus

PostitusPostitas Mar444 » 18.12.15, 17:16

Kas keegi on pidanud käima sünnituajärgselt emakapuhastusel, palju teil ennen kehatemperatuur oli, põletikunäitajad, kas saite pärast antibiootikume, palju päraat kehatemp oli, kui kaua selliselt püsis. Kas saite emakakokkutõmbeks tablette, olid valud kõhus? Kas sellel ajal imetasite? Peale emakakaela puhastust narkoosist lüpsite rinna tühjaks kui kaua lapsele rinda ei andnud.? Las peale puhastust tegite ka edasi vaagnapõhja lihaste harjutusi? Palun kirjeldage oma kogemusi, olen mures...
Mar444

Re: Emaka puhastus

PostitusPostitas Mar444 » 23.12.15, 13:24

Oeh
Mar444

PostitusPostitas Õnnepääsuke » 23.06.18, 9:41

Hey

Tundub et siin pole selliste kogemustega inimesi. Soovitan imetamisega seonduvad kysimused suunata imetamisnõustajatele.neile saab ka helistada. Tallinna haiglate kldulehekyljelt saab.nr.
Edu ja kõike head
2011:)
2013:(
2014:)
2017:(
2018:(
Kasutaja avatar
Õnnepääsuke

PostitusPostitas kaaryke » 08.07.18, 9:27

Räägin enda kogemusest. Ei käinud küll kohe peale sünnitust puhastuses vaid pool aastat hiljem kui selgus, et platsenta tükk oli sisse jäänud.
Kõik algas 3-4 kuud peale sünnitust kui hakkas määrima, algul arvasin, et esimesed päevad peale rasedust. Määris veidi üle nädala, mõnda aega oli kõik ok kui jälle määrima hakkas. Panin arstile aja, sest selline tihe imelik määrimine muutis juba veidi murelikuks. Nagu ikka tuleb naistearstile omajagu oodata kui lõpuks aeg käes oli selgus, et midagi nagu emakas on (vari). Kuna pühad olid tulemas ja arst arvas, et hullu pole pani järgmise visiidi poolteist kuud hiljem, et siis olukorda uuesti hinnata ja mõtelda mida teha. Sellele visiidile ma aga oma murega ei jõudnud. Nädal enne jõule hakkas verd kallama. Kaheksa tunniga olin terve paki sidemeid ära kasutanud. Itk emos oli muidugi naljanumber ja mu mure naerdi vastuvõtus välja. Kui vahetus muutus läksin aga tagasi ja suhtumine oli hoopis teine. Tehti uh ja otsustati, et järgmine hommik on puhastus. Palaviku ei täheldanud ja muidu oli olemine igati hea.
Järgmine hommik kappasin aga itk-sse tagasi, kell kümme oli protseduur, kell kaks lasti koju ja oligi kogu muusika. Mingeid ravimeid peale ei saanud, valusid polnud, järgmiseks päevaks oli verejooks jne lõppenud. Imetamist ei soovitanud keegi vältida. Vaagnapõhja lihaseid tasub igal juhul teha isegi kui sünnitusest on juba mõnda aega möödas, hoiab alumise korruse trimmis :D

Tahtsin oma jutuga seda öelda, et kui mure on siis tasub alati abi otsida.
Meribel 14.04.07 :smt049
Meie 14.07.2012 Pilt
Amandra 18.07.13 :smt049
http://kaaryke.wordpress.com/
Kasutaja avatar
kaaryke

Mine Sünnitus

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist