Naljakaid seiku sünnitusest

Kõik sünnitust puudutavad teemad ja küsimused

Re: Naljakaid seiku sünnitusest

PostitusPostitas zumzu » 15.02.18, 0:53

Kui mees vahepeal enne sünnitust ära käis, viidi mind teise palatisse. Juhatati mees siis minu juurde, mees astub palatisse, vaatab jalanõusid ja teatab, et need tema naise omad küll pole. Hääl kardina tagant: "Ei ole jah!". Mees oligi juhatatud valesse palatisse.
zumzu

Re: Naljakaid seiku sünnitusest

PostitusPostitas kaaryke » 26.05.18, 16:21

Mõtlesin, et jagan siis teisest sünnitusest ka paari paremat pala.

Haiglasse minnes hingasin valu ukse taga üle ja läksin valvelauda kuulutama, et sooviks sünnitama tulla. Tädike siis itsitas, et ma nii rõõmsalt tulen.
Ei tea kas siis enamus sünnitajaid lähevad pisardades :lol:

Leppisime ämmakaga kokku, et üritame ilma valuvaigistiteta hakkama saada. Kui lõpuks tundsin, et enam ei jaksa nõudsin epiduraali. Ämmakas hakkas aga muid variante pakkuma, vanni, naerugaasi jne. Mina aga jonnisin nii kaua kuni oma epiduraali kätte sain.

Kuna esimene laps kaalus peale sündimist üle nelja kilo kahtlustati seekord hiiglast. Üks ämmakas ütles, et kui just viie kilone pole saab hakkama küll :shock:
Siiamaani paneb see meenutus nihelema, õnneks oli laps sündides kõvasti väiksem.

Kui laps oli ära sündinud hakkasid arstid ta välimust kommenteerima, tõmmu, paksu parukaga jne. Mina aga ootasin pikisilmi millal soo teada saaks :mrgreen:

Kuna veed olid lõpus rohelised viidi laps igaks juhuks lastetuppa/intensiivi, pidavat seal kaks tundi olema. Pool tundi hiljem toodi ta aga tagasi, arst ütles, et laps visati välja kuna nii kõlavate häältepaeltega lapsel ei saa miskit viga olla :lol:
Meribel 14.04.07 :smt049
Meie 14.07.2012 Pilt
Amandra 18.07.13 :smt049
http://kaaryke.wordpress.com/
Kasutaja avatar
kaaryke

Eelmine

Mine Sünnitus

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline