Tunnusta arsti/ämmaemandat/õde

Kõik sünnitust puudutavad teemad ja küsimused

Re: Tunnusta arsti/ämmaemandat/õde

PostitusPostitas Kiisu88 » 08.03.13, 22:59

DiKa kirjutas:dr. Ridnõi ITK-st päästis võibolla mu lapse elu sünnitusel. Samal ajal kui ämmakad nõudsid, et ma ikka rohkem pressiksin ja tahtsid juba vaakumiga last väljatõmmata, tuli arst sünnitustoast läbi ning ütles koheselt, et see laps mittemingil juhul minust välja ei mahu ning vaakumit ei tohi teha. Mind viidi koheselt erakorralisse keisrilõikesse, kuna laps oli juba hapnikupuuduses.
Nii et suured kiitused dr. Ridnõi´le!!!

See on seesama meesarst Ridnõi kes teeb ITK-s UH? Mul oli temaga esimesel kohtumisel halb kogemus (turtsuv, pļärtsuv ja kuri) aga järfmine kord oli tore ja ninnu-nännu
Pilt
Kasutaja avatar
Kiisu88

PostitusPostitas Kati85 » 10.03.13, 10:32

Rasedust jälgis Liis Pall :smt023 Lihtsalt super inimene!!! Kuna sünnitus oli pikk, siis minuga tegeles kaks ämmakat.....Karilin Nemsitsveridze ja Tiivi Pihla, kes samuti olid super inimesed. Oskasid ergutada, olid lahedad ega ninnunännutanud :D
Kati85

PostitusPostitas Nimetuke » 27.06.13, 16:56

Mina kiidaks Paidest ämmaemandat Tiina Jõe ja arstidest Heli Veeber. Esimese sünnituse võttis vastu Paides ämmaemand Asta Olonen. Ka väga hea ämmaemand
Pilt

Pilt
Nimetuke

PostitusPostitas inglike13 » 29.06.13, 16:55

pärnus...Jelena Laanemets on super tore :)
Jälgimisel oliln Marit Tükk'i juures, ta selline heas mõttes kanaema ja uurib igat asja mis veidi teisiti kui olla võiks - super lihtsalt.
Arstidest on vaieldamatult parim LIlleste :)
Kasutaja avatar
inglike13

PostitusPostitas Pisike21 » 20.11.13, 11:17

Mina kiidaksin Rakvere haiglaGünekoloogia osakonna kõiki ämmemandaid ja osakonna juhatajat dr .Truupõld Katrinit . (kes ka mu sünnituse vastu võttis ) ,minul on Rakvere haigla ämmaemandatele ja arstile ainult kiidusõnad! (kuna olin enne sünnitust ka juba mitu korda sees ,siis tean neid kõiki ja väga tore kollektiiv) (Y)
Pisike21

PostitusPostitas Blondintšik » 19.01.14, 12:21

Põlva haigla- Krister Matto :) :!:
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Blondintšik

PostitusPostitas Siqs » 13.08.14, 12:02

Itk kaks parimat ämmakat on Maila Teramees ning Ellu Kullerkann. Esimene jälgis rasedust ning teine võttis mu sünnituse vastu. Väga hoolivad, toetavad ning mõistlikud. Ellust oli sünnitusel väga palju kasu, sest jagas väga häid õpetussõnu ja oli vana rahu ise. Super kogemus ja järgmise rasedusega võtan kindlasti Maila enda ÄE-ks uuesti ning loodetavasti satub Ellu tööl olema, kui sünnitama lähen. :)
Pilt
Siqs

PostitusPostitas Siqs » 13.08.14, 12:03

Itk kaks parimat ämmakat on Maila Teramees ning Ellu Kullerkann. Esimene jälgis rasedust ning teine võttis mu sünnituse vastu. Väga hoolivad, toetavad ning mõistlikud. Ellust oli sünnitusel väga palju kasu, sest jagas väga häid õpetussõnu ja oli vana rahu ise. Super kogemus ja järgmise rasedusega võtan kindlasti Maila enda ÄE-ks uuesti ning loodetavasti satub Ellu tööl olema, kui sünnitama lähen. :)

Veel tahaksin kiita ITK beebiintensiivi, kus mu laps sai parimat hoolt!
Pilt
Siqs

PostitusPostitas Alexandra » 27.01.15, 16:42

Egle Lihtsa - noor,väga positiivne,sõbralik,energiline ja rõõmsameelne.
Alexandra

PostitusPostitas mummmu » 23.06.16, 20:40

marii26 kirjutas:Tiina Untera- super ämmaemand lihtsalt, ainult väga häid ja positiivseid sõnu saan tema kohta öelda. Kindlasti lähen ka uue põnnuga tema juurde (millal iganes see põnnu tulla peaks tahtma :oops: [-o< :) )

Ma kiidan ka Tiina Untera´t, samuti Algi Rande´t ja Katrin Kukk´e (kõik kolm on mu sünnituse juures olnud ja kiidan neid taevani).
Pilt
Kasutaja avatar
mummmu

PostitusPostitas CasaDanao » 24.04.17, 23:24

Dr. Veronika Roht ja Dr. Riina Aak Pelgust! Minu eest raseduste ajal niii hästi hoolitsenud. Ämmaemandana Aili Kütt. Äärmiselt armas inimene!
Pärnust Dr. Helemäe ja Dr. Heinväli on tõelised professionaalid, keda teised haigla arstid soovitavad. (Lilleste peale tulevad judinad :D ).
CasaDanao

PostitusPostitas Mann82 » 13.08.17, 21:08

TÜKis Ämmaemand Svetlana Tsarjova, kes mu peale teist peetumist dr. Kristiina Rulli vastuvõtule suunas. Oleks ma jäänud lootma sellele, et ju need varajased peetumised olid looduslik valik, oleks ka järgmiste rasedustega nii läinud.

Dr. Kristiina Rull, kes just selliste probleemsete rasedustega tegelbki. Analüüside vastused on saatnud meilile koos kommentaaridega enne kui ma olen jõudnud küsida. Olen püüdnud mitte iga küsimusega kohe arstile helistada/kirjutada ja kõigepealt ise vastused leida, aga paari murega olen ka praeguse rasedusega pidanud arstile meili saatma ja ta on mõlemal korral vastanud tõesti KOHE, teisel korral keset ööd. Raseduse alguses käisin arstil kahe nädala tagant. Iga kord oli seal väga meeldiv, rahulik ja pingevaba ja muhe õhkkond.

ÄE Svetlana Noga, kes jälgib minu praegust rasedust. Jällegi rahulik, sõbralik ja asjalik. Mulle ei sobi liigne ninnunännu, olen ise pigem ratsionalist kui emotsioonide inimene ja mulle need ÄEd ja arst vägagi sobivad.

Kui poiss novembris sünnitatud, siis loodan, et saan veel arste/ämmakaid kiita. Kuigi muidugi eelistaks sünnitada samade meedikute hoole all, kes mind enne jälginud, aga usun, et TÜKis on enamasti väga head töötajad.
Mann82

Eelmine

Mine Sünnitus

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist