Suur laps

Kõik sünnitust puudutavad teemad ja küsimused

Suur laps

PostitusPostitas Surmain » 18.01.07, 16:25

Olen pisut mures , kuna arst kirjutas saatekirja millega pidin siis täna KH-sse esilekutsumisele minema (nädalaid 40+0), kuna loode on suur. Seal siis tehti Uh lapse kaaluks määrati 4200g +/- 600g ( ise olen 62cm/50 kg)
. Aga haiglast saadeti koju tagsi , et ole aga kodus kui 42 nädalat täis siis... ja kui sa ei jõua ise sünnitada siis sab ju keisri teha... :shock:
Nüüd ma siis muretsen siin kodus ja ei tea mida arvata , sest samas , miks siis üldse arst mulle selle saatekirja andis kui põhjust pole?
Mida teadjamad arvavad ? Igasugunsed nõuanded on teretulnud .... Aitähh
Pilt
Kasutaja avatar
Surmain

PostitusPostitas ene » 18.01.07, 16:36

Mina 164 pikk ja vaid 45 kg :lol: . Juba 36 ndal nädalal ennustati üle 4 kilost last mulle. Läks üle 10 päeva. Kui ma poleks sel päeval sünnitama hakanud, oleksin pidanud järgmine päev nii või naa tagasi tulema, et siis oleks esile kutsutud. Ja mina ei saanud ise sünnitada, mis sest, et ma 24 h üritasin seda teha.. Mul on puusad liiga jäigad. Arst ütles, et kasv ei puutu üldse asjasse, et kõik oleneb luudest. Mul on väga tugevad ja jäigad need. Seega ei andnud need sünnituse ajal kuidagi nö järele. Isegi kui ma oleks lõpuks ise sünnitanud, oleks võinud poja poolel teel kinni jääda ja siis oleks pidanud ta sealt jõuga välja tõmbama, mille tagajärjel oleks ma lisak lõhkiminemisele ka kõvasti luid purustanud. Nii rääkis mulle mu arst pärast keisrit. Et tegelt oleks pidanud mind kohe keisrilõikusele saatma.
Kristjan 29.12.2004
Artur 21.09.2007
ene

PostitusPostitas ylane21 » 19.01.07, 15:08

nii palju kui kuulnud olen ja tuvus ringkonnas on olnud ,siis kõik suured lapsed on keisriga välja võetud,aga sul ei pruugi nii minna.mul oli 40 nädalat ja kutsuti esile sünnitus kuigi laps oli normis,aga vererõhk oli mul omal kõrge.
Aga edu ja ole tugev
Kasutaja avatar
ylane21

PostitusPostitas desire » 19.01.07, 23:07

mulle ennustati ka suurt last, üle 4kg kindlasti ja saadeti ka esilekutsumisele. kasvult olin sama, mis sina. tegelikuses, aga laps 4kg täis polnud, oli 3920g. ausalt öeldes, sünnitus oli pikk ja raske, kuid ära tegin. paar päeva peale mind sünnitas mu sugulane, kes must ikka jupi maad lühem ja kergem, 4,5kg poja ja ütles oma sünnituse kohta- nagu s****l oleks käind :lol: nii et kõik oeneb.
Kasutaja avatar
desire

PostitusPostitas Nummy » 21.01.07, 16:38

Mu tuttaval oli ka umbes 4200 kg. poiss ja sündis 3- me tunniga 8) :D
A.>M
:D
Nummy

Re: Suur laps

PostitusPostitas annieh » 28.02.17, 16:09

Käisin ultrahelis 33+2 nädalal. Siis öeldi, et lapse kaal juba 2800 g +/- 400 g. Suur kaalunumber tuleb ennekõike sellest, et lapse pea- ja kõhuümbermõõt on suured (reieluu ok). Ehmatasin päris ära. Eriti, kuna olen enda arvates heas vormis, juurde võtnud u 9 kg, diabeeti pole, EPK korras jne. Pole ülekaaluline, teen siiani regulaarselt trenni, energiat on hästi, nii minu kui mehe suguvõsas lapsed ikka 3100-3600 g.
Kas keegi oskab nõu anda, mis ma saaks teha, et laps nii kärmelt ei kasvaks - tahaks ikka jaksata ise sünnitada. Ämmaemand soovitas süsivesikuid piirata. On sellest kasu? On kellelgi sarnaseid kogemusi?
annieh

Re: Suur laps

PostitusPostitas Artemis » 06.03.17, 15:16

Ei ole mõtet tõesti pakkide viisi kommi näost sisse ajada, aga siiski tuleb normaalselt süüa. Mõtle lihtsalt loogiliselt oma toitumine üle, kas liialdad millegagi või mitte...9 kilo juurde võtta pole ju mingi kaalgi, ma saan aru,et oleksid 20 juba juurde võtnud!

See suure lapse jutt võib olla absoluutne lollus ja uh võib ikka nii korralikult mööda panna, et lase aga olla.
Artemis

Mine Sünnitus

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist