Augustibeebi 2019

Rasedus, lapseootuse mured, rõõmud ja küsimused

Re: Augustibeebi 2019

PostitusPostitas Sonea » 11.02.19, 15:00

Ma käisin täna uuesti UH-s, selle järgi on beebi täiesti terve, mingeid kõrvalekaldeid pole.
Kolmapäeva hommikul lähen annan niptify jaoks vere. Mul sisetunne ütleb, et lapsega on kõik korras.

Suurem laps kahjuks on ikka veel haige, täna sai AB peale. Endal ka kurk haige natuke.

Tere tulemast uutele ka :D
Pilt
Sonea

PostitusPostitas Serenity » 11.02.19, 15:08

Kmerle, mulle kahjuks kutset ei tulnud..

Edit! Valetasin, ise olin loll hoopis :lol:

Aga liituda ikka laseb, ütleb et lehte ei leitud või pole enam seda...
Serenity

PostitusPostitas kmerle » 11.02.19, 16:09

Serenity kirjutas:Kmerle, mulle kahjuks kutset ei tulnud..

Edit! Valetasin, ise olin loll hoopis :lol:

Aga liituda ikka laseb, ütleb et lehte ei leitud või pole enam seda...

Saatsin sõbrakutse, teeb sedapidi :)
Pilt
Kasutaja avatar
kmerle

PostitusPostitas Newadd » 12.02.19, 12:01

Ei tea kauaks foorumit nüüd on :D
Pilt
Newadd

PostitusPostitas kmerle » 12.02.19, 12:17

Vähemalt laseb vahepeal kontaktid siit üles otsida :D
Pilt
Kasutaja avatar
kmerle

PostitusPostitas Kurrnjäuu » 12.02.19, 13:52

Annab siis ka teada, et KVs käidud ja riske pole.
Aga, ma vist enam raporteerimist ei jätka, sest tundub, et elu kolib FBsse ja mina seda teha ei taha.

Muhedat kasvamist ja palju beebisid augustis! :)
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Kurrnjäuu

PostitusPostitas kmerle » 12.02.19, 15:21

Kurrnjäuu kirjutas:Annab siis ka teada, et KVs käidud ja riske pole.
Aga, ma vist enam raporteerimist ei jätka, sest tundub, et elu kolib FBsse ja mina seda teha ei taha.

Muhedat kasvamist ja palju beebisid augustis! :)

FB-s ka vaikne ning alles liitumise taotlused käsil. Nii et seni kuni siia pääseb anna aga märku :)
Pilt
Kasutaja avatar
kmerle

PostitusPostitas Sassssssu » 12.02.19, 15:26

Ma igaks juhuks saatsin ka nüüd kiiruga emaili ära kuna vahepeal ma perefoorumi lehele sisse ei saanud ja tundub, et vahepeal on mingi kala siin. Suures grupis ka ei meeldi, ma hirmuga juba mõtlesin, et nüüd on kõik, enam ei saagi liituda :D
Mul neljapäeval KV uuring, millalgi sain sõbrannalt ka dopleri aga pole veel hakkama saanud selle südametöö leidmisega seega närv on sees küll.
Sassssssu

PostitusPostitas Kiil » 12.02.19, 15:49

Sonea kirjutas:Ma käisin täna uuesti UH-s, selle järgi on beebi täiesti terve, mingeid kõrvalekaldeid pole.
Kolmapäeva hommikul lähen annan niptify jaoks vere. Mul sisetunne ütleb, et lapsega on kõik korras.

Suurem laps kahjuks on ikka veel haige, täna sai AB peale. Endal ka kurk haige natuke.

Tere tulemast uutele ka :D

Nii head uudised!!! \:D/
Kiiret paranemist teile!!!
Kiil

PostitusPostitas Serenity » 12.02.19, 17:44

Ma olen viimase viie päeva jooksul ainult kaks korda oksendanud =D>
Üks osa loodab, et ehk nüüd jääbki nii, aga realist minust ei julge midagi arvata.
Seekord käib väga kaootiliselt see halb päev/hea päev, täiesti ette ennustamatu, proovi siis niimoodi midagi planeerida :D

Täna tuli mingi tuhin peale, et tahaks poodidesse vankreid minna vaatama. Noh, kuna see moon lusso selline kahtlane variant, et äkki leiab mingi alternatiivi, mis sama palju meeldib. Hetkel e-poodides sirvides pole küll midagi silma jäänud.
Serenity

PostitusPostitas Serenity » 12.02.19, 17:57

Ahjaa, kas keegi juba hakanud kojujäämise ajale ka mõtlema? Mulle endale tundub, et niii palju aega selle kiire asjaga, aga ülemus hakkas rääkima, et tal ikka vaja teada ja uue inimese otsimine on pikk protsess. No ja kui nüüd arvutama hakkasin, siis tundub, et mul puhkust ka nii palju saada, et isegi kui viimasel hetkel sünnituslehe võtan, siis koos puhkusega ikka ligi kaks kuud kodus olla.
Mis tähendab, et nelja kuu pärast võikski juba koju jääda.
Serenity

PostitusPostitas kmerle » 12.02.19, 18:08

Serenity kirjutas:Ahjaa, kas keegi juba hakanud kojujäämise ajale ka mõtlema? Mulle endale tundub, et niii palju aega selle kiire asjaga, aga ülemus hakkas rääkima, et tal ikka vaja teada ja uue inimese otsimine on pikk protsess. No ja kui nüüd arvutama hakkasin, siis tundub, et mul puhkust ka nii palju saada, et isegi kui viimasel hetkel sünnituslehe võtan, siis koos puhkusega ikka ligi kaks kuud kodus olla.
Mis tähendab, et nelja kuu pärast võikski juba koju jääda.

Ma enne ülemusele teavitamist tegin kodutöö ära ja viimane tööpäev mul 14.juuni :) Juba otsitakse aktiivselt asendajat ka.
Pilt
Kasutaja avatar
kmerle

PostitusPostitas pilatus » 12.02.19, 18:18

Nii hea meel kõigi üle, kellel testid tehtud ja kellel enesetunne juba parem! :)
Värskelt KV-st tulnuna saan ka uudiseid jagada, et riskid kõik väiksed ja areng normaalne. Kõige selle välja selgitamine võttis küll tund aega, sest beebi hüples ringi ja tegi puusatõsteid kui oli vaja paigal olla ja vastupidi, kui oli vaja panna asendit muutma, siis no mitte ei teinud seda ja oli rahulikult magama jäänud. Lõpuks tegin kükke ja hüppeid, et teda üles ajada. Õnneks sai ikka selle korraga kõik mõõtmised tehtud :D Tähtajaks jäi täpselt nagu kalendri järgi 23.august.

Kuigi vahepeal rõõmustasin juba söögiisu tagasi tuleku üle, siis vahepeal läks jälle selles osas kehvemaks. Õnneks nüüd jälle tundub, et hakkab isu tagasi tulema ja energiat ka natuke rohkem tekkima. Mul on ka just puuviljade ja köögiviljade -- ühesõnaga kõige värske järele isu. Mõtlen ka täna neid hapusid õunu proovida. Ja muidugi kõik marineeritud asjad on väga maitsvad :) Liha on muidu üsna vastumeelne, aga täna proovin marineeritud liha küpsetada, vaatan, kas see läheb paremini alla.

Hoian pöidlaid kõigile, kellel veel KV ees või vaja lisateste teha [-o<
Kasutaja avatar
pilatus

PostitusPostitas Kurrnjäuu » 12.02.19, 19:23

Mina rääkisin ka täna ülemusega koju jäämisest ja hetkel sai paika 19. Juuni (puhkus + 30 enne TA lehele)
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Kurrnjäuu

PostitusPostitas p2ikesepaiste » 13.02.19, 0:54

Tore, et vahelduseks jälle foorumisse saab :D
Mul on ka oscaris käidud, riskid madalad ja TA nihkus kolm päeva varasemaks, ehk nüüd 23.08. Nii lahe oli pisikest näha, kohe alguses lehvitas ja vahepeal täiega siples :D Eks mehele on ka nüüd reaalsem see asi :)

Koju jäämise suhtes ma vist jään ka kaks kuud varem koju (puhkus+sünnituspuhkus). Homme plaanin ülemusele öelda, siis tuli igaks juhuks ette ära mõelda see teema. Õnneks meil praegu värbamine käib ja ehk saab võtta ühe inimese lisaks.
Pilt
Kasutaja avatar
p2ikesepaiste

EelmineJärgmine

Mine Rasedus

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist