Juunibeebid 2019 VOL2

Rasedus, lapseootuse mured, rõõmud ja küsimused

Re: Juunibeebid 2019 VOL2

PostitusPostitas Kesekene » 07.12.18, 13:09

Kiira15 kirjutas:Te nii asjalikud, eelarved ja nimekirjad :D
Ma tunnen et olen maha jäänud ja lohakas :D muidu ma olen selline inimene, kes teeb igast asjast listi ja plaani varakult valmis :D hetkel kyll tööga seotud listid, eelarved ja plaanid.
Ilmselt kui sellega yhel pool siis vötan selles osas end käsile :)

Ma võtan kuidagi eriti rahulikult, mõtlen küll turvahälli ja vankri peale, aga no valiku tegemisest olen veel väga kaugel, riiete osas, kui pliks, pole üldse probleemi. Neil nunnudel pole algul ju väga peale emme kedagi ega midagi vaja :D
Pilt
Kasutaja avatar
Kesekene

PostitusPostitas kirsikivike » 07.12.18, 13:23

Minul tööl kiire aeg, aasta lõpp :evil: seega ei jõua niipalju kirjutamas käia.

Minul pole midagi ostetud, hakkan sellega uuel aastal vaikselt tegelema. Ma alustan pm nullist, sest esimesest lapsest pole midagi alles, see oli ju nii ammu :mrgreen:

Oleks ometi jõulud käes, saaks kõigile uudisest rääkida, tööjuures ütlen ülemusele kahe nädala pärast, enne pühi ja teistele uue aasta alguses. Aga kõht juba ju tahab välja punnitada :lol:
Pilt
Kasutaja avatar
kirsikivike

PostitusPostitas GuessWho » 07.12.18, 13:43

Ma olen vaadanud netipoodides ringi ja mõelnud lihtsalt kust mida osta (suuremad asjad). Ostnud veel ei ole midagi.
Pilt
Kasutaja avatar
GuessWho

PostitusPostitas oravake1 » 07.12.18, 13:47

Ma arvan, et meil päris 3000 ei olnud eelmisega eelarve. Turvahälli sain sõbrannalt, tal just poeg kasvas välja. Vanker maksin mingi 400. Voodi tegi lapsele onu. Riideid sai küll ostetud natukene ja päris palju sain sõbrannalt. Ma arvan, et kõige kulukam oligi vast käru. Sel korral ka kohe kuidagi ei tõuse käsi maksma käru eest ligi tonni. Jäin eelmine kord Roaniga rahule ja usun, et seekord tuleb ka Roan või midagi sarnast. Lamamistool ka olemas...eelmine laps on seal sees olnud täpselt ühe korra, sest rohkem ta polnud nõus seal olema :)
oravake1

PostitusPostitas Krissukene18 » 07.12.18, 14:01

Mul juba uputab beebiriietest :D Nii poisile, tüdrukule kui ka neutraalseid :) Vankrikomplekti ostsime heahinnaga ära, beebikiik ka olemas(saime niisama) lamamistooli ja hälli saan vennanaise kaest. Ainuke suurem ost mis tuleb on vast turvavarustus. Ise ostsin millalgi kaks lutti lindexist, mis olid mega armsad ja hea tekstiga :D Ise kavatsen ostma hakata asju siis kui sugu on teada :)
Pilt
Krissukene18

PostitusPostitas Pingviin » 07.12.18, 14:25

Mina ostsin vanemale tüdrukule(praegu 1aasta ja 8 kuune) kõik uued asjad, seega seekord ei pea suurt ostu tegema. Sain enda arust kõik väga hea hinnaga :D
1. Emmaljunga Mondial Duo Combi lapsevanker deluxe Chrome Vanilla Leatherette
2. Emmaljunga vihmakate Exclusive Duo Combi
3. BabyBjörn Balance Soft lamamistool, Khaki-Beige, Cotton
4. Maxi-Cosi CabrioFix turvahäll, Nomad sand
Kõik kokku 1280€
Kui on plaan osta kõik uued asjad, tasub poest hinnapakkumist küsida, kui nt. osta kõik ühest kohast. Siis saab päris arvestatava allahindluse.
Viimati muutis Pingviin, 07.12.18, 14:26, muudetud 1 kord kokku.
Pingviin

PostitusPostitas NeiuN » 07.12.18, 14:26

Minul KVs käidud ja kõik hästi :)! Superhea on olla nüüd :)!

Mina olen ostnud sooneutraalseid riideid (valge, must ja üks tekike) kohalikust kaltsukast :D. Seal imeodav ja kahju jätta ostmata. Kolmap sattus koju üks roosa dressipluus, aga see pigem sellepärast, et ma ei lubanud meheõel seda enne nukule parajaks õmmelda kui ma tean, kumb on :D
Kasutaja avatar
NeiuN

PostitusPostitas Lumi » 07.12.18, 14:42

Sain ka täna hommikul Niptify tulemused: kõik korras ja tulemas kolmas tüdruk! :)

Asjade peale veel mõelnud ei ole ja ilmselt niipea ostma ei hakkagi. Eks üht-teist hakkab kuskilt niikuinii tilkuma, st väikeste lastega tuttavad pakkuma ja eks siis vaatab, mille järgi vajadus jääb. Kuna juba nii mitmes laps, siis ei ole ka seda suurt ostmistuhinat ning usun, et püüan saada vähemasti suuremad asjad kasutatult (v.a turvahäll). Aga eks näis. 3000 eurot ei sooviks küll hea meelega kulutada. :mrgreen:
Kasutaja avatar
Lumi

PostitusPostitas pandake » 07.12.18, 14:58

Lumi kirjutas:Sain ka täna hommikul Niptify tulemused: kõik korras ja tulemas kolmas tüdruk! :)

Oeh, saaks ma ka juba selliseid uudiseid [-o<
Millal Sa vere andsid?
Pilt
Kasutaja avatar
pandake

PostitusPostitas creta » 07.12.18, 14:58

Juba värvilisi uudiseid, nii lahe, palju õnne kõigile =D>

Käisin täna valvearstil, sest mul siin vahelduva eduga ikka veritseb kohati või määrib. Lõpuks siis sain diagnoosi ka ikka, et taas hematoom, päris suur teine. Samas nagu ma aru sain, siis see platsentaga õnneks ühenduses ei ole ja nüüd jääbki lihtsalt oodata kuniks välja immitseb. Vähemalt on põhjus teada ja see määrimine võib pikalt veel kesta, täpselt nagu eelmiste rasedustega. Positiivne veel see, et nägin pisikest, tunneb end hästi. Eks saan nüüd tihedamini UHsid mingi aeg kui siis vaadatakse mis see hematoom teeb. Eks see minu tobe organismi omapära ole, et iga rasedusega 12 nädalal hematoom #-o

Mina ei ole ühtegi asja veel beebile ostnud ja ei plaani ka osta enne kui LAs käidud. Üldse see verejooksu ja määrimise teema nii kurnav ja väsitav olnud, et ma pole üldse saanud väga tulevikule mõelda. Eks peale uut aastat hakkan ringi uudistama :) Vanker on meil õnneks olemas juba esimese lapse ajast - emmaljunga city cross. Aga kõike muud on vaja küll uuesti osta, turvahäll, riided, voodi jne. Kõik asjad sai peale teise lapse sündi laiali jagatud :mrgreen:

Ja tellisin minagi omale doppleri :roll: mõtlesin mis ma mõtlesin aga kuna see määrimise teema nii pikalt kestnud on, siis mõtlesin et tühja kah, saab vähemalt niipidigi südame rahu :mrgreen: ma loodan. Või tegin omale karuteene ja saan veel rohkem närvitseda, sest ei leia südamelööke üles :lol:
Pilt
Kasutaja avatar
creta

PostitusPostitas oravake1 » 07.12.18, 15:45

Tundub,et Nipt lubab päris palju tüdrukuid :) Mõni poiss võiks ka ära eksida...mulle näiteks :) kuigi ega teine plika oleks ka tore...siis riided ka suures osas olemas.
oravake1

PostitusPostitas oravake1 » 07.12.18, 15:49

Pandake, aga äkki sul arst unustanud sulle edastada....kuidas muidu seletada asja, et hilisem proov varem valmis? Kui sina andsid 23.11 vere (on õige kuupäev?) ja lumi 27.11, siis ju enne peaks ju ikka varasemad proovid jõudma. Ma kuupäevi vaatasin varasematest postitustest. Samuti andis Öölaps vere 27.11 ja vastus tuli täna .
oravake1

PostitusPostitas pandake » 07.12.18, 15:54

oravake1 kirjutas:Pandake, aga äkki sul arst unustanud sulle edastada....kuidas muidu seletada asja, et hilisem proov varem valmis? Kui sina andsid 23.11 vere (on õige kuupäev?) ja lumi 27.11, siis ju enne peaks ju ikka varasemad proovid jõudma. Ma kuupäevi vaatasin varasematest postitustest.

Saatsin eile arstile kirja... ei mingit vastust. Täna proovisin Pelgu raseduskeskusesse helistada ja uurida, et äkki arst puhkusel... seal ju ei vasta keegi telefonile ](*,)
Pilt
Kasutaja avatar
pandake

PostitusPostitas oravake1 » 07.12.18, 15:56

Väga imelik.
oravake1

PostitusPostitas Tõmmuke » 07.12.18, 15:57

Meil on tänaseks ära ostetud voodi+madrats ja turvahäll. Lisaks mõned body+sipukate/pükste komplektid.
Plaan on lähiajal ära osta vanker, vankrisse tekk ,turvahälli soojakott ja voodipesukomplektid.
Arvutasime mitmeid kordi asju läbi ja hind jääb umbes 2000€ juurde. Kõik on plaanis uus soetada.
Pilt
Kasutaja avatar
Tõmmuke

EelmineJärgmine

Mine Rasedus

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Cäsil, koduhaldjas, mairi16 ja 11 külalist