Juulibeebid 2019

Rasedus, lapseootuse mured, rõõmud ja küsimused

Re: Juulibeebid 2019

PostitusPostitas Uusootus » 06.12.18, 13:37

Ma käisin ja ostsin Ülemiste H&M-st omale püksid, sukad ja topi :D Täna panin oma teksad a need ikka istudes nii ebamugavad ja no kleite on mul üksjagu aga nendega talv otsa ka ei viitsi käia. Kleitide jaoks ostsin esimest korda elus raseda sukkpüksid. Tavalised ei toimi hästi enam :D eks katsetan siis kuidas nendega on.
Minu arust varem oli Ülemistes ( mitte, et ma varem oleks väga vaadanud ja süvenenud) see rasedate osakond suurem. Nüüd olid ühes pisikeses nurgas kokkusurutud...

Ämmaemanda valimisest, siis ma ei tea kas ma olen vähe valiv ja väga leplik ( kuigi ennast teades siis tegelikult mitte) aga olen praeguse rasedusega selle ämmaka juures kuhu esimese aja sain ja eelmise rasedusega olin arsti juures, kes samuti mulle ajaliselt ja asukoha poolest sel hetkel kõige paremini sobis. Ehk siis ei otsinud spetsiaalselt kedagi kelle juures käia. Kui rasedus kulgeb normaalselt siis ju ei tohiks vahet väga olla kelle juures käia?
Uusootus

PostitusPostitas Marlin » 06.12.18, 14:24

Mina käisin täna arsti juures jälle ja hematoom on juba kadunud =D> ja pisikesega kõik hästi. Rasedus vastab 8+5. Nii hea meel on kohe. Meie perre siis üks juuli sünnipäevalaps lisandumas veel. Mul ja mehel ka juulis sünnad ja tütrel aprillis.

Enesetunne ka juba parem viimastel päevadel. Iiveldus ei kesta enam tervet päeva, aga nälg on suur. Tahaks lihtsalt kõike soolast süüa :D
Pilt
Kasutaja avatar
Marlin

PostitusPostitas Anngie » 06.12.18, 14:59

Marlin kirjutas:Mina käisin täna arsti juures jälle ja hematoom on juba kadunud =D> ja pisikesega kõik hästi. Rasedus vastab 8+5. Nii hea meel on kohe. Meie perre siis üks juuli sünnipäevalaps lisandumas veel. Mul ja mehel ka juulis sünnad ja tütrel aprillis.

Enesetunne ka juba parem viimastel päevadel. Iiveldus ei kesta enam tervet päeva, aga nälg on suur. Tahaks lihtsalt kõike soolast süüa :D

Mis ajaks sul tähtaeg määrati?
Anngie

PostitusPostitas Marlin » 06.12.18, 15:19

Anngie kirjutas:
Marlin kirjutas:Mina käisin täna arsti juures jälle ja hematoom on juba kadunud =D> ja pisikesega kõik hästi. Rasedus vastab 8+5. Nii hea meel on kohe. Meie perre siis üks juuli sünnipäevalaps lisandumas veel. Mul ja mehel ka juulis sünnad ja tütrel aprillis.

Mis ajaks sul tähtaeg määrati?

Tähtaeg 13.07 tänase Uh järgi.
Pilt
Kasutaja avatar
Marlin

PostitusPostitas iiuiiu » 06.12.18, 15:51

Tore kuulda, et kõigil head uudised arsti/ämmaka juures käigust :smt023 Pärle, loodetavasti saad ka peagi rahulikumalt hingata [-o<

Tahaks ka uusi rasedapükse, praegused teksad juba nii kitsad, olen vist oma tavakaalust mõned kilod raskem :roll: Nüüd pole ammu ennast kaalunud, hommikul toas nii pime , et ei näe 8) Ja pärast söömist, joomist ei taha enam kaaluda :oops: Paari nädala pärast peaks natuke saama aega hinge tõmmata ja ehk siis lähen poodidesse rasedapükse otsima =P~

Ei olegi muud huvitavat kirjutada, juba kahe nädala pärast on KV UH :smt041
Kasutaja avatar
iiuiiu

PostitusPostitas lorax » 06.12.18, 16:32

Minul ka ämmaemanda juures käidud Pelgus ja kõik on hästi! Rasedus UH järgi 4p vàiksem kui pp järgi, aga see on normaalne. :) Sain supertoreda àmmaemanda ka, Piret Sepp, nii sõbralik ja selgitas mulle ja mehele ka kõike ilusasti.

Tàhtaeg liikus praegu 20. juuliks ja KV aja sain 17. jaanuariks. Mees sai endale ämmaka käest raamatu ja hakkas seda kohe innukalt uurima. :D

Tööl kindlasti enne uut aastat ei räägi, kuigi jutud juba ilmselt käivad, sest ühisüritustel enam veini ei joo. :P Perele ja vanematele tahaks rääkida, aga ei tea, ehk ootame veel natuke. Lapsele ei taha ka enne KV rääkida, et ikka kindel oleks.. olen suur muretseja :)
Pilt
lorax

PostitusPostitas mariliizikas » 06.12.18, 18:28

Mul on täna üks halvematest päevadest taas. Kergelt iiveldab, kuid lisaks veel pea valutab ja käib jubedalt ringi. Liikuda väga ei saa, kohe hakkab pilt virvendama :shock:
mariliizikas

PostitusPostitas Põldmarja » 06.12.18, 19:29

Noo tore, enamik juba arstil käinud ja täpike nähtud :smt060
Meil teavad uudist lähedamad sõbrad. Nii tahaks igalpool kuulutada... kannatan oscarini ära ja siis saavad lapsed, pere ja tööl uudise.
Täna kuidagi kehvem olemine jälle [-( niiiii väsinud sellest väsimusest. Kas vahepeal läheb paremaks ka? Lõpp enivei raske.
Põldmarja

PostitusPostitas Sadeli » 06.12.18, 19:39

Meil teavad ka veel üsna vähesed uue beebi tulekust, kuid uuel aasta alguses plaanin ka tööl rääkida..
Ma käisin 3 päeva järjest tilguti all istumas, et enam ei oksendaks.. ja nüüd siis 3 päeva ei olegi iiveldanud ega oksendanud. Ma tunnen end inimesena!! Aga ei oska keegi ennustada, kauaks sellest hetkel kasu oli.. ise loodan parimat :D
Pilt
Kasutaja avatar
Sadeli

PostitusPostitas lorax » 06.12.18, 19:41

Minul mingit erilist väsimust polegi, aga igapäevane talutav (ja vahel mitte nii talutav) iiveldamine ja rindade tundlikkus küll. Tujukam olen kah, aga mees kinnitas, et armastab sellegipoolest ja kannatab ära kui vaja. :D
Pilt
lorax

PostitusPostitas Uusootus » 06.12.18, 20:24

Proovisin kodus neid raseda sukkpükse. Väga mugavad on! A no kui need jalga panin ja kleidi peale panin siis nägin ikka väga rase välja :D mees küsis ka, et kas nii vara juba normaalne, et kõht ees. Ämmaemand ütles küll, et mitmenda rasedusega keha juba teab, mis teha ja tulebki kõht kiiremini ette. Ju nii on siis. Viimase lapsega tuli ka päris varakult kõht ette aga kasvas normaalselt ja maakeraks ei läinud :)
Uusootus

PostitusPostitas mmarru » 06.12.18, 20:28

Hei, võtan ka ennast teie hulka nüüd, muidu käisin ikka lugemas ja kaasa elamas
Täna siis arstil käidud ja uh järgi sama mis päevade järgi ehk siis 8+2 ja tähtajaks 16.07. Tegemis siis minu esimese beebiga ja kogu see värgindus väga uus ja võõras :wink:
Järgmised ajad kõik alles jaanuaris. 09.01 pean viima analüüsid, 11.01 teine uh ja alles 14.01 raseduskaardi vormistamine ämmakaga.

Muidu enesetunne täitsa ok aga väsimus tõesti niidab lausa jalust :D

Toredat ootust kõigile juulikatele! 8)
mmarru

PostitusPostitas P2ikseke1 » 06.12.18, 21:56

Põldmarja kirjutas:Täna kuidagi kehvem olemine jälle [-( niiiii väsinud sellest väsimusest. Kas vahepeal läheb paremaks ka? Lõpp enivei raske.

Mul vahepeal oli juba täitsa energilisi päevi, aga 2 viimast päeva on väga väsitavad olnud. Ehk siis lootust on ikka :D
Pilt
Kasutaja avatar
P2ikseke1

PostitusPostitas Susapusa » 07.12.18, 10:41

Ma jälle nädala alguses surin iiveldusse,nädala lõpu poole olemine juba parem. Kartsin nii väga, et see jube iiveldus siin reedab mind sugulastele, kes meil peatuvad nädalavahetusel, aga tundub, et siiski pääsen veel. Mitte et see rasedus nüüd suur saladus olema peaks, aga lihtsalt ei kipu veel nii vara rääkima. Hetkel teavad siis ainult mees ning kaks sõbrannat ja kuna on juba, kellega arutada, siis hetkel rohkem vajalikuks ei pea :) Ilmselt jõuludel teatame peredele.
Pilt
Kasutaja avatar
Susapusa

PostitusPostitas Dracony » 07.12.18, 14:07

Käin siin ikka vahepeal lugemas, aga pole olnud midagi sekka öelda :D.
Minul teavad rasedusest minu ja mehe vanemad ja üks sõbranna. Ning ei plaani rasedusest teistele spetsiaalselt rääkida, kuniks ise nad märkavad seda :D.
Iiveldus on õnneks juba vaikselt üle läinud aga kohati korra iiveldab aga sama kiirelt läheb ka üle. Süüa tahaks koguaeg aga ei tea mida. Täna teen ahjukartul, verivorsti ja kapsast. Eks vaatab kuidas maitseb.
Väsimus on ka veits alles aga ma pean ikka ennast sundima tööd tegema, kuna tähtajad tiksuvad peale. :)
Kasutaja avatar
Dracony

EelmineJärgmine

Mine Rasedus

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Eliisee ja 5 külalist