Mai beebid 2019

Rasedus, lapseootuse mured, rõõmud ja küsimused

Re: Mai beebid 2019

PostitusPostitas KadiLy » 11.10.18, 13:40

Ma olen päris õnnelik, et siin mainti, et reklaamitav grupp pole perefoorumi oma. :lol:
Ma ikka tahaks peale KV uuringut perefoorumi fb grupiga liituda. Eelmise lapse beebidegrupp on küll väga äge :)

Aga mulle pandi KV aeg üldse enne 12.nädalat. Natuke imelik aga ongi vähem oodata :D

Ma siis veits elavdan ka teemat. Äkki keegi teeks tabeli meile?
Saaks nt. vaadata mis vanuses inimesi on.
Ma olen peaaegu 24. Ma üsna kindel, et juba eelmise lapsega arvati, et ju kogemata juhtus. Kuigi oli meile kaua oodatud. Nüüd siis ka osad jahmunud ja öelnud, et kas ups või. Mind teeb see nii kurvaks :(
Teine laps oli meie perre nii oodatud ja ma lihtsalt mega õnnelik, et see kord ei pidanud nii kaua ootama. Ja siis ikka mõned arvavad, et ju me ikka ei tahtnud.
Ma saaks aru kui ma poleks abielus või poleks erialast haridust, et siis võiks niimoodi mõelda ja veel vähem välja öelda.
Muidugi kõige naljakam oli mu vanaema küsimus. Et issand kuidas mu mees nõus oli. Mis siis et mehe soov see oligi :D
Pilt

Pilt
KadiLy

PostitusPostitas Ann25 » 11.10.18, 17:31

Ma oleks ka tabeli poolt, tahaks ka teada kui palju meid siin on :)
Mina arvasin ka, et reklaamitav grupp on siinse seltskonna oma, hea et välja tuli, et pole.
Kasutaja avatar
Ann25

PostitusPostitas rowan » 11.10.18, 19:47

Eliisee, kas teil vereproovi andmine kindlal päeval või võid nädala jooksul ka lihtsalt minna ja ära anda? Siis saaksid gramm varem ära käia :)
Meil nt on lihtsalt eelmisel nädalal vaja ära käia, sest verevõtt nagunii elava järjekorra alusel. Niiet kuigi mulle on paberitesse kirjutatud "esmaspäev", siis ma juba tean, et pean mõnel muul päeval ära käima, muidu mehega graafikud ei klapi :D
Kasutaja avatar
rowan

PostitusPostitas Eliisee » 11.10.18, 22:50

Kõigepealt kuklavoldi uh ja siis vaadatakse kas tehakse vereproov. Siin pidid IVF rasedusega automaatselt kõrge trisomy risk tulema.
Pilt

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pilt
Kasutaja avatar
Eliisee

PostitusPostitas kissy87 » 12.10.18, 1:48

Mulle pandi KV ultraheli ajaks 31.oktoober, siis 12+2. Ootan põnevusega, sest eelmise raseduse ajal sain KV ajal isegi soo juba teada. Öeldi küll, et suur eksimisvõimalus, aga läks täppi ja hiljem LA ultraheli kinnitas sugu. :D
Keiti 10.01.2008
Kerili 18.11.2017
Beebi nr 3 13.05.2019

FB Ametlik Mai Beebid 2019 grupp:
https://m.facebook.com/groups/2259787664061765
Kasutaja avatar
kissy87

PostitusPostitas KadiLy » 12.10.18, 8:11

Teie jutu peale hakkasin vaatama millal mul KV on, tuleb välja et 1.nov :D Ja siis ikka täpselt 12 nädalat täis :lol:

Aga mul eelmise lapsega öeldi ka suht suur protsent, et tuleb tüdruk. Suht hea arst ka ja mina muidugi uskusin ja ostsin juba roosasi riideid :lol:
LAs pandi andur kõhule ja kohe see tegija ütles et poiss. Oi ma olin nii shokis. Juba sellest, et ma hullult muretsesin kas kõik korras aga kohe esimese asjana laiatati sugu. Ega ma siis väga uskunudki seda arsti ja läksin hiljem KV uuringut läbi viinud arsti juurde tagasi aga see ütles, et ka poiss :D
Nii et sain jälle uuesti shoppata.

Ma isegi mõelnud, et ütlen see kord, et sugu ei taha teada aga ma vist ei suuda oodata nii kaua :D
Pilt

Pilt
KadiLy

PostitusPostitas kessukessu » 12.10.18, 8:54

Mul KV 5.11, viimase UH järgi siis 12+5.
kessukessu

PostitusPostitas Ann25 » 12.10.18, 8:59

Need, kes varem KV ajal lapse soo teada saanud, kes ja kus teil uuring tehti? :)
Kasutaja avatar
Ann25

PostitusPostitas Marru007 » 12.10.18, 9:04

Minule anti Oscari vereanalüüsideks kindel päev (juba järgmisel nädalal!), uuring ise on mul ülejärgmisel nädalal (selleks ajaks 12+4 esimese UH põhjal).

Riietest rääkides, olen ka mõelnud esimesed rasedapüksid juba ära osta, sest kuigi seistes/kõndides pole midagi aru saada, on päev otsa kontoris istudes teksadega juba vöökohast ikkagi ebamugav.. samas võib see ka sellest olla, et olen lihtsalt paksemaks läinud :D

Ja olen samuti kahe käega tabeli poolt, siis kuidagi lihtsam järge ajada ja kaasa elada.
Kasutaja avatar
Marru007

PostitusPostitas asla » 12.10.18, 9:30

Ann25 kirjutas:Need, kes varem KV ajal lapse soo teada saanud, kes ja kus teil uuring tehti? :)

Mina sain Pärnus KV ajal soo teada. Täitsa tüdruk on siiani.
Minil kv on juba ülejärgmine nädal. Teeb sama arst, kes eelmise kv.
Pilt
asla

PostitusPostitas KadiLy » 12.10.18, 10:07

Ma sain siis ITKs Ferenc Szirko juures aga siis läks veits nihu :lol:
Ma veel lugesin kuskilt, et ta ütleb ainult siis soo kui ikka suht kindel on.

Aga nüüd ma Pelgus arvel. Esimese visiidi järgi tundub seal veits vananenud aparaadid ja süsteemid. Nii et ma lootusi ei pane, et isegi mingi pakkumine KVs tehakse.
Pilt

Pilt
KadiLy

PostitusPostitas Ann25 » 12.10.18, 10:15

Ma toimetan TÜKs, KV on 15.11, andis veits lootust küll, et ehk saab siis mingi aimduse soost. Vahepeal mõtlesime elitesse minna, et sugu teada saada varem, aga mees arvas, et kannatame ära :D

Mulle ka enam tavateksad jalga ei lähe, praegu ainult retuusid ja kummiga teksad mugavad :roll:
Kasutaja avatar
Ann25

PostitusPostitas Eliisee » 12.10.18, 11:05

Veab teil, mina suht kindlalt KV sugu ei saa teada, sest siin maal on see keelatud, et mitte valeinformatsiooni anda. Ma ilmselt teen selle tasulise veretesti kus otsitakse haigusi et 99% kindel olla, sest mul oli esimese raseduse ajal trisomy21 risk väga suur ja seal lasen siis ka soo määrata, ei pea LAni ootama. :D Aga enne 15 nädalat kindlasti miskit ei kuule.

Rääkides tabelist, siis tundub see vb jabur mõte, aga kuna teemaalgataja vist siin enam ei käi.....Siis võiks uue teema teha ja nö. puhtalt lehel alustada ja ka korraliku esilehe teha.
Pilt

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pilt
Kasutaja avatar
Eliisee

PostitusPostitas rowan » 12.10.18, 13:22

Ma olen kuulnud sellist kuulujuttu, et ühes Tallinna? haiglas oli lausa kohtukeiss tulnud sellest, et KV anti ennustus ja kui siis ei tulnud sellest soost laps, oli ema nii marus olnud... :D Et pärast seda arstid, tavahaiglates vähemalt, pigem ei taha seda ennustust teha. Jutu järgi peaks see olema küll jah kergesti ennustatav, selle jalgevahenupsaka kaldenurga järgi, aga nad pigem ei tee seda. Tahaks muidugi varakult, aga ega nad ju tea kas seal uuringul on parasjagu inimene, kes võtab seda ennustust leebelt või selline, et marutama hakkab pärast :D

PS: Et ma pole tickerist huvitatud seekord, panen hoopis nädalate-päevade seisu edaspidi oma postituste lõppu. Kutsun teisigi, kel tickerit pole, sama tegema :)

11+0
Kasutaja avatar
rowan

PostitusPostitas Nrr » 12.10.18, 14:04

Kui Kesmiskus pole enam aktiivne, siis toetan võimalust teha uus teema koos tabeliga! Ehk Eliise teeb?? Kui enamus on poolt, siis las jääb nii?

Niigi on juunikad juba meile lobisemises ära teinud, kas oleme viletsamad või mis? :shock:

Mul hakkab iiveldus vist järgi andma ja enam ei pugi nii nagu homset ei oleks :shock: aga päris hästi veel ka pole..mul tänagi rasedapükisid jalas, no hakkas pigistama tavaliste pükstega. Nüüd töö juures muidugi kogu aeg sikutan kampsunit peale, et poleks näha. Enne 12 nädalat kindlasti ei tahaks, et välja paistaks. Mul alles 7.11 on kv uh.

Soo ennustustest: minu esimese lapsega oli ta tüdruk kuni 36. nädalani. Ja siis öeldi, et kuulge ikka poiss..ehk siis roosad riided olid juba valmis ostetud. Ehmatus oli küll, aga mõlemad variandid on toredad tegelkult. Mul nüüd 2 poiss ja 1 tüdruk, nii et tuleb tüdruk või poiss, ikka tore :lol:

Ma kaalun ka seda tasulist veretesti (Panorama) kui mulle ei lubata koorionibiopsiat teha. Aga sellele mõtlen siis kui kv uh tehtud.
Pilt
Kasutaja avatar
Nrr

EelmineJärgmine

Mine Rasedus

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot], pandake ja 10 külalist