Oktoobribeebid 2018

Rasedus, lapseootuse mured, rõõmud ja küsimused

Re: Oktoobribeebid 2018

PostitusPostitas Lumikkia » 14.03.18, 1:21

Mul muide ka sarnane mure, et ei tahtnud rasedustesti apteegist ostma minna ega poest raseda riideid. Siis avastasin, et palju rahakoti sõbralikum oli epoest tellida hunnik rasedusteste (tegin novembrist saadik kord nädalas testi ja neid ikka kulus :D ). Raseda riided tellisin ka epoest :D kõigile muidugi see variant ei sobi, aga ma olen nii laisk inimene, et shoppama minek võrdub mulle hullu peavaluga. Ja nii tellingi 99,9% asjadest e-poodidest :D

Muidu ma juba kannan umbes kaks nädalat raseda pükse väljas käies. Ma olen tsipa liiga palju juurde võtnud peale esimest rasedust ning kõik teksad soonivad ebameeldivalt. Muidu poleks hullu, aga pean pidevalt mööda põrandat last taga ajama ja soonivad püksid ajasid öökima :D raseda pükstega on hea mugav. Mulle meeldivad need püksid kus kõhu ümber on ka riie ning praeguste ilmadega on nende super mõnus kuna hoiab selja ka soojas. Head püksid ikka :)
Pilt
Kasutaja avatar
Lumikkia

PostitusPostitas Kaitz » 14.03.18, 7:34

Tere :)

Olen uus siin :)
Hetkel päevade järgi peaks olema 9n4p . 7 märst aga arstil käies uh järgi siis 7n . Uuesti arstile liigun 28.märst ja siis juba saab kindlama vastuse :)

Beebi on oodatud ja kolmas laps meie perre tulemas siis :) ees ootavad 2 õde, 7 aastane ja kohe 5aastaseks saav :)
Pilt

Pilt
Kaitz

PostitusPostitas musemew » 14.03.18, 8:14

Kaitz :smt039
Pilt
Pilt
musemew

PostitusPostitas Lilypad » 14.03.18, 8:53

Mina siis kallistasin täna öösel kell 3 esimest korda potti. Siiani oli asi piirdunud vaid iiveldamisega. Minu arvestuse järgi tänaseks rasedust 9+1. UH järgi 10+1. Olen nüüd kenasti 2 päeva lähetuses, kolleegidega koos ühes hotellitoas. Ma loodan südamest, et mul enam nii hulluks ei lähe ja nad ei pea minu okserallist osa saama.

Üldse on veider, et mul on kõige hullem just öösiti. Koguaeg ärkan selle peale üles, et seest keerab. Kas kellegil on sama jama?
Pätu- 2004
Väike Pätu- 2018!

*Anyone who doesn't belive in miracles is not a realist*
Kasutaja avatar
Lilypad

PostitusPostitas Mustlasplika » 14.03.18, 9:32

Kaitz :smt006 Tabeli lingi leiad esimese postituse lõpust, saad end ise lisada. :)

PrImeline uhh tugev naine oled. Mul piisas 15 minutist lauda aroomist, et väga halb hakkaks.

Lilypad kirjutas:Üldse on veider, et mul on kõige hullem just öösiti. Koguaeg ärkan selle peale üles, et seest keerab. Kas kellegil on sama jama?
Mul hakkab õhtul umbes 9 aeg keerama, siis pean midagi sööma. Öösel veel pole esinenud.

GGT tegin teise raseduse aeg, sest emal teise astme diabeet, kuigi omal olid näitajad normis. Kontrolli mõttes ise küsisin ja arst oli nõus.

Endast nii palju, et tunnused on suuresti ära kadunud. Rinnad on vaid puutudes hellad, selg on paar päeva mitte valutanud. Tegin hommikul marjateed sidruniga, =P~ maailma parim jook hetkel, sest on hapu. :D
Pilt

Pilt
15.12.2009 & 02.06.2012
Mustlasplika

PostitusPostitas orhideeee » 14.03.18, 11:10

Lilypad, mina ka tunnen, et õhtuti ja öösiti on kehvem. Muidu magan hästi, aga kui juhtub, et ärkan, siis tunnen, kuidas kõhus keerab ja iiveldab. VÕEH!!

Korduvrasedad, kas enesetunne läheb veel endiseks tagasi nagu enne rasedust oli? Eks uued mured tulevad juurde, aga ma pean silmas iiveldust ja ja kehva enesetunnet või jääb ikka mingi ebameeldiv tunne kuklasse? Sõbrannade käest ei saa küsida, vara veel. Tahan oma endist aktiivset elu tagasi!!!

See enesetunne isegi võtab motivatsiooni vähemaks, et kui ma juba raseduse ajal olen nii vähefunktsioneeriv, siis mis lapsega saab. Vaene laps saab endale nii hädise ema.
orhideeee

PostitusPostitas musemew » 14.03.18, 11:15

Ma tavaliselt pesin hambaid enne söömist ja siis oksendasin sappi alati :D
Nüüd vahepeal mitu päeva polnud hommikul hambapasta peale oksendanud.. täna sõin hommikul 2 juustukuklit ja siis pesin hambaid. Ja siis hakkasin oksele jälle. :( Ütleme nii, et sappi oli mõnusam oksendada, kui sööki.. :D Või mis söök need kuklid on.

Peaks vist hommikuse hambapesu asemel nätsu närima hakkama või ma ei tea mida tegema.. :roll:
Pilt
Pilt
musemew

PostitusPostitas Kaitz » 14.03.18, 11:33

Minu iiveldab ainult hommikuti. Ma lähen hommikul 5.15 tööle ja siis kuskil kella 7 aeg hakkab pihta see jant :) nii piin on olla ikka tööl , tahaks kodus iiveldada :D
Pilt

Pilt
Kaitz

PostitusPostitas krissukas666 » 14.03.18, 11:50

Ma olen omadega nii läbi. Ma olen ausalt väsinud sellest sitast enesetundest. Ma lihtsalt ei suuda funktsioneerida. Ma pole 4 päeva pesemas käinud!
Hommikul ärkan- oksendan...mitte midagi, isegi sappi ei tule.
Söön.. siis hakkab paha.. aga mitte nii paha et oksele hakkaks. Päeva jooksul läheb vahepeal paremaks,siis proovin midagi koristada.
Õhtul läheb süda niii pahaks jälle.. aga hoian reaalselt oksendamist kinni, sest ma ei jaksaaaaa enam seda potti kallistada. Maailma rõvedam tunne on oksendada mingit sööki välja.
Ma lihtsalt olen nii väsinud juba.. sellest rasedusest. Iga hommik ärkan mõttega et äkkki täna on see päev, kus enam ei iivelda ega oksenda. Aga eip. Tänasega 10 nädalat ja ikkka veel nii vastik olla. Täpselt kuuaega olen olnud oksendanud..õudne.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
krissukas666

PostitusPostitas pisikepipar » 14.03.18, 12:16

Orhidee, läheb paremaks muidugi :) üldiselt jääb rasedus meelde ikka ilusa ajana. Aga see esmene trimester on nagu on :S

Mul on ka järsku iiveldus ikka nii kohutavaks läind. Eile ka oksendasin, laps passis kõrval ja vaatas pealt. Siis nutsime koos veel. Ta muidugi tahab ka nii palju tähelepanu ja noo mitte midagi ei jaksa :/
Mees sai ka eile sõimu, et ta koguaeg tööl ja trennis on. Ja mina üksi kodus :/ no ei saa ma praegu üksi hakkama
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
pisikepipar

PostitusPostitas musemew » 14.03.18, 12:22

Mul hakkas laps täna nutma kui ta nägi, et ma oksendan ja ütlesin, et emmel on paha olla. :lol: Nii kahju hakkas.
Pilt
Pilt
musemew

PostitusPostitas krissukas666 » 14.03.18, 13:00

Mul laps on juba aru saanud , et kui ma oksendan,siis tal pole vannituppa asja. Vahest tuleb vaikselt lükkab ükse kinni ainult või piilub ukse vahelt. Esimene nädal kui oksendasin, siis nuttis iga kord. Ju siis ehmatas ära et mis toimub nüüd. Aga nüüd õnneks teeb oma asju edasi, kui ma jälle jooksma pean. Lisaks nagu aasta emale kombeks sööb laps mitu korda päevas hommikuhelbeid, sest ma olen liiga tundlik köögile, et seal süüa teha. Laps saab korralikult süüa vaid siis kui isa kodus on.
Lisaks ma päris päriselt hakkan oksele/öökima iga kord kui kööki astun. Kuidas see võimalik on? Isegi kui elutoas olles on mul väga hea olla.. võin köögi ukse peal öökida juba.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
krissukas666

PostitusPostitas Merjek » 14.03.18, 13:48

Tere! Olen siin perefoorumis üldse väga uus tegelane ning pean mainima, et see on mu esimene postitus. Samas, olen Teile kõigile salamisi kaasaelanud ja oodanud, millal ise saan ka midagi asjaliku kirjutada. Enda andmed lisasin juba meie vahvasse tabelisse nädal aega tagasi ära, seega sellega on hästi praegu. Käisin eile naistearsti juures ja ultrahelis selgus, et olen 7 nädalat ja nüüdseks 5 päeva rase. Seega, olen eeldatav oktoobri lõpu poolne sünnitaja. See on mu esimene rasedus ja kõik tundub praegu nii uus ja huvitav. Enesetunde koha pealt ei oska nagu midagi öelda, otseselt mega paha mul olla ei ole ja oskendanud ka pole. Võib-olla mind ootab see kaunis aeg veel ees, kuid sellist iiveldamist ja natuke "kahtlast" tunnet on küll esinenud ja enamasti õhtuti. Ma võib-olla uuriks praegu, et kas meil facebooki gruppi on ka moodustatud, kuhu on võimalik liituda?
Merjek

PostitusPostitas orhideeee » 14.03.18, 14:14

pisikepipar, eiiii mitte paremaks, ENDISEKS? :D
orhideeee

PostitusPostitas hops » 14.03.18, 15:08

Merjek tere! :smt039 me oleme Sinuga täpselt ühe kaugel. Mul ka 7+5 ja tulemas esimene laps:) edit: ups, mul täna ikka 8+5 ikka... aeg läheb kiirelt :lol:

orhideeee eks igal inimesel möödub rasedus erinevalt ju. Olen kuulnud, et mõni iiveldab üldsegi kuni lõpuni välja.

Lumikkia ma muidu tellin ka hästi palju riideid netist. Aga pûkse üldjuhul mitte... ja rasedariided tahaks kohe eriti ennem selga proovida ja sobivuses kindel olla. Kus muidu netist rasedariideid tellinud oled? :P

Kôik kes maadlevad oksendamise ja tugeva iiveldusega.. paid ja loodan, et teil hakkab õige pea juba parem! Ma ise kui öösel ärkan, et pissile minna, siis tunnen ka kerget iiveldust. Aga peale vee joomist hakkab alati parem!
Pesamuna:)
Pilt
Kasutaja avatar
hops

EelmineJärgmine

Mine Rasedus

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist