Oktoobribeebid 2018

Rasedus, lapseootuse mured, rõõmud ja küsimused

Re: Oktoobribeebid 2018

PostitusPostitas Zoella » 13.02.18, 18:38

Venitame nii kaua kui võimalik. Perfektne oleks alles peale LA-d aga ma kahtlen kas nii kaua üldse suudaks oma kõhtu peita. Ma arvan, et mul hakkab kõht hästi kiiresti paistma, sest ma olen nagu kõrend :D
Pilt
Kasutaja avatar
Zoella

PostitusPostitas Mustlasplika » 13.02.18, 19:05

Zoella kirjutas:Venitame nii kaua kui võimalik. Perfektne oleks alles peale LA-d aga ma kahtlen kas nii kaua üldse suudaks oma kõhtu peita. Ma arvan, et mul hakkab kõht hästi kiiresti paistma, sest ma olen nagu kõrend :D

Ei pruugi, mõlemaga poole aja pealt polnud suurt midagi aru saada. Peale 21 nädalat hakkasin paisuma.
Mustlasplika

PostitusPostitas kaaryke » 13.02.18, 19:09

Mul ema teab, ämm, paar lähedasemat sõpra ja mõned kolleegid. Töö juures ei oleks kuidagi saanud saladuses hoida kuna paar kuud tagasi alustasin sellisel ametil mis rasedusega kohe üldse kokku ei sobi. Suuremale ringile räägime kunagi hiljem. Pidudel õnneks pinges ei pea olema, viis aastat karsklane olnud. Selle ajaga inimesed juba harjunud mind morsiklaasiga nägemast :mrgreen:

Mina jään fb grupist välja, ei kasuta lihtsalt fb-d
Meribel 14.04.07 :smt049
Meie 14.07.2012 Pilt
Amandra 18.07.13 :smt049
http://kaaryke.wordpress.com/
Kasutaja avatar
kaaryke

PostitusPostitas Ash » 13.02.18, 19:11

Oh kus te olete vahepeal jutustanud. Ma pole ammu kirjutama jõudnud, sest koguaeg nii halb olla, et õhtuti peale niisama diivanil lamamise midagi teha ei suuda. Süüa peab ka mees tegema ja ainult selliseid asju, mis ei haise. Ükspäev tegi ahjus kana ja ma istusin pärast terve õhtu teises toas uks kinni, et haisu ei tunneks. Tol päeval oksendasin ka esimest korda. Ja üllataval kombel läks peale seda palju paremaks olek. Seega ma vist eelistaks oksendamist sellele 24/7 iiveldamisele :D ja saaks äkki mõne kilo ka alla. Praegu suudan ainult igasugu jama süüa(põhiliselt ainult võileiba ja krõbinaid) ja ei julge kaalule minnagi :D

Meil juba peres paljud teavad. St me pole ise rääkinud aga ilmselt minu olek ja fakt, et just uue auto ostsime on meid reetnud. Ja no muidugi laps ka jahvatab kõigile, et temast saab suur õde, kuigi temale ei ole veel rääkinud. Aga ta nii väga juba ootab omale seltsilist. Ma ise oleks hea meelega kõigile muidugi palju hiljem teada andnud, aga no mis teha.

Mul arst esmaspäeval. Nii loodan, et liiga vara ei ole ja kõik on korras [-o<
Pilt
Kasutaja avatar
Ash

PostitusPostitas Lilypad » 13.02.18, 21:13

Liitun ka FB grupiga, saadan kohe oma e-maili.
Minul teavad parimad sõbrannad :) no mul on neid päris mitu. Vanemad ja vanem laps saavad teada pärast 9.märtsi arsti aega. Emale läheme 10dal sünnipäevale, hea kingituse viime. Eks ma mõtlen mingi mõistuteksti kaardile... Vaatab kas saab aru. Ülejäänud suguvõsa saab emalt teada :D Ei usu, et see kellegile üllatusena tuleb. 11 aastat koos oldud ja ammu teada, et varsti peab see pesamuna tulema. Varjama ei hakka midagi ja kuidagi ei muretse ka. Sisetunne ütleb, et kõik on suurepärane. Järgmise nädala veedan Austrias suusatades... Arstilt kenasti luba olemas aga mõni sõbranna küll arvas, et ma olen hull. No ma ei tea. Kui ma rase poleks, ega ma siis ka sinna kukkuma ei lähe ju :)
Pätu- 2004
Väike Pätu- 2018!

*Anyone who doesn't belive in miracles is not a realist*
Kasutaja avatar
Lilypad

PostitusPostitas Zoella » 13.02.18, 23:11

Lilypad Saatsin sulle kutse meilile ära. Kui ei leia, siis vaata kindlastika rämpsposti! :)
Pilt
Kasutaja avatar
Zoella

PostitusPostitas krissukas666 » 13.02.18, 23:21

Zoella kirjutas:Venitame nii kaua kui võimalik. Perfektne oleks alles peale LA-d aga ma kahtlen kas nii kaua üldse suudaks oma kõhtu peita. Ma arvan, et mul hakkab kõht hästi kiiresti paistma, sest ma olen nagu kõrend :D

Ma ka ikka suht peenike ja esimese rasedusega oleksin kuni 28nädalani ära varjanud vajadusel. Alles 23 nädalal tuli ime tilluke kõht ette. Ja sünnitama läksin ja ikka suht koht väikse kõhuga..kuigi laps kaalus kena 3.4kg.
See oleneb inimesest ja geenides ka palju kinni.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
krissukas666

PostitusPostitas Zoella » 13.02.18, 23:27

krissukas666 kirjutas:

Ma ka ikka suht peenike ja esimese rasedusega oleksin kuni 28nädalani ära varjanud vajadusel. Alles 23 nädalal tuli ime tilluke kõht ette. Ja sünnitama läksin ja ikka suht koht väikse kõhuga..kuigi laps kaalus kena 3.4kg.
See oleneb inimesest ja geenides ka palju kinni.

Mul hakkas esimene rasedus juba 6+ nädalalvaikselt paistma. Pisike punu oli ees ja püksid kinni ei läinud. Pidin varakult endale rasedapükse otsima minema :D

Mind on leidnud kuumahood ja iiveldus :shock:
Pilt
Kasutaja avatar
Zoella

PostitusPostitas pisikepipar » 13.02.18, 23:44

Ma ka esimese rasedusega olin "sale rase" :D kolmas trimester hakkas alles kõht rasedakõhu moodi välja nägema :D
Sünnitama sain alles 40+5 ja siis öeldi, et oi sul nii väike kõht, tuleb mingi 3 kilone beebi.. ja kui sünnitatud sain ja lapse kaal öeldi, siis pidin pikali kukkuma, neiu kaalus 4150g ja oli 52cm :D nii palju siis väiksest kõhust!
Nüüd olen kuulnud ütlust, et väikesed naised sünnitavad suuri lapsi! :D
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
pisikepipar

PostitusPostitas Zoella » 13.02.18, 23:58

pisikepipar kirjutas:Ma ka esimese rasedusega olin "sale rase" :D kolmas trimester hakkas alles kõht rasedakõhu moodi välja nägema :D
Sünnitama sain alles 40+5 ja siis öeldi, et oi sul nii väike kõht, tuleb mingi 3 kilone beebi.. ja kui sünnitatud sain ja lapse kaal öeldi, siis pidin pikali kukkuma, neiu kaalus 4150g ja oli 52cm :D nii palju siis väiksest kõhust!

Ma olen hetkel 48kg ja 166cm. Mees on mul 201cm ja 105kg. Ja olgem ausad, ma natukene kardan. Kuigi loodetavasti lapse suurus sündides ei olene sellest kui suured ta vanemad on :D Või oleneb?
Pilt
Kasutaja avatar
Zoella

PostitusPostitas pisikepipar » 14.02.18, 0:09

Zoella kirjutas:
pisikepipar kirjutas:Ma ka esimese rasedusega olin "sale rase" :D kolmas trimester hakkas alles kõht rasedakõhu moodi välja nägema :D

Ma olen hetkel 48kg ja 166cm. Mees on mul 201cm ja 105kg. Ja olgem ausad, ma natukene kardan. Kuigi loodetavasti lapse suurus sündides ei olene sellest kui suured ta vanemad on :D Või oleneb?

Issver , te teineteisele ikka otsa näete vaadata? :D päris huvitav kombo :D

Aga vastus su küsimusele, et raseduse ajal vaevalt see rolli mängib. Beebid sünnivad ikka beebimõõdus :D
Minul tuli "suur laps" ilmselt üle kandmisest :) oleks nädal varem tulnud, oleks ilusti alla 4 kilo olnud.
Aga tegelikult on kõige tähtsam see, et beebi ei tuleks liiga vara, oleks terve ja tugev , muu on teisejärguline :)
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
pisikepipar

PostitusPostitas hops » 14.02.18, 4:27

Zoella, me samas kaaluklassis. Ma 50kg&168cm. Mul rasvaprotsent on väga madal..seetõttu kardan ka, et võib varakult paistma hakata. Tegelt isegi praegu juba tunnen, et kõhu piirkonda nagu mingi polster juba koguneks. Õhtuti on kõht nagu punnis ka, kuigi ei saa aru küll et gaase vms oleks. Täna alles 4+4

Täna tegin uue testi ka.. tuli 2 tugevat triipu. Millalgi vb teen veel kinnituseks :D
Pesamuna:)
Pilt
Kasutaja avatar
hops

PostitusPostitas Zeba » 14.02.18, 9:41

Mina ka kaua enam variata ei saa sest just ohtul peale soomist on punu ees. Kindlasti mojutavad seda ka gaasid ja zeedimine mingis mottes ka. Ma ei maleta eelmise lapsega mis oli 8 aastat tagasi et millal tuli punu mida enam sisse tommata ei saanud. Kuid arvan et eks nuud varsti ju tekkima hakkabki.
Mina saan siis tana arstile ja emale tahaks raakida jargm.navah ja ka mottes vaike kink teha. :lol:
[url][url=https://lilypie.com]Pilt[/url][/url]
Zeba

PostitusPostitas Zoella » 14.02.18, 10:54

pisikepipar Meil on jah natukene huvitav kooslus :D Ma juba pubekana mõtlesin, et ma pean endale ühe suure isase saama, ei tea mis imelik fetiš see selline on :lol: Otsa vaadates tuleb natukene pead taha poole kallutada aga ma olen sellega juba nii harjunud ja kui ei viitsi, siis tavaliselt lihtsalt vahin mujale ja räägin :D

hops Mul sama seis. Rasva keha koostises vähe. Mul on kõht juba praegu nagu õrnalt paistes, eile ütles mees ka, et mul nagu midagi hakkaks tulema :D

Zeba Kas sa saaksid oktoobrikate tabeli lingi esilehele postitusse panna? Ja lisada veel seda, et kui keegi kunagi facebookiga liituda tahab, siis las kirjutab mulle :)
Pilt
Kasutaja avatar
Zoella

PostitusPostitas Mustlasplika » 14.02.18, 11:11

Zeba saatsin sulle kirja lingiga. ;)

hops ma siin mõtlen ka veel testida. Kapis 2 testi ootavad. Ma siiani millegi pärast ei suuda uskuda, et rase olen. Tunnuseid ka nagu pole.

Ma hetkel kaalun 53 kilo ja 164cm, eelmistega olin 48 kilo. Aasta peale esimest last 43,5. See oli kole. Eelmine aasta suutsin kaalu 57 kiloni saada, ise olin väga rahul, aga kahjuks kadus märkamatult jälle. Raske on kaalu juurde saada ja hoida.
Mehe kaal on üle 100, aga pikkust ei teagi.
Mustlasplika

EelmineJärgmine

Mine Rasedus

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: augustibeebi ja 2 külalist