Augusti beebid 2018

Rasedus, lapseootuse mured, rõõmud ja küsimused

Re: Augusti beebid 2018

PostitusPostitas Müü » 13.01.18, 10:54

Piux kirjutas:Müü kirjuta jah arstile, vereproov on ju oscar testi jaoks vajalik :-k
Mul juba üks päev vähem kui nädal ja siis Kv , jehhuu :lol: eile panin aja ka Šoisi juurde 3-4D jaoks. See siis teada saamiseks kas tulemas on poiss või tüdruk. Ma ei jõua elusees 20 nädalani oodata, et LAs teada saada :lol: aeg on 14 veebruar, ehk siis tuleb väga põnev sõbrapäev :smt050

Oscar testi vere annan samal päeval, sellega korras aga see veresuhkru test, selle annan siis alles seal 14+ nädalal ilmselt :|
Pilt
Kasutaja avatar
Müü

PostitusPostitas Severin » 13.01.18, 10:56

liizu3 kirjutas:Mind võeti neljapäeval arvele ja sain endale kaardi :) tunnuseid endiselt ei, v.a vahel tunda andev kõht. Mul oscari aeg 30.01, vöiks juba kiiremini saabuda..

Mul on toetavad rohud peal ja peaksin esmaspäevast ära jätma ja seda kôik korraga! Väga veider- miks ei soovitata järk-järgult, mul on veel progesteroon 800mg päevas ja siis paugust köik- ja seda juba 10+1 siis, ehk esmasp.. Arst ütles, et tee nii, ämmakas ütles, et kuulame arsti, aga ma ikka kahtlen ja muretsen..

Mul ka gepretix peal, võtan kuni 11 nädalat 2tk hommikul ja õhtul ning peale seda siis nädal aega 1x hommikul ja õhtul. Samas kõik raviskeemid on nii erinevad, arvan, et arst ikka mõtles kenasti läbi, kuidas sinu puhul kõige parem on.
Severin

PostitusPostitas liizu3 » 13.01.18, 11:00

Severin kirjutas:
liizu3 kirjutas:Mind võeti neljapäeval arvele ja sain endale kaardi :) tunnuseid endiselt ei, v.a vahel tunda andev kõht. Mul oscari aeg 30.01, vöiks juba kiiremini saabuda..

Mul on toetavad rohud peal ja peaksin esmaspäevast ära jätma ja seda kôik korraga! Väga veider- miks ei soovitata järk-järgult, mul on veel progesteroon 800mg päevas ja siis paugust köik- ja seda juba 10+1 siis, ehk esmasp.. Arst ütles, et tee nii, ämmakas ütles, et kuulame arsti, aga ma ikka kahtlen ja muretsen..

Mul ka gepretix peal, võtan kuni 11 nädalat 2tk hommikul ja õhtul ning peale seda siis nädal aega 1x hommikul ja õhtul. Samas kõik raviskeemid on nii erinevad, arvan, et arst ikka mõtles kenasti läbi, kuidas sinu puhul kõige parem on.

Ma arvan, et nii oleks mõistlik- seda enam, et mul nii raske algus... + äe ütles, et kui määrib, ole rahulik ja kui veritsus, siis EMOsse - aga no ei tahaks riskida, kui aus olla
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
liizu3

PostitusPostitas Kruubike » 13.01.18, 11:15

Müü, Liizu, infoks see, et ma olen viimased kuu aega Crinone'i (progesteroonigeel) olnud ja arst soovitas ka sellest järk-järgult loobuda. Aga samas, iga organism ja iga ravim annab erineva komplekti kokku.
Kruubike

PostitusPostitas SparkleX » 13.01.18, 11:24

Mina võtsin duphastone-i ja eelmisel visiidil arst ütles, et võtaksin lihtsalt lehe lõpuni ja siis kõik. Nüüd olen teist päeva ilma.
Lugesin selle lõpetamise kohta, et nüüd peaks platsenta ise olema hormoonide tootmise üle võtnud. Järk- järgult lõpetades pidid võõrutusnähud olema leebemad. Mina pole enda puhul veel midagi märganud.

Mul teab praegu ainult mees, eelmised korrad halvasti läinud ja polegi tahtnud kellelegi rääkida. Nüüd, peale kv-d hakkan ilmselt teistele ka teada andma. Ema ammu juba kahtlustab :)
SparkleX

PostitusPostitas Calypso » 13.01.18, 12:56

Mina vähendan oma rohtusid ka järk-järgult. Võtan Estrofemi ning Gepretixi ning kõigepealt jätan esimese ära tasapisi ning järgmisest nädalast siis hakkan Gepretixi vähendama. 10. nädalaks siis on kõik ravimid maas. Mul viljatusravi arst tegi skeemi, kui tema juures rasedust tuvastamas käisin. Tavaline ämmaemand ilmselt ei oska selle kohta midagi arvata.
Kasutaja avatar
Calypso

PostitusPostitas mjäu » 13.01.18, 13:45

Ilusat lumist nädalavahetust Teile!
Nii imelik kui see ka ei ole.... kõht hakkab vaikselt ette tulema. Poleks küll nii vara seda osanud oodata. Ja see hull väsimus on ka möödas. Loodan, et nii ka jääb.
mjäu

PostitusPostitas TryOne » 13.01.18, 13:56

:D Ei tea miks mind sinna abordikabinetti just regati, võib-olla ma olin helistades natuke masendava häälega aga pigem lihtsalt eksitus. Need arstid vist vahetuvad seal, sest ta ütles, et need päevad, kui ta peab seal töötama on emotsionaalselt suht rasked. Niiet jah, see eksitus tegi tuju kohe rõõmsamaks. Mulle meeldis see arst nii väga, et oleks hea meelega tema juurde jäänud. Hästi kenasti seletas seda ka, et ma julgelt ämmaemandat vahetaksin, kui ei ole maailma kõige parem klapp. Rõhutas, et tähtis on leida keegi, kellega klapib ja tekib usaldus. Aga toredaid arste on kindlasti veel. Ja tagantjärgi ma mõtlen, et kui ma oleksin pidanud sinna tõesti abordiplaaniga minema, siis ta oli ka väga sobilikult empaatiline, mis nii raske teema osas on väga oluline. Keegi ju ei lähe rõõmuga aborti tegema. Niipalju siis sellest.

Kas keegi on ninnu-nännu beebiplaanide meeleolu ka tundnud oma vaevuste kõrvalt?
Ja kas sellel seltskonnal siin on anonüümne Facebooki grupp millega saaks liituda?
TryOne

PostitusPostitas razzy » 13.01.18, 14:18

Hommikust! Mina ikka veel elav laip, midagi ei taha, ei jaksa, ei viitsi. Lapsed juba harjunud, et ma diivanil keras. Käivad kordamööda minuga teki all pikutamas :D öelnud neile veel pole, ilmselt peale KVd. Sisetunnet pole ja üldjuhul on ükskõik, kumb tuleb, kuna mõlemad on olemas. Mees ootab pigem teist tütart, kuna plikad on rohkem issikad :D
Pilt

CJ 06.04.2012

E 03.03.2015
razzy

PostitusPostitas Sipsikuke29 » 13.01.18, 14:43

Müü ma pole ka veresukru jaoks verd andnud. Ilmselt ka alles peale kv-d ja veebruaris. Viimati võeti verd selle veregrupi jaoks.
Käisin eile sünnipäeval ja siis ära minnes mees seletas kõva häälega, et sa rase ja pean su eest ikka hoolitsema. Oi kui pahane ma olin, võib ju loota, et keegi ei kuulnud. :D
Enesetunne on täitsa hea ja kõik eelnevad vaevused kadunud, peale öösel pissile käimise ning väsimust ka pole nii palju enam
Sipsikuke29

PostitusPostitas Müü » 13.01.18, 14:51

Sipsikuke29 kirjutas:Müü ma pole ka veresukru jaoks verd andnud. Ilmselt ka alles peale kv-d ja veebruaris. Viimati võeti verd selle veregrupi jaoks.
Käisin eile sünnipäeval ja siis ära minnes mees seletas kõva häälega, et sa rase ja pean su eest ikka hoolitsema. Oi kui pahane ma olin, võib ju loota, et keegi ei kuulnud. :D
Enesetunne on täitsa hea ja kõik eelnevad vaevused kadunud, peale öösel pissile käimise ning väsimust ka pole nii palju enam

Huuhh, tore kuulda, sa ka päris kuu alguses. Vaatasin, et sa ka Tammes :wink: ämmakas on sama (seal ju 1, kes tegeleb rasedatega) ei ta, kas arst ka meil sama :lol:
Pilt
Kasutaja avatar
Müü

PostitusPostitas Lumeli » 13.01.18, 15:13

Lugesin, et 8. nädalal võib iiveldus süveneda. Bingo! Tänane hommik algas 5.20 ropsimisega, seejärel sõin ühe võiga leivaviilu ja kobisin voodisse tagasi. Kõik kordus 2h hiljem. Nüüd käin kord tunnis öökimas, aga välja pole midagi tulnud. Ma juba eelmise rasedusega unistasin, et võiks minimaalselt paar nädalat üldanesteesias veeta. Nüüd on sama unistus tagasi. Enesetunne on, andkem mu brutaalsus andeks, ikkagi ülisitt.
Vaene mees läks mulle võiroose otsima, muu hetkel sisse ei lähe eriti. Maailm haiseb taas igast nurgast. :smt078
Pilt
Kasutaja avatar
Lumeli

PostitusPostitas Sipsikuke29 » 13.01.18, 17:47

müü käin Liis Järva juures, aga ma selle ämmaka ja arsti asjast ei tea midagi, vähemalt see, kelle juures käin, see pole küll midagi rääkinud.
Muidu käisin Ojamaa juures seal
Avastasin nüüd peale pesu, et mu allergia hullemaks läinud, muidu oli ainult mõnes kohas, nüüd terve nägu punne täis :shock: pean täpilise näoga sünnipäevale minema. Mul pole kunagi allergiat olnud :roll:
Sipsikuke29

PostitusPostitas Müü » 13.01.18, 18:43

Sipsikuke29 kirjutas:müü käin Liis Järva juures, aga ma selle ämmaka ja arsti asjast ei tea midagi, vähemalt see, kelle juures käin, see pole küll midagi rääkinud.
Muidu käisin Ojamaa juures seal
Avastasin nüüd peale pesu, et mu allergia hullemaks läinud, muidu oli ainult mõnes kohas, nüüd terve nägu punne täis :shock: pean täpilise näoga sünnipäevale minema. Mul pole kunagi allergiat olnud :roll:

Aa jah, sa oled isegi vist maininud juba seda, et varem olid Ojamaa juures ja nüüd Järva juures. Ma olen Ojamaa juures ka käinud, aga muidu olen Oru patsient juba aastaid. Ainuke ämmakas, kes tegeleb rasedatega, peaks olema Laura-Liisa Raag. Väga armas inimene :wink:

Loodan, et allergia annab järgi ikka :(
Pilt
Kasutaja avatar
Müü

PostitusPostitas RebasePreili » 13.01.18, 20:44

Lumeli kirjutas:Lugesin, et 8. nädalal võib iiveldus süveneda. Bingo! Tänane hommik algas 5.20 ropsimisega, seejärel sõin ühe võiga leivaviilu ja kobisin voodisse tagasi. Kõik kordus 2h hiljem. Nüüd käin kord tunnis öökimas, aga välja pole midagi tulnud. Ma juba eelmise rasedusega unistasin, et võiks minimaalselt paar nädalat üldanesteesias veeta. Nüüd on sama unistus tagasi. Enesetunne on, andkem mu brutaalsus andeks, ikkagi ülisitt.
Vaene mees läks mulle võiroose otsima, muu hetkel sisse ei lähe eriti. Maailm haiseb taas igast nurgast. :smt078

Lumeli, mul on ka ikka väga paha olla koguaeg, hommikust õhtuni ja ka öösel. Eile hommikupoolikul tundus, et vau, suutsin süüa 4 võisaia, mis jäid ka sisse. Et äkki hakkab paremaks minema. Aga ei - päeva teises pooles juba jälle öökisin ja täna on olemine nonstop ülihalb. Loodan, et äkki nädal max veel ja siis saab end natukene inimesena tunda jälle.
Kasutaja avatar
RebasePreili

EelmineJärgmine

Mine Rasedus

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Google Adsense [Bot] ja 5 külalist