Augusti beebid 2018

Rasedus, lapseootuse mured, rõõmud ja küsimused

Re: Augusti beebid 2018

PostitusPostitas Mummuke123 » 12.01.18, 16:35

Eile oli nii kehv olla, et diivanilt üles ei saanud. Täna oleks nagu kogu iiveldus käega pühitud. Nii hea on vahelduseks. Ei tea, kas see sellest, et hommikul ühe kohvi statist võtsin üle ma ei tea kui pika aja :lol:
Mummuke123

PostitusPostitas RebasePreili » 12.01.18, 20:01

Ma sain ka ämmakal käidud. Südameke lõi ja pisike vastas täpselt mu enda arvestusele. :smt055
Ämmakas tundus pisut ebapädev. Käis välja lause, mis mind kummitama jäi, aga millele ta selgitusi rohkem anda ei osanud. Täpsustan oma uuelt ämmakalt igaks juhuks üle.
KV on alles 12. veebruar ning rasedakaardi saan alles 20. veebruar.
Minu soovitud ämmakas võtab harva vastu ja see ainuke võimalus tema juurde saada.
Kasutaja avatar
RebasePreili

PostitusPostitas Kruubike » 12.01.18, 20:39

TryOne, milline suurepärane lugu! Ma arvab, et sel arstil on igapäevatöös vähe huumorit, nii et see lugu jääb teile mõlemale igaveseks meelde.

Minul endiselt samamoodi: hommikul-päeval kõik hästi, õhtud tahaks lihtsalt vahele jätta. Oleme praegu reisil ja eile õhtul ma konkreetselt istusin hotelli vannitoa põrandal ja lahistasin nutta... nii hale on endast :D

Aga vähemalt vereproov on mul viieline! ;)
Kruubike

PostitusPostitas sungirl00 » 12.01.18, 20:40

RebasePreili kirjutas:Ma sain ka ämmakal käidud. Südameke lõi ja pisike vastas täpselt mu enda arvestusele. :smt055
Ämmakas tundus pisut ebapädev. Käis välja lause, mis mind kummitama jäi, aga millele ta selgitusi rohkem anda ei osanud. Täpsustan oma uuelt ämmakalt igaks juhuks üle.
Minu soovitud ämmakas võtab harva vastu ja see ainuke võimalus tema juurde saada.

=D> :smt060
Mis Sul kripeldama jäi?
Pilt
sungirl00

PostitusPostitas RebasePreili » 12.01.18, 21:08

sungirl00 kirjutas:
RebasePreili kirjutas:Ma sain ka ämmakal käidud. Südameke lõi ja pisike vastas täpselt mu enda arvestusele. :smt055

=D> :smt060
Mis Sul kripeldama jäi?

Kirjutan sulle privaatsõnumina.
Kasutaja avatar
RebasePreili

PostitusPostitas Piparmünt » 12.01.18, 21:12

TryOne, tore lugu. Kujutasin seda hämmingut elavalt ette :D

Mina käisin täna oma tasulist UH tegemas ning endiselt on kõik korras: suuruseks mõõdeti 11+1. Lootsin, et tehakse seekord juba kõhu pealt, aga ei.
Nüüd pole muud kui oma ammu broneeritud reis tühistada (seal rõhutati ka, et mäesuusareisile mitte minna) ja loota, et ehk satub enne aprill ette mõni soodne pakkumine kuhugi mujale.

Tiksun nüüd vaikselt oma KV poole. Varsti on kolmapäev ja siis on ainult nädal aega veel oodata. Samal päeval esimene ämmaka visiit ka, ehk mina saan samuti ametlikuks alles 13. nädalal.
Piparmünt

PostitusPostitas dag » 12.01.18, 22:01

TryOne väga äge :D

Mul on ka teine rasedus juba kõhu ette toonud. Lausa uskumatu. Aga see eest on enesetunne väga ok. Tuhkagi ei saa aru.

Mis armidesse puutub, siis esimesega sain vbl paar. Õlitasin ennast siis beebiõliga. Praegu määrin kookosrasva nii kuidas juhtub.
dag

PostitusPostitas Müü » 12.01.18, 22:44

Piparmünt kirjutas:
Mina käisin täna oma tasulist UH tegemas ning endiselt on kõik korras: suuruseks mõõdeti 11+1. Lootsin, et tehakse seekord juba kõhu pealt, aga ei.
.

Mina käisin 10+0 nädalal arsti juures ja ikka kõhu pealt tegi 8-[

Kas teie, kel on kodus suuremad lapsed, kas olete öelnud juba? Millal plaanite? Mul ei tea veel lapsed ega pere ega keegi peale kolme sõbranna 8-[
Pilt
Kasutaja avatar
Müü

PostitusPostitas pisimari23 » 13.01.18, 0:02

Mina olen ka nüüd eilsest ametlik rase. Täitsa uhke tunne. Mõlemad murumunad vastasid suurusele 7+2 ja kõik oli parimas korras. Suure osa oma ajast magan maha. Mitte midagi teha ei jaksa ega suuda. Nutan hästi palju. Emotsioonid keevad lihtsalt üle. Pea käib pidevalt ringi ja iiveldus on meeletu. 20.02 on oscar šoisi juures. Riiklikusse kv-sse ei lähe üldse. Pole mõttet. Duphastoni võtan kuni 12. nädalani ja voodireziim läks natukene helgemaks. Mul on selline tunne, et ma saan varsti lamatised :D
Pilt
Kasutaja avatar
pisimari23

PostitusPostitas KolmasLaps » 13.01.18, 0:08

Müü kirjutas:
Kas teie, kel on kodus suuremad lapsed, kas olete öelnud juba? Millal plaanite? Mul ei tea veel lapsed ega pere ega keegi peale kolme sõbranna 8-[

Ma olen kahevahel.. vahel mõtlen, et peaks KV ära ootama ja pärast seda ütlema, samas suur kiusatus on seda rõõmu nendega juba peale järgmise nädala arstivisiiti jagada (mõlemad väga ootavad õde või venda :wink: )
Pilt
KolmasLaps

PostitusPostitas kirjumirju » 13.01.18, 1:25

Ma pole vahepeal paar päeva siia lugema jõudnud ja juba olin 7 lk maas! Lihtsalt nii paha on olla kogu aeg, et ei jaksa isegi lugeda. Eelmise rasedusega oli ka iiveldus, aga vähemalt mu mälu järgi palju leebem. Siis ma võtsin ikka esimesel trimestril oma 5 kg juba juurde, praegu olen 2 kg alla võtnud hoopis. Väga väheseid toite saan nii süüa, et paha ei hakka, põhimõtteliselt ainult tooreid köögivilju ja juurvilju ja keefirit. Isegi leiba ega saia ei suuda süüa :( Kõik toidud, mis on vähegi magusad, tunduvad mulle ÜLImagusad ja lääged, nagu nad koosneksidki ainult suhkrust. Pooltel soolastel toitudel on vastikult mõru maitse juures. Kõik on ikka eriti sassis :D Ja väsimus on ka selline, et kui magan 11ni, siis kell 16 on juba selline tunne, et enam üleval olla ei jaksa... Ja siis sellisena 2,5-aastasega tegeleda on ikka päris raske ja peab ju ikka end vähekenegi lõbusana hoidma, muidu laps vaatab, et mis emal viga on ja miks ema temaga enam üldse mängida ei taha. Eelmise rasedusega oli selles mõttes lihtne, et kannatad tööl ära ja kui koju tuled, võid kas või kogu õhtu voodis laiselda/magada. Kui ei taha, ei tee külmkappigi lahti. Aga lapsele peab ju süüa tegema ja koos lauas istuma... Raske katsumus, kui isegi keedetud tatra hais ajab iiveldama.

Nonii, ma parem lõpetan siinkohal, piisavalt juba virisenud :D
kirjumirju

PostitusPostitas liizu3 » 13.01.18, 9:32

Mind võeti neljapäeval arvele ja sain endale kaardi :) tunnuseid endiselt ei, v.a vahel tunda andev kõht. Mul oscari aeg 30.01, vöiks juba kiiremini saabuda..

Mul on toetavad rohud peal ja peaksin esmaspäevast ära jätma ja seda kôik korraga! Väga veider- miks ei soovitata järk-järgult, mul on veel progesteroon 800mg päevas ja siis paugust köik- ja seda juba 10+1 siis, ehk esmasp.. Arst ütles, et tee nii, ämmakas ütles, et kuulame arsti, aga ma ikka kahtlen ja muretsen..
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
liizu3

PostitusPostitas Müü » 13.01.18, 10:12

liizu3 tore kuulda sinust, olen mitmeid kordi mõelnud su peale. Hea kuulda, et kõik stabiilne ja korras. Teiste rohtude kohta ma ei tea aga Duphasoni küll järsku lõpetada ei tohi, siis võib väga suure tõenäosusega uuesti määrima hakata. Selle ärajätmisel on oma skeem lausa. Ma just lõpetan.

Oh Kirjumirju, päris jube ikka, varsti peaks asi ikka paremaks minema! :smt056 Lõhnadega on mul ka siiani väga probleemne. Õhtusöögi lõhn, paar tundi hiljem, on raudselt hais :mrgreen:

KolmasLaps jaa, ma tahaks ka juba öelda, aga ootan ikka oscari ära ja kui kõik on hästi (ikka peab olema ju), siis mõtlen, kuidas ütleme. Natuke nagu kardan ka aga samas südames tean, et sealt tulevad ikka rõõmuhõisked, mitte torin. Lihtsalt alles vähel, kui 2 aastat tagasi said sellise uudise. Nüüs antud pisike uudis jookseb ringi ja pätsab koolipliiatseid ja muud kraami :lol: :lol: :lol:

Tore, kes juba kõik arvele on võetud, ma olen ilmselt viimane 8) A ja ei teagi, kas mind unustati või mis aga ma pole ei uriiniproovi viinud ega verd andnud. Järgmine on ÄE külastus alles 30.01. Ei tea, kas peaks kirjutama arstile?
Pilt
Kasutaja avatar
Müü

PostitusPostitas liizu3 » 13.01.18, 10:21

Müü kirjutas:liizu3 tore kuulda sinust, olen mitmeid kordi mõelnud su peale. Hea kuulda, et kõik stabiilne ja korras. Teiste rohtude kohta ma ei tea aga Duphasoni küll järsku lõpetada ei tohi, siis võib väga suure tõenäosusega uuesti määrima hakata. Selle ärajätmisel on oma skeem lausa. Ma just lõpetan.

Oh Kirjumirju, päris jube ikka, varsti peaks asi ikka paremaks minema! :smt056 Lõhnadega on mul ka siiani väga probleemne. Õhtusöögi lõhn, paar tundi hiljem, on raudselt hais :mrgreen:

KolmasLaps jaa, ma tahaks ka juba öelda, aga ootan ikka oscari ära ja kui kõik on hästi (ikka peab olema ju), siis mõtlen, kuidas ütleme. Natuke nagu kardan ka aga samas südames tean, et sealt tulevad ikka rõõmuhõisked, mitte torin. Lihtsalt alles vähel, kui 2 aastat tagasi said sellise uudise. Nüüs antud pisike uudis jookseb ringi ja pätsab koolipliiatseid ja muud kraami :lol: :lol: :lol:

Tore, kes juba kõik arvele on võetud, ma olen ilmselt viimane 8) A ja ei teagi, kas mind unustati või mis aga ma pole ei uriiniproovi viinud ega verd andnud. Järgmine on ÄE külastus alles 30.01. Ei tea, kas peaks kirjutama arstile?

Mul gepretix.. ma ei tea, kas ja kellega ma peaksin konsulteerima.. ma arvan küll, et vöta ûhendust- ma pean nûûd viie päeva jooksul vereproovi ja uriiniproovi andma, ja ma olen vist vähem veidi kui sina? Mul 9+6 täna
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
liizu3

PostitusPostitas Piux » 13.01.18, 10:43

Müü kirjuta jah arstile, vereproov on ju oscar testi jaoks vajalik :-k
Mul juba üks päev vähem kui nädal ja siis Kv , jehhuu :lol: eile panin aja ka Šoisi juurde 3-4D jaoks. See siis teada saamiseks kas tulemas on poiss või tüdruk. Ma ei jõua elusees 20 nädalani oodata, et LAs teada saada :lol: aeg on 14 veebruar, ehk siis tuleb väga põnev sõbrapäev :smt050
Kasutaja avatar
Piux

EelmineJärgmine

Mine Rasedus

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist