Maibeebid 2018

Rasedus, lapseootuse mured, rõõmud ja küsimused

Re: Maibeebid 2018

PostitusPostitas prax » 12.10.17, 20:24

Omg ma käisin täna ootamatult Šoisi juures Oscar testil ära :o :o :lol: 8) ja mu maibeebist sai aprillibeebi!
läksin hommiku poole Šoisile verd andma Oscari testiks ,mis pidi 24okt olema. Õde kalkuleeris ja ütles et eiei täna pole teil 10+6 vaid 12+2 ja test tuleb kiiresti ära teha. Wtf igastahes täna kell 16.00 käisimegi ekspromt mehega Oscari testil dr Šoisi juures ja kõhus kasvab terve plikatirts jeeeee. Ma nii häppi aga natuke ehmunud veel, et mai beebi on 1,5nädalat vanem ja hoopis aprillibeebi.
Aga ma vist gruppi vahetama ei hakka kuigi TA 27 aprill. Beebi tuleb ikka siis kui ta valmis
prax

PostitusPostitas Detsike » 12.10.17, 20:34

Asjade ja riietega ongi kogemused nii erinevad. Enne esimese lapse sündi ei kujutanud üldse ette, et milliseid riideid mulle meeldib lapsele selga panna ja mis asjad leiavad enim kasutust. Sellepärast ei tasu ka igasugu internetist leidavaid liste liiga tõsiselt võtta.
Näiteks minul leidis beebivann kasutust ühe korra, sest kuna kodus väiksema poolsem vann siis tundus selle beebialuse peal tita pesemine kõige lihtsam ja beebivann oli mõttetu lisavahend. Mähkimise kohta lugesin igalt poolt kuidas mähkimisalus on "must have", sest voodi peal mähkmete vahetus paneb selja valutama jne. Jah see on ilmselt tõsi kui on seljaprobleemid aga minu jaoks ol see ülimugav. Mähkimisalus oli mul võrevoodi peal ja leidis kasutust peamiselt beebiasjade hoiualusena. Ilmselt kui see oleks olnud vannitoas, siis oleks kasutanud rohkem.
Riietest kasutasin nii hõlmikbodisid kui ka üle pea käivaid aga näiteks need nn paatkaelusega bodid üldse ei meeldi. Poolsipukaid kasutasin ka palju enda mugavuse eesmärgil, sest sokid lihtsalt ei püsinud jalas, kuigi välimuse poolest pole just lemmik riideese. Tudukaid alguses eriti ei kasutanud, sest mässisin ta tihedalt teki sisse ja siis tundus riideid liiast olevat.
Mõttekam ongi asju alguses varuda tagasihoidlikult kui vähegi linnas/linna lähedal elada siis saab alati vajalikku juurde osta. Muidugi turvahäll ja vanker võiks varem olemas olla. :)
Detsike

PostitusPostitas Pesamuna17 » 12.10.17, 20:34

Heips !

Minul eelmised beebiasjad kõik ära jagatud ja maha müüdud . Seega ei ole miskit peale mälestuskarbi esemete alles . Saab suuure hooga kõike otsima ja ostma hakata . Kui aus olla,siis ei tea kui oleks eelmised riided alles,kas tahaksingi neid enam ....mul maitse niii kiiresti muutuv,et praegused müügis tunduvad veel ilusamad ja armsamad kui aastaid tagasi :mrgreen: . Kõik suuremad asjad jäävad kindlasti 2-3 kuud enne ostmiseks alles. Beebiriideid piilun ja proovin end tagasi hoida -tean ,et olen võimeline neid liiga ette kuhjama...pärast kahju kui suur osa kandmata jääb [-X .
Kuna mul mõlema keisribeebid,siis nägin hädavajaliku asjana mähkimisalust ,et saaksin sirge seljaga pisikesega asjatada . Kasutasin nii võrevoodil kui vannitoas pesumasina peal. Super mugav oli ! Kui haavad paranenid ja juba siia sinna tuuseldada sain , siis jah polnud enam vahet,kus mässi vahetasin :oops: . Põrandal ,voodis või alusel.
Mina tõstatasin essuteema , kuna tõesti mõtlesin,et olen ainus ,kes blokib ja nö tihku ja isu ei ole. Aga siis ikka see rasedusega seotud,et asi ebamugava ja vastumeelsem . Päris ilma ei hoia ja ei ole ...aga selline nagu varem ka ei ole :oops: :roll: 8) .

Teate mis ..... mul teist päeva kõhus päevadele sarnane valu ...ei tuika ega sikuta ega ms ...aga just selline pidev valu. Nii häirib ja hirmutab .
Seksi ajal on korra ka roosakas määrimine olnud .... uuuh ja täna just lükkasin oma arsti aja jälle edasi ...kuna niii rajalt maal oma haigusega :evil: .
Arst juba ka manitses,et hakkab selle arvele võtmisega kiiiiiiireks minema.... ehk ikka järgmisele jõuan ja siis juba pm kuklavolt ka .
Meie elame maal metsas ja mulle niii meeldib . Töö ja poed pole teab mis kaugel ,aga niii mõnus on igapäevaselt linnakärast ja melust koju oma nö metsamajja jõuda :D .
Pidage vastu iiveldajad ja tugevat närvi ja rahulikku meelt tunnusteta naiskad . Ise olen nii ja naa poolel. Kord on väga hea ,siis jälle halb jne .
AAAAAAA...enne kui ununeb iiveldajad: proovige nätsu ,värskat, pomelot ja soolaseid ühe ampsu suuruseid küpsiseid ( leivakrõmpse ) . Mul need alati toiminud kui seest õõnes ja isu millegi järgi ei ole :wink: .
Kasutaja avatar
Pesamuna17

PostitusPostitas Detsike » 12.10.17, 20:35

prax kirjutas:Omg ma käisin täna ootamatult Šoisi juures Oscar testil ära :o :o :lol: 8) ja mu maibeebist sai aprillibeebi!
läksin hommiku poole Šoisile verd andma Oscari testiks ,mis pidi 24okt olema. Õde kalkuleeris ja ütles et eiei täna pole teil 10+6 vaid 12+2 ja test tuleb kiiresti ära teha. Wtf igastahes täna kell 16.00 käisimegi ekspromt mehega Oscari testil dr Šoisi juures ja kõhus kasvab terve plikatirts jeeeee. Ma nii häppi aga natuke ehmunud veel, et mai beebi on 1,5nädalat vanem ja hoopis aprillibeebi.
Aga ma vist gruppi vahetama ei hakka kuigi TA 27 aprill. Beebi tuleb ikka siis kui ta valmis

Wow! Tore, et kõik hästi ja palju õnne tüdruku ootuse puhul. )
Detsike

PostitusPostitas raskal » 12.10.17, 20:43

Krity kirjutas:Müüakse ja kasutan :)

Hei! Kus seda käevõru müüakse? Ma nii väga tahaks ka! 25+mg B6 küll aitab mind praegu, aga ei julge sedasi pikalt nii suuri doose võtta ja katsetaks parem midagi muud, olgu või paranoia-B-d :lol:
Pilt
raskal

PostitusPostitas Pesamuna17 » 12.10.17, 20:44

prax kirjutas:Omg ma käisin täna ootamatult Šoisi juures Oscar testil ära :o :o :lol: 8) ja mu maibeebist sai aprillibeebi!

Ossa kui lahe üllatus :mrgreen: . Nii äge Sa juba tead kes ja et kõik ilusti korras ja et ootsuaeg ka lühem kui Meil teistel siin :D .
Palju,palju õnne
roosade uudiste puhul prax :) ! :smt060 :lill:
Kasutaja avatar
Pesamuna17

PostitusPostitas Mustikas33 » 12.10.17, 20:50

Omg t6esti, nii tore, palju 6nne!

Aga kuidas 6de avastas, et suurem on? Kas sa arvutasid valesti, v6i sul pikad ja ebaregulaarsed tsyklid? Kuidas ta aru sai, et miski ei klapi?
Pilt
Kasutaja avatar
Mustikas33

PostitusPostitas Luusibmetsaskaruke » 12.10.17, 21:04

Mina nägin täna oma täpikest . Süda tuksus, ukse taga Olin ma täitsa närvis ootamisest, kuna on varasemalt katkemine olnud aga supper uudis ikka. Kuklavoldi aja sain 08.11.2017.
Enesetunne on selline et koguaeg ajab iiveldama aga õnneks oksendanud veel pole ja õhtuti on meeletu väsimus.
Pilt

Pilt
Luusibmetsaskaruke

PostitusPostitas Krity » 12.10.17, 22:15

Sea band on vist apothekas müügil. Ei mäleta hästi, 2a tagasi ostsin
Krity

PostitusPostitas Elysee » 13.10.17, 6:21

Isver, juba sugu teada ja oscarilgi käidud...mul on tunne, et mul jääbki igavesti 7s nädal jooksma :D :D
Kasutaja avatar
Elysee

PostitusPostitas NoTereTore » 13.10.17, 8:19

Mustikas33 kirjutas:Ma tahaks beebile siit teki tellida, kui juba sugu teada http://www.freya-aksessuaarid.ee/et/c/b ... y-fliisiga nii armsad. Just see on hea, et altpoolt on puuvillane :) Mida rohkem ma neid titeasju vaatan, seda suurem on mul hirm KV UH ees [-o< :smt087

Need tekid on täiega nunnud jaa!
Pilt
Kasutaja avatar
NoTereTore

PostitusPostitas Mann70 » 13.10.17, 8:34

Mul ka hetkel tunne, et see aeg ei liigu üldse. Õnneks esmaspäev pole enam kaugel ja peagi saan juba arsti juurde kontrolli :D
Mann70

PostitusPostitas Miki » 13.10.17, 10:00

Veab, et teil enamusel juba rasedus nii kaugel on, mul on alles 6.11 vereproov ja 21.11 kv. Kannatust peab palju olema aga õnneks väike süda on nähtud ja kõik korras. :smt007 :smt007 Kogu aeg iiveldab nii kõvasti, et muretsemiseks ei jäägi aega - igas halvas ka kübetki head :D :D
Miki

PostitusPostitas Patsike123 » 13.10.17, 10:04

Mina käisin täna hommikul Ravi tn'l verd andmas. Minu vere-tädi oli väga meeldiv proua, ebameeldivat kogemust ei saanud õnneks. Viuhh :D
Pilt
Kasutaja avatar
Patsike123

PostitusPostitas cherrie » 13.10.17, 10:20

Elysee kirjutas:Isver, juba sugu teada ja oscarilgi käidud...mul on tunne, et mul jääbki igavesti 7s nädal jooksma :D :D

Hahaa :D :D see on hea, mul sama tunne :D .
Aga nii tore, et juba sugu teada, palju õnne :) ja muretut edasist ootusaega
cherrie

EelmineJärgmine

Mine Rasedus

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Aksel, kkerlik, N2mmsatikas ja 16 külalist