Aprillibeebid 2018 ÕIGE

Rasedus, lapseootuse mured, rõõmud ja küsimused

Re: Aprillibeebid 2018 ÕIGE

PostitusPostitas Kais_a » 13.09.17, 14:07

Ohh! Ma sain arstil käidud ja emotsioonid on laes :smt050 :smt050 arst lubas pilti ka teha :lol: pärast UH olin ma niiiiii koba, et omal oli ka piinlik, küll ma üritasin ruttu püksid ja sokid õigetpidi jalga saada, komistasin tooli otsa, arst rääkis mulle 5x kuhu ja mis analüüse andma peaks, lõpuks ma ütlesin sorri, ma ei jaga matsu praegu ja kirjutas selgitused üles :lol:

Ainult mina ei tea kes need vered àra annab, mul tuleb paljast môtlemisest juba külmavàrinad ja tahaks minestada :roll:
Kais_a

PostitusPostitas Pellukas » 13.09.17, 14:53

Ma käisin eile verd abdmas ja kui nägin,et kleepsutas viite ampulli pidin tooli alla kukkuma. Käsi värises nii,et lausa tõmbles nagu. Aga veri sai antud ja elan. :D
Pilt
Pilt
Pellukas

PostitusPostitas Mandariin » 13.09.17, 15:32

Tere uutele :smt039

Mul ka kerge ärevus selle hommikuse vere andmise pärast :D muidu mul veri mingeid emotsioone ei tekita, kuid kuna hommikul tuleb sinna minna söömata, joomata, siis see paneb kukalt kratsima. Istun vist kohe kell 7.30 seal ukse taga, et toiming saaks ruttu tehtud :D

Koristamise osas olen ma friik. 1,5 aastat tagasi võtsime omale koera jack russel tõugu. Muidu väga meie pere koer, kuid ajab karvu. Seega igapäev vaja kogu elamine tolmuimejaga üle käia. Kuna ma viimasel ajal seda tegevust suunasin mehele, siis ta soetas robottolmuimeja. See imeloom peakski nüüd lähipäevil saabuma. Kõigil, kellel see vidin on kiidavad.
Muu koristamine, siis olen ma seda meelt, et sellega peavad tegelema kõik pereliikmed ja see ei ole minu eralõbu. Samas kuna minu valulävi on ilmselt selles osas kõige madalam, siis koristan ma ikkagi kõige rohkem. :D ja mulle ka meeldib, kui mõned asjad on just kindlat viisi tehtud :roll:

Kartulisalati isu ja just ise valmistatud on mul ka juba vahelduva eduga olnud. Peabki selle teo nüüd ette võtma. Õnneks seda sööki naudib terve pere.

Eile mehega mõtlesime, et kuna meie jaoks ei ole see soo teada saamine ülioluline, siis vaatame, kas kannatame sellega sünnituseni. :D kuna ma ka väga täpselt mäletan nii loomulikku sünnitust ja keisrit, siis see soo teada saamine alles sünnitusel hoiaks ehk mingit teistsugust adrenaliini üleval ja ei paneks nii tohutult valule keskenduma :D
Ma ausalt tunnistan, et sünnituse osa ees on mul kartus ja kõik need 10 ja 8 aasta tagused sündmused on ikka väga eredalt meeles :roll:
Täitsa olen mõelnud kuhugile nõustamisele minna, kus seda hirmu maandataks. Ma tean, et see asi mul peas kinni, aga mul on ikka väga hea mälu ja eelmised korrad liiga hästi meeles :lol:
Mandariin

PostitusPostitas Hiielill » 13.09.17, 15:34

Tere Iteh! Küll kõik hästi läheb :)

Super Kais_a!! :) Vere andmist ma ei oota. Homme esimene ämmakas siis vist juba võtab esimesed proovid. Ma olin korralik juhe esimesel korral. Mul veel oli mingi jura haigekassaga. Pidin hakkama maksma vastuvõtu ja asjade eest. Siis oli juhe ikka korralikult koos. Sama päev sai juba sellega korda küll aga kurjaks tegi ikka. Ma polegi veel tegelenud nende arvetega, et haigekassa raha tagasi kannaks mulle.

Hmmm.. Theresa. Oli jah pastöriseerimisega see teema. Polnudki meeles! Oh siis saab ikka maiustada nendega. Kahju, et mul täna poes käidud sai, seda vahukommishoksi tahaks proovida küll. :P
Pilt
Hiielill

PostitusPostitas Tsiu » 13.09.17, 16:21

moppie kirjutas:Tere tulemast iteh! Meil on siin tore ja usu mind, sinu rasedusega on ka kõik hästi! Meil kõigil läheb hästi ja saame kevadel oma beebide udujuukseid nuusutada ja musitada!

moppie, ma nii armastan su positiivsusesüste siin meie teemas! :smt049 :smt049
Ja just niii ilusaid mõtteid peamegi kõik mõtlema!

Kais_a, nii-nii äge, palju õnne rõõmuuudiste puhul!

Iteh, sulle tere ja küll kõik läheb ilusti!!

Mina tunnistan, et kala söön küll siiski igas olekus, v.a toorelt.
Aga kusjuures see kartulisalati isu - mul ka see koguuuuuu aeg! :shock: :lol:
Kasutaja avatar
Tsiu

PostitusPostitas minaka » 13.09.17, 16:54

Arvake nüüd ära kes ka kartulisalatit tegema peab hakkama siinse jutu peale :lol:
minaka

PostitusPostitas moppie » 13.09.17, 17:09

Tsiu, see oli sinust nii armas! Mul tuli lausa pisar silma (vist ikkagi olen rase :D!!!), selline heldimuse tunne tuli :) nii armas oled!

kartulisalat kartulisalat kartulisalat kartulisalat.... mmm kohe läheb mees lapsele lasteaeda järele ja siis saab kartulisalatit süüa :) võtsin sügavkülmast 3 viilu musta Fazeri seemneleiba ka välja pidupäeva puhul!!! Iga päev on pidupäev :D
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
moppie

PostitusPostitas Hiielill » 13.09.17, 17:57

Madariin, robottolmuimeja on mu unistus viimasel ajal, tahaks sellist ka mis peseb põrandat.
Meil ka roboti soetamine aktuaalne teema ja just mehe poolt on see mõte tulnud. Ei tea kas siis sellega soeses, et ootan tema panust nüüd rohkem kui varem.
Mulle meeldib väga puhtus ja kord aga üksi ei jäksa enam tükk aega eriti veel praegu. Korteris elades oli lihtsam kui veel üks laps oli või olin ise rohkem virk.
Kahe lapsega ei püsi toad üle poole tunni korras. Korra selja keerad siis on selline segadus kokku keeratud. Mees on tubli ja annab oma panuse aga teistes asjades. :D
Pilt
Hiielill

PostitusPostitas bellavita » 13.09.17, 18:22

Mandariin, millise roboti ostsite ja mille järgi just selle valisite? Ma ise olen vaadanud Boschi varstolmuimejat või midagi Kärcherilt või Makitalt, aga ostnud ikka ei ole ja mul ema ütles täna telefonis, et ma peaks siis roboti ostma üldse, kui tahan uut tolmuimejat endale osta.
Pilt
Kasutaja avatar
bellavita

PostitusPostitas moppie » 13.09.17, 18:50

Meil on tavaline kärcheri tolmuimeja ja see imeb hästi, aga on väga lärmakas.

Kuna meil kahekorruseline maja ja tolmuimeja üleval, mõtlesime, et oleks hea kui ostame ka boschi varstolmuimeja. Selles oleme küll väga pettunud. Ta on vaikne ja imeb küllaltki hästi, aga läks katki juba pärast mingi 5 koristuskorda. Viisime poodi tagasi, et ei taha seda enam üldse, aga nad ütlesid, et peavad selle garantiiremonti viima. Aku peab vastu ka suht vähe, vist 22 minutit kui ma ei eksi ja siis peab teda 8-10h laadima.

Me oleme ka mõelnud robottolmuimeja peale, aga meil on täiesti kohutav ebaõnn tolmuimejate osas (nende aastate jooksul on meil katki vist mingi 8 tolmuimejat läinud. Siis lõpuks ostsimegi kärcheri, et see peaks nagu vastu pidama...) et ei teagi, kas raatsime osta mingit 600€ masinat, mis meid jälle alt veab. Mul mees on hull tolmuimeja, iga päev käib maja üle... oleks hea kui seda ei peaks tegema, vähemalt allkorrusel...
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
moppie

PostitusPostitas Kais_a » 13.09.17, 19:09

Need kes on kàinud/làhevad shoisi juurde, kas oma arsti juures siis kv ei tee?
Mul on shois 11okt ja tük-is 12okt aga ma ei taha neid kahte niimoodi jutti teha ikkagi... kui ma lähen shoisi juurde kas siis need andmed kuidagi liiguvad neil üksteise vahel?
Kais_a

PostitusPostitas eustoma » 13.09.17, 19:58

Meil sai esimesena soetatud Boschi varstolmuimeja ja lootsime, et sellest üksi majapidamise peale piisab. Kahjuks eksisime, pidevalt edasi-tagasi hoovi vahelt voorides laiali tassitud puru, loomakarvade (2 kassi ja suur koer) ning nüüd juba ringi laamendava lapse järel koristamiseks jäi temast väheks. Nüüd kolis teisele korrusele magamistube korrastama ja selleks on ta ideaalne! All igavene kolakas Philips, mis sai soetatud spetsiaalselt loomakarvadele pühendatud variant ja teenib väga ilusti, trepist vedamist ei kujuta ette seega varstolmuimeja lisaks on praegu täpselt paras. Sai ikka igavene pikk jutt teemal tolmuimejad aga meil on ka see saaga nendega olnud omajagu pikk ja võitlus puhaste põrandate nimel raske. :lol:
Kui Šoisi juures käisin, siis riiklikku lisaks ei teinud, kuigi oli siiski kimbatus lisaultraheli näol. :D
Olemine on jätkuvalt kehv. Iiveldab küll vähem kui eelmise rasedusega, kuid siiski iiveldab ja mitte vähe. Väsimus on kordades hullem kui kunagi varem, vaevu-vaevu jõuab hädapärased asjad tehtud. Piinliku korra hoidmiseks ressursse juba ammu ei jagu, ootan huviga pesapunumise hooge, et oleks motti kodus tegutseda! :roll:
J 18.04.2016

Pilt
Kasutaja avatar
eustoma

PostitusPostitas eustoma » 13.09.17, 20:02

Andmed Šoisi ja tavahaigla vahel minuteada ei liigu. Mina andsin ise teada, et lähen sinna ja nende haigla poolset OSCARit ei soovi. Kui läksin ämmaemanda vastuvõtule siis ta veel küsis minult uuringu tulemusi ja pani kirja.
J 18.04.2016

Pilt
Kasutaja avatar
eustoma

PostitusPostitas kukkel » 14.09.17, 0:50

eustoma kirjutas:Andmed Šoisi ja tavahaigla vahel minuteada ei liigu. Mina andsin ise teada, et lähen sinna ja nende haigla poolset OSCARit ei soovi. Kui läksin ämmaemanda vastuvõtule siis ta veel küsis minult uuringu tulemusi ja pani kirja.

Minu meelest kasutas Šois ITK vereproovi tulemusi. Käisin mõlemas kv uuringus.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
kukkel

PostitusPostitas Ability » 14.09.17, 8:52

Hakkama sain, analüüsid antud =D>
Täna ei olnudki jälle nii kehv kui eile hommikul, olgugi et kõht jõudis mul juba enne magama jäämist juba veidi koriseda :?

Eelmisest UH-st juba nii palju möödas, et paratamatult kipub aeg ajalt halvad mõtted pähe, et kas ikka on kõik korras, sama kiiresti püüan küll selle peast pühkida. Läheks nüüd ometi see aeg kiiremini....
Pilt
Kasutaja avatar
Ability

EelmineJärgmine

Mine Rasedus

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Wonderland123 ja 20 külalist