Tärkavad triibulised - triibupüüdjate vol 67

Triibupüüdjate ja rasedusest hoidumise teemad

Re: Tärkavad triibulised - triibupüüdjate vol 67

PostitusPostitas ALL » 14.04.19, 13:46

Thaily, Orgu oma on, 6 kuud kokku 20€sentidega. Nagu mees ütles, siis kahekesti on parem jälgida ja ei kaldu rajalt nii lihtsalt kõrvale. Kava oleme 1.5 kuud jälginud. Päevas mina üritan 7-20km kõndida, aga et veel kaalu kaotaks siis vaja ilmselt harjutusi teha aga lapse kõrvalt pole aega nii väga või unustan õhtul ära. :wink:
#1'18 ♡
Kasutaja avatar
ALL

PostitusPostitas ALL » 14.04.19, 14:36

Tabel uuendatud! Ega väga midagi muuta polnud, vaikus enne tormi vist. :wink:
Lootused4, sind ei ole triibupüüdjate tabelis, seega kui tahad sinna, siis saada kiri (hiljem siis triibulistesse).
#1'18 ♡
Kasutaja avatar
ALL

PostitusPostitas Wonder » 14.04.19, 18:35

Minul hakkasid eile korralikud pp ja täna siis cd2. Ootan põnevusega, et kas ja millal see tsükkel ov toimub. Testid juba ootavad kapis :D
Ma peaks ja võiks ka kaalust alla võtta. Ideaalis tahaks 10 kg alla võtta, hea oleks kui läheks isegi 5kg ja üli super kui läheks 15 kg. Aga hetkel mingit motivatsiooni pole tegeleda sellega, niiet nii see kaal seisab või tuleb isegi juurde :oops:. Nii kui imetamist vähemaks jäi hakkas juurde tulema.
Pilt
Wonder

PostitusPostitas Thaily » 14.04.19, 18:49

Mul orgu aastane liitumine, maksis 25 euri mingi aeg tagasi. Kaaluga on mul ka nii et kui sündis esimene laps novembris siis suveks olin saledam kui enne rasedust kuna jälgisin kaloreid ja jalutasin palju, aga sellest 10a peaaegu nii et jh.... praegu on nii et mis alla võtan, see juurde tuleb + lisa ka..... :?

Mul täna (DPO6) kummaline tunne mida pole varem tundnud - näpistab või torgib lõunast saati emakas .... :shock: Küllap jälle mingi PMS sümptom :D
Pilt
Kasutaja avatar
Thaily

PostitusPostitas muzi89 » 14.04.19, 22:53

Kaalust ei tahagi kohe rääkida :shock: :D
Proovin ka kõndida päevas nii u 10km ja liitusin Fitlapiga,aga kaal läks tuksi ja mina läksin lappama :oops:
Vaja oleks nii -10kg alla saada ennem uut rasedust,aga olen õnnelik,kui saaksin ka -4kg :lol:
muzi89

PostitusPostitas Thaily » 15.04.19, 7:52

Täna tuikab emakas ikka naljakalt, päevade valu see ei ole, siis keisriarm ka valutaks... Kummaline.... 8-[
Pilt
Kasutaja avatar
Thaily

PostitusPostitas Liise91 » 15.04.19, 9:16

Mul just vastupidi, üritan oma kaalu tõsta kuna see liiga madal. Kaalun hetkel vähem kui enne oma esimest rasedust. :)
Pilt

K- 08.2016 ❤️
Kasutaja avatar
Liise91

PostitusPostitas V2ikeT2pp » 15.04.19, 9:39

Me proovisime ka mehega Fitlap-i. Kuid kuna see konkreetsete koguste järgimine ja mõni kord oli nii, et a la nt 1,25 viilu leiba või 1,2 muna siis see ajas mul harja nii punaseks, et ma ei viitsinud jännata sellega. Kuna me sööme tegelikkuses niigi tervislikult siis ei näinud ma sellised närvitsemisel mõtet. Kaks korda nädalas (tööpäevadel a la T ja N) on meil smuutid kohupiima ja piima segu, sisse maasikat chia seemneid. Kuna mul siis tavaliselt trennid ka siis hea võtta kiiret ampsu. E ja K oleme pannud mingit liha ise marinaadi (kuna käime pühap poes ja ostame nädalaks kraami ära, siis korraliku säilimise ja maitse huvides marinaad) lihast kas kana, hakkliha, väherasvasem sealiha. Juurde mingit salatit ja köögivilja. Hommikuti kui mees kodus on meil puder ning muna juurde, kuid kui meest pole lähen ma lihtsamat vastupanu teed kerge võiku/müsli sh muna juurde. Kindlasti trenn ka sinna juurde..
Tulenevalt oma perekonnas praegu toimuvast, käis peas selline kiiks läbi, et kuna mees mul nagunii väislähetustel see aasta siis peaks enda närvide ja hinge huvides võtma täiesti rahulikult, endale teadvustama, et ma pole nüüd nii vana ka (28, ning mees saab 30) siis see pool aastat siia-sinna. Jah muidugi ma tahaks last nüüd kohe ja praegu (trambin jalgadega vastu maad nagu 3 aastane), kuid peaks olema realistlik (Tüüpiline mina peale PP-si vana rahu ise :D) Kuu lõpus peaks jälle lugema enda üllitist ja meelde tuletama et oi kui rahulik ja mõistlik sa siis olid :D. (kalade viga vist..)
V2ikeT2pp

PostitusPostitas skorpionveevalaja » 15.04.19, 12:06

Ei suutnud mina ilma testimata ja täna oli tumedam triip juba. Kolmapäeval õnneks ämmaka aeg ka.
Hetkel juba tegelt mõtlen, et mul nii nädal tunnused olnud aga ma pole neid nii tähele pannud.
Kasutaja avatar
skorpionveevalaja

PostitusPostitas Lootused4 » 15.04.19, 13:15

Mul nüüd 25sele apotheka ribakale tuli ka silmaga ilusti nähtav lillakat tooni triibuke...kobedam kui eised...hakkan vaikselt uskuma...aga olen veel madalam kui tärkav muru [-o<
Lootused4

PostitusPostitas Lootused4 » 15.04.19, 13:18

Mul on peavalud,valutavad igemed ja tuikav alaselg võõrad tunnused viimasel ajal #-o
Lootused4

PostitusPostitas Egoraas » 15.04.19, 15:18

Kurbadele paid :smt056 :smt056

Teistele õnne, kellel triibud testidel. :smt038

Ise võtan rahulikult, eks näis millal saab. Ma pean uuesti arstile minema, mul on valus. Kurb on ainult tõdeda, et see on kestnud mitu aastat vahelduva eduga, aga arstis ei leia mitte midagi.
Pilt
Egoraas

PostitusPostitas Thaily » 15.04.19, 17:18

Lootused4 ja skorpionveevalaja - kõik läheb hästi. :wink:

Teate naised, mul kahtlased lood. Täna siis DPO7 ja valutab emakas ja küljed nagu esimese raseduse alguses,enne kui tol ajal testile triibud sain ... Samas võib ka organism lolliks läinud olla... aga selliseid kummalisi valusid pole ma 10 aastat tundnud, ei tundnud ka eelmisel suvel katkenud raseduse alguses.... Samas üritan ikka kahe jalaga maa peal olla ja mitte väga loota, aga see kummaline tuikamine ja valutamine....
Pilt
Kasutaja avatar
Thaily

PostitusPostitas VõiksjuOlla » 15.04.19, 17:35

Hei. Kena kevadet !
Minul täna cd2 ja olen rahulik. Olen küll veidi pettunud,et kohe esimesel korral ei õnnestunud ,aga samas rahul ,et tsükkel normis ja kõik toimib nagu vaja . Hakkan aga usinasti ov nüüd testima ...pean seda õppima muidugi. Millal oleks ok esimene testimine teha ,kas kohe kui määrimine lõppenud ???
Palju õnne ja pöidlad triibulistele !
Wonder - nüüd on meie võimalus ,me siis ühes rütmis liigume :wink:
Kasutaja avatar
VõiksjuOlla

PostitusPostitas miamii » 15.04.19, 19:52

VõiksjuOlla kirjutas:Hei. Kena kevadet !
Minul täna cd2 ja olen rahulik. Olen küll veidi pettunud,et kohe esimesel korral ei õnnestunud ,aga samas rahul ,et tsükkel normis ja kõik toimib nagu vaja . Hakkan aga usinasti ov nüüd testima ...pean seda õppima muidugi. Millal oleks ok esimene testimine teha ,kas kohe kui määrimine lõppenud ???
Palju õnne ja pöidlad triibulistele !
Wonder - nüüd on meie võimalus ,me siis ühes rütmis liigume :wink:

Oleneb, kui pikk tsükkel on. Kui 28 päeva, siis 10. päevast. Kuskil oli see tabel ka olemas.

Mina võtan asja rahulikult. See kuu ov teste ei teinud, ainult tunnetasin keha. Kui see kuu ei õnnestunud ka, pole kurb. Ei kavatse enne päevade algust testida ka :). Käisin reedel arsti juures ka, ütles, et kõik ilus ja olen terve. Sain südamerahu küll. Ehk keegi oskab tõlkida mõõte ja mõisteid :).

IMG_20190415_194713.jpg
IMG_20190415_194713.jpg (38.07 KB) Vaadatud 134 korda
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
miamii

EelmineJärgmine

Mine Rasedaks jäämisest

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist