Tärkavad triibulised - triibupüüdjate vol 67

Triibupüüdjate ja rasedusest hoidumise teemad

Re: Tärkavad triibulised - triibupüüdjate vol 67

PostitusPostitas skorpionveevalaja » 14.03.19, 22:24

Eliisee kirjutas:
skorpionveevalaja kirjutas:Nii kui peaks tsükel olema 23 põeva siis mul pp 4 päeva hiljaks jäänud aga kui tuleb jälle 32 päeva siis aega #-o nii raske nii midagi arvestada. Kuid kui laupõeval pole veel hakanud siis teen uue testi. Jälle oli mul palavik kaks päeva ja mwga paha oli olla, kuid nüüd rinnad ka valusad ja kõvad ning tükkis lausa :shock: ja peavalu siis see midgi uut. Eelmine kord kui 32 päeva tuli siks oli ainult palavik. Just see rindade olek ja peavalu ajab mind uuesti testima.
Samas see pidev kõikumine teeb kurvaks. Kuna nii ei tea ju millal ov täoselt toimub. Kuid meeletult testima ei tahaks ka hakata enne kui käin uuringutel ära. Eks uuringutel selgub äkki milles asi. Nüüd siis märtsi lõpp võiks kiiremini tulla.

Ma ei taha targutajana näida, aga muidugi tee ovulatsiooni teste sa ei kaota ju midagi ja ei pea neid nagu hull tegema. Seda enam, et tsükkel jääb tihti lühikeseks, ei ole sul neid ilmselt ka palju vaja. Siis saad juba aimu milles ja mis uuringuid paluda kui näiteks ov ei tuvasta testidega.

Ma enne uuringuid nüüd ei jõua ilmselt testida. Kuid plaan on peale uuringuid testima hakata ja siis uuesti arstile. Enne tahaks teada mis üldse mul seal toimub.
Kasutaja avatar
skorpionveevalaja

PostitusPostitas Eliisee » 15.03.19, 0:28

ALL, liskamiska- ta sai triibud mis vist katkes ja siis sai mult monitori tasuta ja lubas sellega proovida ja kui triibud saab siis annab kellelegile edasi ;) Ma eeldan, et ta on oma triibud saanud kui pole nii kaua juba sees käinud. Mulle tundub imelik lihtsalt
Pilt

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pilt
Kasutaja avatar
Eliisee

PostitusPostitas ALL » 15.03.19, 8:24

Okei, äkki veel taastub ja üritab, ning pole aega siia tulla.
#1'18 ♡
Kasutaja avatar
ALL

PostitusPostitas skorpionveevalaja » 15.03.19, 9:47

Kummad nüüd valida kas riba või see näoga test #-o kui clear.... Test kas neile neid ribasid siks saab eraldi osta või peab komplekti uuesti ostma. Või ikka algul ribadega teha. :lol:
Täna hakkasid pp ehk rt ei jõudnud teha.
Kasutaja avatar
skorpionveevalaja

PostitusPostitas ktukk » 15.03.19, 9:55

skorpionveevalaja kirjutas:Kummad nüüd valida kas riba või see näoga test #-o kui clear.... Test kas neile neid ribasid siks saab eraldi osta või peab komplekti uuesti ostma. Või ikka algul ribadega teha. :lol:
Täna hakkasid pp ehk rt ei jõudnud teha.

Clearbluele ostad ühe lugeja ja sinna saad neid teste juurde osta, ei pea kogu aeg kogu komplekti ostma (:
Mina näiteks alustasin ribakatega ja mingi hetk siis vastavalt tolle tulemusele võtsin clearblue juurde kui ei olnud kindel kas nüüd on positiivne või ikka tühiring veel.
Clearblued üksinda natuke kallid mu arust, et neid iga kuu terve vajaliku aja kasutada, eriti kui tsükkel kõigub jne :lol:
Pilt
ktukk

PostitusPostitas skorpionveevalaja » 15.03.19, 11:06

Et siis ikka algul võtta ribakad ja kui asi rohkem paigas võtta clearblue?
Kasutaja avatar
skorpionveevalaja

PostitusPostitas Ükskordikka » 15.03.19, 11:26

Skorpionveevalaja- OneStep ribakatega on ikka eriti soodne katsetada (eriti kui neid ebayst tellida). Võibolla oled sina ka just see, kelle puhul ka ribakad näitavad väga selgelt positiivse ära (minul näiteks näitavad). Kui jäävad kahtlaseks, siis on Clearblue abiks küll ( jälle oluliselt soodsam ebayst osta).
Ükskordikka

PostitusPostitas skorpionveevalaja » 15.03.19, 14:27

Kuna ma ausalt pole selliseid asju varem tellinud siis kas keegi saaks mulle postkasti panna ebay lingid mida tellida [-o<
Kasutaja avatar
skorpionveevalaja

PostitusPostitas skorpionveevalaja » 15.03.19, 21:03

Aitäh teile kes kirjutasid :) sain teada kust tellida ribatestid ja kasett testid.
Sooviks veel Clearblue Advanced digitaalse ovulatsioonitesti lehte ja sellele eraldi ribasod :)

Küsiks veel kes kasutavad libesteid siis milliseid kiidate ja milliseid mitte. Tellisin prooviks yes baby spermasõbraliku libesti. Keegi on seda kasutanud?
Kasutaja avatar
skorpionveevalaja

PostitusPostitas ALL » 15.03.19, 21:11

Mina tellisin kunagi Pre-Seedi, sest siin soovitati seda. Sellel olid aplikaatorid ka kaasas. Mehele ei meeldinud, pidi liiga libe olema ja teades et seda kasutame, siis läks isu ära. :lol: Jäi seisma ja viskasin minema lõpuks, kasu polnud, aga Surramurra mõned lehed tagasi kirjutas et tal aitas. Ilmselt tema soovitusel/kogemusel paljud tellisid endale ka. :wink:
#1'18 ♡
Kasutaja avatar
ALL

PostitusPostitas skorpionveevalaja » 15.03.19, 21:15

Kui meile mu tellitud ei sobi siis proovin ka. Panen nimekirja :)
Kasutaja avatar
skorpionveevalaja

PostitusPostitas Mirimi » 16.03.19, 3:32

Mina tellisin vist selliselt ebay kasutajalt nagu fertility plan ja tulid alla nädalaga kohale. Oli nö pakk, et said ise valida, mitu rasedus- ja mitu OV-testi 50-ses pakis on. Kui arvasin, et sain positiivse tulemuse juba kätte, siis järgmisel päeval testi vaadates oli ikka aru saada, milline õige positiivne on :D Kasutasin ka eelmise lapsega OneStep teste ja toimisid samamoodi, OV päeval tekkis teine tugev triip juba minutiga kõrvale.
Manused
198050B3-B2DC-408C-B21D-258A05F63F6A.jpeg
198050B3-B2DC-408C-B21D-258A05F63F6A.jpeg (660.12 KB) Vaadatud 279 korda
Kasutaja avatar
Mirimi

PostitusPostitas augustibeebi » 16.03.19, 13:56

Mina tellisin kaa Onestepi ribakaid ebayst selle sama inimese käest (fertility plan). Alati tulid kiiresti ära ja mina tuvastasin oma ov’d ilusti. Kuna need on nii odavad, siis ei olnud kahju neid päevast 2-3tk teha.
Pilt
Kasutaja avatar
augustibeebi

PostitusPostitas Ükskordikka » 16.03.19, 16:36

Siin on nii vaikne :wink: . Minule tuli täna ports rasedusteste posti, nii et hakkan Ovitrellet välja testima :lol: . Muidu on nii igav :lol:
Ükskordikka

PostitusPostitas VõiksjuOlla » 16.03.19, 17:13

Hei.
Mina kohe kohe teie ridades tagasi ja hakkan ka proovima midagi uut.
Nimelt ov - triibu jahtimist ja libestit,mis aitaks rasestumisele kaasa 8-[ .
Olen nädalaga saanud yle oma läbi elamisest ja kuna beebiisu on ikka nii suur ja soov peagi jälle beebiootaja olla ,siis aprillist olen paadis.
Käisin kontrollis ja kõik ilusti puhastunud ja olid nagu tavalised pp ,mis päris uhkelt hilinesid . Nii ma seda läbielatut ka võtan ,et kergem oleks.
Veidi tabu teemast ka : nimelt ,kel ilma meditsiinilise abita kõik puhastumine toimunud -millal julgesite vahekorras olla ???
Mul enam mitu päeva pole määrinud ega midagi .
Loen,et 2 nädqlat kuni kuu ,aga mulle arst ytles,et kondoomiga ikka võib , aga millal ?

Vabandust,kui see postitus siia ei sobi ,siis kustutan !

Kiiireid triipe lumesulast kevadest [-o<
Kasutaja avatar
VõiksjuOlla

EelmineJärgmine

Mine Rasedaks jäämisest

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist