Unistused saavad tõeks ehk triibupüüdjate vol 66

Triibupüüdjate ja rasedusest hoidumise teemad

Re: Unistused saavad tõeks ehk triibupüüdjate vol 66

PostitusPostitas Kalakene » 11.02.19, 11:35

Palju õnne õnnelikele :)

Endast nii palju, et homme peaks algama PP, kahtlustan, et algavad ka, kuna kõht annab tunda, vahepeal ka selg, rinnad on külje pealt hellad, tundub nagu PMS, kuigi tavaliselt on ka paha tuju kaasnenud kõige sellega ja üldjuhul rinnad pole tundlikud olnud ja esmaspäevad on alati sinised ka, aga täna eriti pole :) ...väsimus on ka viimasel ajal meeletu ja iiveldused..samas on iiveldused olnud ka varem ja siis arvasin ka, et äkki rase.. aga ei..võib-olla mingist vitamiinist või ma ei tea millest iiveldab... siiski olen suht kindel, et PP algavad ja üritan end peast rasedaks mitte mõelda..kuigi eks lootus püsib ikka nii kaua... ja testi ma ei tee ka enne, kui PP peaks hakkama, ei viitsi end närvi ajada (eelmine kord võtsin juba testi pakendist välja ja mõtlesin, et nii, nüüd teen testi ära ja mis ma avastasin, et täpselt sellel hetkel olid PP platsis :D) ..
aga äkki teen sõbrapäeval testi, kui selleks ajaks pole alanud.. :)
Pilt
Kalakene

PostitusPostitas Wonder » 11.02.19, 11:46

Mul on viimased päevad suht tugevad pp eelsed valud alakõhus olnud ja selg ka tuikab. Ehk varsti pp kohal, enne arsti võiks ikkagi ära olla, või siis üldse mitte tulla. Täna hommikul hakkas järsku nii paha, et mõtlesin kas ikka jõuan vetsu, õnneks siiski ülesse ei tulnud, ei tea mis see oli.
Pilt
Wonder

PostitusPostitas teeeleh » 11.02.19, 12:32

Mina kolin üle oktoobribeebidesse, võib tabelisse märkida :)
Soovin omaltpoolt kiireid triipe kõigile!
teeeleh

PostitusPostitas yessy » 11.02.19, 13:30

Ma ei ole siin foorumis just palju sõna võtnud aga lugenud olen juba 3 a. Ehk annab see postitus kellelegi jõudu ja lootust, et Imesid juhtub. Peale 2a ja 9 kuud õnnestus mul eile esimest korda elus rasedustestile triibud saada. Märtsis oleks hakanud IVF'i tegema.....tegelikult ei ole see uudis veel päriselt kohale jõudnud.
Ei tohi lootust kaotada..
yessy

PostitusPostitas kolmkorda » 11.02.19, 14:30

yessy kirjutas:Ma ei ole siin foorumis just palju sõna võtnud aga lugenud olen juba 3 a. Ehk annab see postitus kellelegi jõudu ja lootust, et Imesid juhtub. Peale 2a ja 9 kuud õnnestus mul eile esimest korda elus rasedustestile triibud saada. Märtsis oleks hakanud IVF'i tegema.....tegelikult ei ole see uudis veel päriselt kohale jõudnud.
Ei tohi lootust kaotada..

Palju palju õnne triibulistele! :lill:

Nii tore on lugeda üllatus triipudest, eriti kui õnnestumise uudis tuleb pikaajaliselt triibupüüdjalt! Mis te seekord teisiti tegite, et õnnestus (:? Kas kasutasid mõnda viljatusravimit vms?
Kasutaja avatar
kolmkorda

PostitusPostitas yessy » 11.02.19, 15:13

Aitäh. 1,5 a tagasi sain pool a. Stimulatsiooni, aga sellest polnud tolku. Peale seda käisin opil, ka sellest polnud tolku. Peale paari kuud hakkasin nüüd jälle foolhapet võtma. Aga ma arvan, et see ei olnud põhjus...ilmselt oli lihtsalt õige aeg. Mingeid erilisi tunnuseid ei ole veel.
yessy

PostitusPostitas MagusVaarikas » 12.02.19, 11:40

Appi, kas tõesti on leht tagasi =D>

Ma olin täitsa kurb juba. #-o
Kasutaja avatar
MagusVaarikas

PostitusPostitas ktukk » 12.02.19, 12:07

MagusVaarikas kirjutas:Appi, kas tõesti on leht tagasi =D>

Ma olin täitsa kurb juba. #-o

Ma mõtlesin ka, et nüüd ongi kõik :lol:
Pilt
ktukk

PostitusPostitas kolmkorda » 12.02.19, 12:14

Jeei ma olen nii õnnelik :)! Lugesin, mis seal perekoolis räägitakse, täiesti kohutav lahmimine ja solvamine :-? !
Kasutaja avatar
kolmkorda

PostitusPostitas Tumeblondiin » 12.02.19, 12:23

Ma olen nii rahul ja õnnelik, et perefoorum tagasi on. Nii tühi oli vahepeal olla :( Perekoolist korraks lugesin teemat meie foorumi kohta ja põgenesin sealt kiiresti..
Kasutaja avatar
Tumeblondiin

PostitusPostitas MagusVaarikas » 12.02.19, 14:10

Kas on siin kedagi kes oskab öelda, kui kaua itks lühikese skeemiga keskmiselt süstitakse? Mitu päeva just?
Mul homme arst, saan küsida.
Mehel oleks võimalus tööasjus homme õhtul Prantsusmaale minna ja laps kaasa võtta. Mul täna 6s päev süstimist. Nad jõuaks esmaspäeval tagasi, siis oleks mul 12s päev. Nii kähku ise arvan, et asjad vast ei käi 8-[
Kasutaja avatar
MagusVaarikas

PostitusPostitas ALL » 12.02.19, 16:52

Ma lugesin oma vana skeemi ja ma sain 14 päeva kokku.
#1'18 ♡
Kasutaja avatar
ALL

PostitusPostitas Eliisee » 12.02.19, 18:26

Magusvaarikas, see selgub sul ilmselt homme kui kaua veel...süstimise arv ei olene minumeelest lühikesest v pikast skeemist..ikka sellest kuidas su mammud reageerivad. Mina süstisin 11 päeva kokku vist. 12 päev oli süstivaba ja siis oli punktsioon.
Pilt

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pilt
Kasutaja avatar
Eliisee

PostitusPostitas ktukk » 12.02.19, 19:43

MagusVaarikasPigem oleneb jah sinust endast või siis mammudest, kui piisavalt arenenud on.
Mina süstisin 4päeva kokku nàdala jooksul, 9. päev arst ja 11. päeval juba punktsioon ehk nädal varem kui tegelikult oleks pidanud olema.
Lisaks kui osaled selles uuringus, siis jälgitakse seda ka, et hiljem saaks ikka viiepäevase blasto siirdada ja siirdamise aeg ei jääks nädalavahetusele jne.
Viimati muutis ktukk, 12.02.19, 19:47, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
ktukk

PostitusPostitas muzi89 » 12.02.19, 19:44

Olin juba paanikas,et perefoorumit enam pole :shock:
muzi89

EelmineJärgmine

Mine Rasedaks jäämisest

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: ketukaz ja 4 külalist