Unistused saavad tõeks ehk triibupüüdjate vol 66

Triibupüüdjate ja rasedusest hoidumise teemad

Re: Unistused saavad tõeks ehk triibupüüdjate vol 66

PostitusPostitas aycaramba » 11.01.19, 11:11

Palju õnne, agustibeebi! Seekord on arst abiks ja toetav ravimiprogramm kohe peal! Hoian Sulle väga pöialt!
aycaramba

PostitusPostitas Tumeblondiin » 11.01.19, 11:17

Pärle kirjutas:Tumeblondiin, juhuu! Tere tulemast tagasi! Mäletan su esimese raseduse IVFi teekonda väga hästi! Olid alati nii suureks toeks ka teistele!! Hoian pöialt, et sel korral ei laseks tita end kaua oodata!! Nii äge, et tagasi jälle oled!! :)

Endast nii palju, et ootan pikisilmi esimesi päris päevi pärast puhastust. Täna 24. päev pärast puhastust. Võiksid juba alata.

monsik kirjutas:Hei tumeblondiin nii tore Sind jälle triibupüüdjate ridades kohata. Hoian Sulle pöialt et õnnestuks kiirelt nüüd beebiootele jääda [-o<

muzi89 kirjutas:Tumeblondiin- tere tulemast. Ma mäletan sind küll =D> . Loodan,et seekord läheb kiiremini \:D/

Aitäh teile armsad! Ma mäletan ka teid :) Eelmine pikem foorumis veedetud aeg oleks juskui olnud alles eile, kuid tegelikult liitusin imelise seltskonnaga juba 5 aastat tagasi. Uskumatu, kuidas aeg ikka lendab :D
Oleme ise proovinud 2,5 aastat! Aga loodus vist ei taha, et meil seekord üks suur lillepidu oleks, vaid veeretab teele takistusi... :( Tuleme sellest vapralt välja ning mais alustame uue ringiga! 16.ndal lähen ITKsse analüüse andma, et siis vaikselt valmistume juba :)

Ka minu poolt suured õnnesoovid meie rasedatele: Peoleo2, Augustibeebi ja Lisanna. Võiduka lõpuni nüüd, eks :smt055
Kasutaja avatar
Tumeblondiin

PostitusPostitas ktukk » 11.01.19, 11:25

augustibeebi kirjutas:Ma ei suuda seda uskuda, aga minu järjekordsed triibud DPO10 :smt060
E42227D6-A881-4FC7-BC06-4053ADE3D037.jpeg

Tegin hommikul kohe esimese Clexane süsti kaa ära ja nüüd peale söömist võtan Prednisoloni kaa ära.

Palunpalunpaaallluuun, et seekord me veaks vōiduka lōpuni! [-o<

Vauuu, juhuuu, ma niiiii väga ootasin sinu uudiseid!!!!! Võiduka lõpuni ja võta rahulikult!!! :smt060
Pilt
ktukk

PostitusPostitas Eliisee » 11.01.19, 11:36

Peoleo ja Augustibeebi palju palju õnne teile, nüüd kindlasti tulevad ka teie beebid teie juurde =D> =D> :smt060 :smt055 :smt054 :smt049
Pilt

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pilt
Kasutaja avatar
Eliisee

PostitusPostitas MagusVaarikas » 11.01.19, 12:30

Ooo Augustibeebi sinu soov täituski, nagu ma ennustasin, et soovid täituvad. Super :wink:

:arrow: kes kusagile tabelisse soovib kolida andke julgelt teada, täna katsun leida aega ja tabelid korda teha :!: (mul on ootel juba 3 triibulist ja 1 uus püüdja).

Mina võtsin viimased 2 Letrozooli täna ja unistan siin edasi, kolmapäeval arst. Aga murelikuks teeb see, et mul prolaktiin ja vaba türoksiin jälle normist kõrgemad, ehkki mul kilpnäärme rohud peal. Äkki mind ei võtagi ivf-le, kui näidud normis pole. Kas teab keegi midagi nendest näitusest rääkida?? 8-[
Kasutaja avatar
MagusVaarikas

PostitusPostitas Tumeblondiin » 11.01.19, 12:36

MagusVaarikas kirjutas: kes kusagile tabelisse soovib kolida andke julgelt teada, täna katsun leida aega ja tabelid korda teha :!: (mul on ootel juba 3 triibulist ja 1 uus püüdja).[

Liitun tabeliga kevadel - siis, kui päriselt katsed ka pihta hakkavad. :)
Kasutaja avatar
Tumeblondiin

PostitusPostitas ktukk » 11.01.19, 12:44

MagusVaarikas kirjutas:Ooo Augustibeebi sinu soov täituski, nagu ma ennustasin, et soovid täituvad. Super :wink:

:arrow: kes kusagile tabelisse soovib kolida andke julgelt teada, täna katsun leida aega ja tabelid korda teha :!: (mul on ootel juba 3 triibulist ja 1 uus püüdja).

Mina võtsin viimased 2 Letrozooli täna ja unistan siin edasi, kolmapäeval arst. Aga murelikuks teeb see, et mul prolaktiin ja vaba türoksiin jälle normist kõrgemad, ehkki mul kilpnäärme rohud peal. Äkki mind ei võtagi ivf-le, kui näidud normis pole. Kas teab keegi midagi nendest näitusest rääkida?? 8-[

Mul olnud TSH kogu aeg suurenemas. Sain alguses 1tableti(pool aastat tagasi), viimane kord ehk enne pillidega alustamist andsin vereproovi ja selgus, et see mulle ei mõju oli lausa üle 10 juba näit. Suurendati kogust kahele tabletile ja IVF selle tõttu àra ei jäetud. Lihtsalt pidevalt jälgitakse neid, igal visiidil uus vereproov.
Pilt
ktukk

PostitusPostitas kolmkorda » 11.01.19, 14:05

Udukas kirjutas:Kolmkorda... mina käisin ka dr Erlangu juures ja ma tegin esmaspäeva päeval ovitrelle ja ütles et alustaksin kolmap õhtul. Igaljuhul peaks 36 h mööda laskma et ov kenasti ära toimuks.
Aga mina jäin nüüd sellise tegevusega rasedaks. Hoian pöidlaid [-o<

Loodan väga, et minul ka õnnestub nii [-o< . Aitäh pöidlate eest!

Augustibeebi- oioi kui torde uudis, soovin sulle kuhjaga õnne :lill: ! Kas oli mingeid erilisi tunnuseid ka, mis panid arvama, et läks õnneks?

Minul oli TSH näit 2,44, alustasin ravi(pool tbl) , et saada see 2.00 või alla sellel. Juhtus aga nii, et järgmiste analüüsidega oli näit tõusnud juba üle 6, tõstsin siis annuse 1,5 tbl peale (konsulteerisin maili teel endokrinoloogiga ja tema soovitas). Kui oli möödas 6 nädalat, siis läksin uut proovi andma ja näit oli 2,1.-ravimi annust ei suurendatud. Aga panin tähele ,et vaba türoksiin(Ft4) oli natuke tõsunud, aga mahtus normi.
Kasutaja avatar
kolmkorda

PostitusPostitas Udukas » 11.01.19, 15:09

Augustibeebi... nii ägedad uudised. Ja seekord
Võiduka lõpuni! Palju Õnne =D>
Udukas

PostitusPostitas Tasakaal » 11.01.19, 15:12

Õnnitlused augustibeebi =D>
Nii paljud vanad olijad juba ülakorrusele saanud kolida, võtke mind mammutit ka ühes :lol:
Tasakaal

PostitusPostitas augustibeebi » 11.01.19, 15:18

Oi naised, et kōik teie head soovid ja ōnnitlused vett peaksid! :oops: :smt055 mina ei suuda siiamaani uskuda. AITÄH TEILE!

Ma olen päev otsa ühel hetkel õnnest hõljunud ja teisel tundnud meeletut hirmu, et äkki.. :( Aga ei! Sel korral lihtsalt peab hästi minema ja meie beebi sünnib 24.09.19 nagu kord ja kohus.

Hetkel ootan meest koju, et talle test pihku anda :)
Pilt
Kasutaja avatar
augustibeebi

PostitusPostitas kerli26 » 11.01.19, 16:02

Augustibeebi. Tahtsin juba hommikul õnne soovida. Aga ei saanud. Kuid nüüd soovin palju,palju õnne!

Kõik läheb hästi!
kerli26

PostitusPostitas suslikas2018 » 11.01.19, 16:50

20190111_154626.jpg
20190111_154626.jpg (1.6 MB) Vaadatud 142 korda
2 varajast katkemist selja taga ja neid triipe nähes tekkis esimese asjana hirm, et seekord asi sellist lõppu ei leiaks. Homme lasen teha HCG proovi, et näha kasvamist ja panen arsti aja jaanuari lõpu poole. Teistele triibulistele, palju õnne :smt049
suslikas2018

PostitusPostitas triiibulised » 11.01.19, 17:16

Palju õnne suslikas2018 :lill:

Et su triip kosuks ja kõik läheks hästi!
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
triiibulised

PostitusPostitas Bardon » 11.01.19, 18:51

Minul arstil käidud. Uus visiit 15ndal (:
Tänasest Gonalit süstima 75ühikut.
Ja mõtlema vaikselt 50 eurose rohu ostu peale mis siis peaks ära aitama hoida hüperstimulatsiooni.
Ostsin ka vitamiine nii endale kui mehele juurde ning jummel milline laadung rohtusid igapäev ikka võtta on :D
See nimekiri läheb arstil ka iga korraga pikemaks :D
Bardon

EelmineJärgmine

Mine Rasedaks jäämisest

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Kirtti, kolmkorda ja 6 külalist