Unistused saavad tõeks ehk triibupüüdjate vol 66

Triibupüüdjate ja rasedusest hoidumise teemad

Re: Unistused saavad tõeks ehk triibupüüdjate vol 66

PostitusPostitas augustibeebi » 07.12.18, 11:20

Biksu28, aga helista valvekasse ja küsi, mida nemad arvavad. usun, et nad ütlevad, et kui valusid pole ja temp normis siis kōik ok.
Pilt
Kasutaja avatar
augustibeebi

PostitusPostitas Eliisee » 07.12.18, 11:28

augustibeebi kirjutas:Arstil käidud ja tunded on segased, sest hinges on hirm ja samas ka lootus, et ehk ikka saame nö ise hakkama ja ivfi pole vaja, sest rasedaks ma ju olen jäänud ja nüüd on mu vead teada (vere kiirem hüübimine, mis võib põhjustada loote vereringes mikrotrombe. Foolhappe puudulikkus) justkui nagu oleks lootust ..
Arst muidugi andis ivf käsiraamatukese ja paberid kaa, et saame tutvuda ja seedida.

Arst kirjutas mulle välja hunniku vitamiine: Inofolic, pregnacare, dvit, befoli. Lisaks TromboASS ja alates cd20 duphaston.
Mehele kas wellman conseption vōi sermatrop alfa. Ostsime viimase, sest wellmani on vahelduva eduga siin võtnud.

Kui peaksin triibud saama, siis Clexane süstid, vitamiinid, tromboASS, prednisolon, utrogestan tupekapslid. Pidin proovima ka enese süstimist. Olin nagu jõhkard: jõuga süstal kõhupekki. Viuhti tühjaks ja tehtud. Too õde muidugi ütles, et tegin liiga kiiresti, aga sinikat ei tulnud. Niiet vast pole hullu.

Nii loodan, et meil õnnestub ja me saame lõppuks oma beebi.

Paid sulle. Ja ma olen kindel, et IVF polegi teile vaja. Üleüldse ei saa ma aru miks öeldi, et IVF ainuke tee on?? Mees nosib korralikult oma näitajad korda ja kusjuures kui veres asi on siis süstid aitavad enamusel ikka ise lapsi saada, lihtsalt pead vapper olem ja uskuma. Nüüd kui korralik vitamiinide pagas ka olemas läheb kindlasti õnneks.
Pilt

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pilt
Kasutaja avatar
Eliisee

PostitusPostitas augustibeebi » 07.12.18, 11:35

Eliisee kirjutas:
augustibeebi kirjutas:Arstil käidud ja tunded on segased, sest hinges on hirm ja samas ka lootus, et ehk ikka saame nö ise hakkama ja ivfi pole vaja, sest rasedaks ma ju olen jäänud ja nüüd on mu vead teada (vere kiirem hüübimine, mis võib põhjustada loote vereringes mikrotrombe. Foolhappe puudulikkus) justkui nagu oleks lootust ..
Arst muidugi andis ivf käsiraamatukese ja paberid kaa, et saame tutvuda ja seedida.

Arst kirjutas mulle välja hunniku vitamiine: Inofolic, pregnacare, dvit, befoli. Lisaks TromboASS ja alates cd20 duphaston.
Mehele kas wellman conseption vōi sermatrop alfa. Ostsime viimase, sest wellmani on vahelduva eduga siin võtnud.

Kui peaksin triibud saama, siis Clexane süstid, vitamiinid, tromboASS, prednisolon, utrogestan tupekapslid. Pidin proovima ka enese süstimist. Olin nagu jõhkard: jõuga süstal kõhupekki. Viuhti tühjaks ja tehtud. Too õde muidugi ütles, et tegin liiga kiiresti, aga sinikat ei tulnud. Niiet vast pole hullu.

Nii loodan, et meil õnnestub ja me saame lõppuks oma beebi.

Paid sulle. Ja ma olen kindel, et IVF polegi teile vaja. Üleüldse ei saa ma aru miks öeldi, et IVF ainuke tee on?? Mees nosib korralikult oma näitajad korda ja kusjuures kui veres asi on siis süstid aitavad enamusel ikka ise lapsi saada, lihtsalt pead vapper olem ja uskuma. Nüüd kui korralik vitamiinide pagas ka olemas läheb kindlasti õnneks.

Aitäh Sulle armas! :oops:
Arst on peale mehe kehvasid tulemusi alati öelnud, et võime ka ise proovida. Pole ōnneks kordagi öelnud, et IVF nö viimane võimalus.
Aus olla siis Mul endal kuidagi väike usk sellesse, et tõesti kaalualandus, tervislikum toitumine ja vitamiinid saaksid asja nii palju parandada. Aga eii! Uskuma peab (: Alkoholi pole ta tarbinud peale kehvade tulemuste saamist, vist ühe õlle aint. Ja toitunud oleme kah juba vähemalt kaks ndl kava järgi, enne muutsime niisama menüüd.
Mees tahab millalgi uue analüüsi anda, et näha, kas asi on paranenud vōi ei. Vbla jaanuaris juba vōiks. :shock:
Pilt
Kasutaja avatar
augustibeebi

PostitusPostitas Calypso » 07.12.18, 12:06

Mehe kahe analüüsi vahe võiks olla vähemalt 3 kuud, sest see on aeg, kus sperma uueneb. Enne ei ole küll mingit mõtet.

Aga Augustibeebi, kuna teil rasedused ju on tekkinud, siis järelikult olukord lootusetu ei ole ning on vägagi lootustandev, et ise hakkama saate. Seega hoidke oma tervislikumaid eluviise ning toimetage rahulikult edasi. Hetkel sind toetamas ka hea arst.
Kasutaja avatar
Calypso

PostitusPostitas augustibeebi » 07.12.18, 12:47

Kas keegi Margus Punabiga on kokku puutunud? Oskab keegi head meestearsti soovitada?
Mõtlesime eile mehega, et vōiks ikkagi uurida, mis neid halbu tulemusi põhjustab. Hetkel mingit põletikku ei leitud ja kōik paistab justkui korras olema.
Pilt
Kasutaja avatar
augustibeebi

PostitusPostitas Tasakaal » 07.12.18, 12:58

Kas kellelgi on kogemust, kuidas on triibupüüdmisega kiiritamise järgselt, arst küll rääkis, et see kiiritamine ei ole noortele naistele üldse hea jms, aga ma unustasin täielikult küsida, kas ja millal ja kuidas selle rasestumisega nüüd on. ](*,)
Tasakaal

PostitusPostitas Lumiere » 07.12.18, 14:41

Augustibeebi, Punab on eestis üks parimaid. Me tema juures mehega abi saimegi :)
Pilt
Lumiere

PostitusPostitas augustibeebi » 07.12.18, 14:54

Lumiere kirjutas:Augustibeebi, Punab on eestis üks parimaid. Me tema juures mehega abi saimegi :)

Olen sellest teadlik (: kuidas Ta muidu oli? Olid pikad järjekorrad?
Pilt
Kasutaja avatar
augustibeebi

PostitusPostitas Calypso » 07.12.18, 15:27

Punabi kohta ma olen erinevaid arvamusi kuulnud. Aga meestearsti juurde on saatekirja vaja.

Aga osadel meestel ei olegi otseselt midagi viga, piisabki elustiili muutusest. Tervislikum toit, rohkem liikumist, autoistme soendus välja, ei suitsetamisele ning alkoholi vähemaks. Meestele soovitatakse ka macat anda, eriti musta. Lisaks siis vitamiinidele.
Kasutaja avatar
Calypso

PostitusPostitas augustibeebi » 07.12.18, 15:31

Calypso, jap. Saatekirja vajalikkusest olen teadlik.

Eks näis kas see elustiili muutus: vähem alkot, rohkem tervislikku toitumist ning kaalu langust kannab vilja või ei.
Pilt
Kasutaja avatar
augustibeebi

PostitusPostitas Lumiere » 07.12.18, 16:29

Augustibeebi, mul mees käis tasulises, sest järjekorrad olid vähemalt 2, kui mitte rohkem kuud.
Pilt
Lumiere

PostitusPostitas Bardon » 07.12.18, 16:44

Ma ootan haigekassa vastust kas annavad erandkorras rohule soodustust või ei, küll võib päevas ikka mitu korda emaili kruttida, et äkki täna mingi vastus tulnud, oeh.

Muidugi natukene veel aega on kuna ootan oma PPsid veel. Täna CD32 ja ehk nvtusega on kohal nad kh. Alaselg annab tunda ning tissid on külgede pealt hellad kuid õnneks ei midagi hullu :) kõht on ka tuikand kohati, kuigi täna imekombel rahulik selles osas.

Rasedaks ma ennast ei pea :D
Lihtsalt istun ja ootan kas hakkavad nüüd või viskab mingi vimka sisse ja tekitab trikke see keha siin ning tuleb tsüklihäire või mis ja kuidas.

Täna kõik inimesed haisesid minu jaoks, vastik oli, kuigi ometigi on mul nina kinni ja ikka ma tundsin kuidas kõik haisevad :D
Bardon

PostitusPostitas Wonder » 07.12.18, 17:25

Oeh, mul teist päeva juba päevade eelsed valud alakõhus, pidevalt käin kontrollimas, et kas tõesti nüüd pp kohal, aga siiamaani ei miskit. Mõtlesin et teen see nv rt, aga ei taha seda ühte kriipsu ka vaadata, kuigi samas kaks nädalat tagasi oli ov test positiivne, niiet võiks teha, aga ei julge ju, kuidas saab nii äpu olla :D
Viimasel ajal on koguaeg nii külm mul, et jube. Nägu, õlad ja selg on punne täis, korralik puberteet ikka.
Pilt
Wonder

PostitusPostitas monsik » 07.12.18, 19:49

augustibeebi kirjutas:Kas keegi Margus Punabiga on kokku puutunud? Oskab keegi head meestearsti soovitada?
Mõtlesime eile mehega, et vōiks ikkagi uurida, mis neid halbu tulemusi põhjustab. Hetkel mingit põletikku ei leitud ja kōik paistab justkui korras olema.

Augustibeebi, vanasti võttis dr. Muul Elites mehi nende probleemidega vastu. Usun et võtab senini.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
monsik

PostitusPostitas Noir » 07.12.18, 20:27

Wonder kirjutas:Oeh, mul teist päeva juba päevade eelsed valud alakõhus, pidevalt käin kontrollimas, et kas tõesti nüüd pp kohal, aga siiamaani ei miskit. Mõtlesin et teen see nv rt, aga ei taha seda ühte kriipsu ka vaadata, kuigi samas kaks nädalat tagasi oli ov test positiivne, niiet võiks teha, aga ei julge ju, kuidas saab nii äpu olla :D
Viimasel ajal on koguaeg nii külm mul, et jube. Nägu, õlad ja selg on punne täis, korralik puberteet ikka.

Mul on ka kohutav nahk. Õlad, selg ja lõua piirkond on punn täis. Mul tekkisid need juba paar aastaid tagasi kui hormoonspiraali panin. Eemaldasin spiraali paar aastat tagasi ja paremaks pole väga midagi läinud, arst määras aknesalvi, mis mulle ei sobinud, kohutavalt kuivatas nahka ja koguaeg oli selline tunne, et nahk on nii kuiv, et kohe praguneb. Mul muutuvad punnid tsükli mingil perioodil põletikulisemaks ja kuna lõua piirkonna punne seostatakse hormoonidega, siis on see täiesti arusaada.

Endast nii palju, et rinnad on hellad ja kõht tuikab, ilmselt on varsti punased platsis. Kuna mul on tsükkel ebaregulaarne, siis on ainult kehaliste märkide järgi väga raske aru saada, millal ov toimub või kas üldse toimub :( Eks peab ov teste kasutama hakkama ja vaatama, mida need näitavad.

Naljakas on mõelda, et pool aastat tagasi ootasin iga kuu päevi ja tundsin pisut hirmu, kui need hilinesid. Ja nüüd ootame kogu südamest, et nad ei tuleks. :)
Pilt
Kasutaja avatar
Noir

EelmineJärgmine

Mine Rasedaks jäämisest

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist