Triibuline sügislummus - triibupüüdjate vol 65

Triibupüüdjate ja rasedusest hoidumise teemad

Re: Triibuline sügislummus - triibupüüdjate vol 65

PostitusPostitas MagusVaarikas » 08.11.18, 20:20

augustibeebi kirjutas:dr Räim tahtis, et ma 13.11 endale aja paneks ja panin. Eks näis mis must saab (; uuuh .. hakkab pihta see “seiklus”

Augustibeebi, see aeg ju kohe kohe :lol:
Kõige tähtsam on, et sinuga tegeletakse :D

Ja tead mis ma mõtlesin.. Augustibeebi järgmine kuu olekski augustibeebi ju :smt056
Kasutaja avatar
MagusVaarikas

PostitusPostitas augustibeebi » 08.11.18, 20:25

MagusVaarikas kirjutas:
augustibeebi kirjutas:dr Räim tahtis, et ma 13.11 endale aja paneks ja panin. Eks näis mis must saab (; uuuh .. hakkab pihta see “seiklus”

Augustibeebi, see aeg ju kohe kohe :lol:
Kõige tähtsam on, et sinuga tegeletakse :D

Ja tead mis ma mõtlesin.. Augustibeebi järgmine kuu olekski augustibeebi ju :smt056

See väga kohe. Kohati on hirm, aga vähemalt saab mingi tegevusplaani paika.
Oleks, aga jah ..
Pilt
Kasutaja avatar
augustibeebi

PostitusPostitas Lootused4 » 08.11.18, 20:48

Minul ka pp kohal ja eeskujulikumad kui tükil ajal.St ei mingit limast pp voolust jms...vaid ammustest aegadest tuttav punane ja tükiline(sorry TMI)
Pidasime mehega maha pika jutu...kuna 4 eriti tublit ja armsat last juba on,siis enam äärmustesse laskuma(loe kunstlikku) tegema ei hakka #-o
Seega kui nüüd peagi jään ootele,on super,kui mitte oleme oma 4 üle ka väga tänulikud .ehk siis ootame selle aasta lõpuni ära.Uuel aastal valmistume juba esiklapse kk lõpetamiseks ja sealt järgmisel järgmise lõpetamiseks...ja siis väiksemad ka juba 6. Ja 3.kl
Ilmselt saavad meist varsti ka vanavanemad...
Seega -elame,näeme :wink:
Lootused4

PostitusPostitas Teela » 08.11.18, 21:59

Lootused4, kõlab väga uhkelt, 4 last on suur saavutus! =D>
Loodan, et teile on igatepidi palju rõõmu tulevikus varuks, kas siis perelisana või olemasolevate laste näol!

Ma tahaks ideaalis 3 last. 8-[ :smt045
Suvelõpu beebi oleks üsna romantiline. :lol:
Kasutaja avatar
Teela

PostitusPostitas triiibulised » 08.11.18, 22:25

Minul CD20 juba märkamatult. Ma niiii loodan, et tuleb see pp ikka normaalsel ajal, mitte pole jälle 35 päevane tsükkel. Nii väga tahaks uuesti proovima hakata juba!

Kuidas on võimalik, et esimene laps tuli nii lihtsalt ja kordagi isegi ei tulnud selle pealegi, et võiks kuidagi ka teistpidi minna. Sünnitus läks ka hästi, sünnitusjärgselt kõik korras. Mis siis nüüd viga saab olla, et rasedused ei kosu ja katkevad :( Uuel nädalal arst ja vereanalüüse tegema.
Pilt
Kasutaja avatar
triiibulised

PostitusPostitas Gamma » 08.11.18, 22:43

Heihei
Mul CD14 ja käes siis DPO1, nii et algab üks igavene ootamine. Mul vähemalt selles suhtes lihtne, et eriline saritestija ma ei ole. Ma pigem pelgan üldse testida, kuna nii väsinud juba nendest lumivalgetest testidest. :D Pigem ootan päevad ära, seni pole ju veel kordagi tulemata jäänud, eks :D Üldiselt üritan marurahulik olla ja lihtsalt vaikselt kulgeda praegu. Eks näis, mis saab.
Kasutaja avatar
Gamma

PostitusPostitas becca » 08.11.18, 22:56

MagusVaarikas kirjutas:Nrr mul oli täitsa tavaline sünnitus.

Becca mis su hommikune test näitas?

Loomulikult neg. ega ma täpselt aru saagi miks selle tegema pidin aga ju siis oli vaja.Nüüd siis hakkan pp esile kutsuma.Kuna limaskest on paks siis arst arvas, et hakkavad juba lähipäevil.
Minule tekitas see ov stimuleerija ka väikse tsüsti mis siis pidi pp ära kaduma,elu esimene tsüst minuteada.
Kasutaja avatar
becca

PostitusPostitas becca » 08.11.18, 22:58

triiibulised kirjutas:Minul CD20 juba märkamatult. Ma niiii loodan, et tuleb see pp ikka normaalsel ajal, mitte pole jälle 35 päevane tsükkel. Nii väga tahaks uuesti proovima hakata juba!

Kuidas on võimalik, et esimene laps tuli nii lihtsalt ja kordagi isegi ei tulnud selle pealegi, et võiks kuidagi ka teistpidi minna. Sünnitus läks ka hästi, sünnitusjärgselt kõik korras. Mis siis nüüd viga saab olla, et rasedused ei kosu ja katkevad :( Uuel nädalal arst ja vereanalüüse tegema.

No minul on 2 last.Esimesega võttis mõne kuu aega aga teine tuli kohe esimesel kuul.Sünnitused ülikerged ja kiired.No ei tea mis siin siis valesti nüüd on.
Kasutaja avatar
becca

PostitusPostitas männikäbike » 09.11.18, 8:42

Minu eilehommikune test on kuivanud õhkõrnaks triibuks. Eitea, kas võib julgeda loota? Täna dpo12. Oleks pidanud ikka eeskujulikum see triip vist olema? Tegin livsane tundlikusega 25...lõuna ajal tegin kaigerti 10 ka. Seal see triip oli ikka suht olematu. Muidugimu kõikvõimas (kolmas) silm tahtis ka seal midagi näha...
Saan täna uue testi osta :D ei saa ikka südamerahuga lihtsalt pp-d ootama jääda #-o
Pilt
Pilt
Pilt
männikäbike

PostitusPostitas Dilara23 » 09.11.18, 9:24

Minul oli eile õhtul imelik asi, pärast vahekorda jäi paberile beezikas värk, nagu eriti õrn määrimine enne päevi, pole enne sellist asja märganud. Ei olnud asi kuivuses ega midagi sellist ... Aga vist on normaalne selline asi vahetevahel? 8-[
Praegu käimas DPO7 ja kõhus vahepeal krambitab tuima valuga, lisaks rinnad hellad(mida mul tavaliselt ei ole olnud) Rindade hellus on siiamaani tunnus, mida ei ole suutnud endale külge niisama mõelda :-k
Dilara23

PostitusPostitas Krissukene18 » 09.11.18, 9:36

Dilara23 kirjutas:Minul oli eile õhtul imelik asi, pärast vahekorda jäi paberile beezikas värk, nagu eriti õrn määrimine enne päevi, pole enne sellist asja märganud. Ei olnud asi kuivuses ega midagi sellist ... Aga vist on normaalne selline asi vahetevahel? 8-[
Praegu käimas DPO7 ja kõhus vahepeal krambitab tuima valuga, lisaks rinnad hellad(mida mul tavaliselt ei ole olnud) Rindade hellus on siiamaani tunnus, mida ei ole suutnud endale külge niisama mõelda :-k

Kes teab, äkki toimus pesastumine ;)
Pilt
Krissukene18

PostitusPostitas triiibulised » 09.11.18, 12:22

männikäbike kirjutas:Minu eilehommikune test on kuivanud õhkõrnaks triibuks. Eitea, kas võib julgeda loota? Täna dpo12. Oleks pidanud ikka eeskujulikum see triip vist olema? Tegin livsane tundlikusega 25...lõuna ajal tegin kaigerti 10 ka. Seal see triip oli ikka suht olematu. Muidugimu kõikvõimas (kolmas) silm tahtis ka seal midagi näha...
Saan täna uue testi osta :D ei saa ikka südamerahuga lihtsalt pp-d ootama jääda #-o

Livsane tundlikkusega 25 ei pruugigi veel näidata midagi ja dpo12 päevasest uriinist on ka suht lootusetu triipu saada. Kas sa täna ei testinud hommikul uuesti?
Pilt
Kasutaja avatar
triiibulised

PostitusPostitas männikäbike » 09.11.18, 12:27

Vastupidi oli.. livsane oli see tundlikum (10vist). Seal nagu tekkis midagi, kaigerti oli vähem tundlikum. Mul nüüd need tundlikkuse nr sassis :D
Täna saan alles õhtul osta uued testid. Arvatavasti ostan vähemalt 2. Ühe teen juba õhtul ja teise jätan hommikuks. Aus ülestunnistus vähemalt, eks :lol: :lol:
Pilt
Pilt
Pilt
männikäbike

PostitusPostitas triiibulised » 09.11.18, 12:31

männikäbike kirjutas:Vastupidi oli.. livsane oli see tundlikum (10vist). Seal nagu tekkis midagi, kaigerti oli vähem tundlikum. Mul nüüd need tundlikkuse nr sassis :D
Täna saan alles õhtul osta uued testid. Arvatavasti ostan vähemalt 2. Ühe teen juba õhtul ja teise jätan hommikuks. Aus ülestunnistus vähemalt, eks :lol: :lol:

Pöidlad pihus!
Pilt
Kasutaja avatar
triiibulised

PostitusPostitas aycaramba » 09.11.18, 14:14

Ma leidsin kõige tundlikuma testi Euroapteegist. Nime ei mäleta, aga ehk oli isegi tundlikkus 5 vms.
aycaramba

EelmineJärgmine

Mine Rasedaks jäämisest

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: augustibeebi ja 3 külalist