Triibuline südasuvi - triibupüüdjate vol 63

Triibupüüdjate ja rasedusest hoidumise teemad

Re: Triibuline südasuvi - triibupüüdjate vol 63

PostitusPostitas augustibeebi » 10.08.18, 16:06

Lumiere kirjutas:Augustibeebi, mitmes CD sul praegu on? Meil siin näiteid küll, kellel ov toimub alles CD20+. Nii et ma püssi päris nurka veel ei viskaks 8-[ Aga mingi spetsialisti juurde soovitaks aja siiski panna. Kui Tartus võimalik käia, siis soovitan kahe käega dr Ehrenbergi.

Täna CD19. Eks ma kirjutan Erlangile, et siuke pull on.
Pilt
Kasutaja avatar
augustibeebi

PostitusPostitas Odessa » 10.08.18, 16:46

Eliisee kirjutas:Nonii, mul arstil käidud, kui esmaspaeval teeks punktsiooni, siis saaks umbes aind 8-6 valmis foliikuli, vasak munasari on mul laisk. Seal on kyll palji, aga aind uks 18mm teised 10 kandis. Seega sain aja punktsioonile teisipaeval. Kasvatan siis seni saaki edasi :)

Ja no ma sain teada et ovitrelle mulle ei anta, sain selle diphereline vms. Ei maleta enam . Appi kui jube on midagi kokku segada ja see nõel on nii paks, mulle jääb auk kõhtu sellest 8-[

Ehk saad jah peenema nõela, aga see on kõik selle nimel, et hüperit ei tekiks, nagu ma ütlesin, NV teeb kõik värske embrüo siirdamise jaoks, ja mina oleks lausa ise seda Dipherelinet palunud, uuem suund ongi see, sest milleks naisi ohustada üldse hüperiga. Pöidlad peos!
Odessa

PostitusPostitas mairi16 » 10.08.18, 16:52

Minul kohe kohe ov käes. Eilsele testile ilmus välku nägu. Nüüd peab aktiivne olema.. Ehk õnnestub see kuu
mairi16

PostitusPostitas MagusVaarikas » 10.08.18, 17:02

augustibeebi Erlang siiani ei ole sulle miskit skeemi teinud?
Kasutaja avatar
MagusVaarikas

PostitusPostitas augustibeebi » 10.08.18, 17:59

MagusVaarikas kirjutas:augustibeebi Erlang siiani ei ole sulle miskit skeemi teinud?

Ei ole. Kui juulis tema juures käisin, siis ta ei näinud muretsemiseks põhjust. Võttis kilpnäärme ja prolaktiini analüüsi keset päeva ja need olid normis. Tol tsûklil toimus mul ov CD13. Oli tugevalt tunda.
Hakkasin mōtlema, et ehk ma ei peaks inofolicut jooma enam. Kui mul mōlemas munasarjas oli 3foliikulit ja kōik ühe suurused, siis ehk see too much ja sp ei saanudki ükski juhtivaks. Mu mōlemad munasarjad lihtsalt nii kisuvad.
Pluss kōigele lisaks sain ma vist mehelt seene kah :( .. arst küsis, et ega mul ei sügele, et voolus viitab küll seenele. Vōttis analüüsi ja kolmap saan teada. Ma nii kaua küll ei lase sel vohada. Käisin ja ostsin canesteni.
Pilt
Kasutaja avatar
augustibeebi

PostitusPostitas kessukessu » 10.08.18, 18:44

augustibeebi kirjutas:
Lumiere kirjutas:Augustibeebi, mitmes CD sul praegu on? Meil siin näiteid küll, kellel ov toimub alles CD20+. Nii et ma püssi päris nurka veel ei viskaks 8-[ Aga mingi spetsialisti juurde soovitaks aja siiski panna. Kui Tartus võimalik käia, siis soovitan kahe käega dr Ehrenbergi.

Täna CD19. Eks ma kirjutan Erlangile, et siuke pull on.

Minul ka tihti OV alles CD 20+
kessukessu

PostitusPostitas ktukk » 10.08.18, 19:03

augustibeebi kirjutas:Ma tujust niii ära, tahaks koju lihtsalt! :(
Kas minu keha vajaks kah stimuleerimist, et ov toimuks? Tuhat mōtet on peas.

Seni kuni LH tõusu pole olnud ehk ov test negatiivne, siis lootust ikka on, et lh tõusu ajaks on folliikul vähemalt 1,8. See kasvab 2-3mm päevas, niiet lootus veel selles osas kadunud pole. Aga kuna limaskest nii õhuke, siis ilmselt kui vabanebki, ei ole pesastuda kuhugi. :?
Minul oli eelmine tsükkel nädal pärast päevi limaskest 3mm, folliikul 0,7.. arst ütles kohe ära, et sellel kuul asja pole ja nii oli ka.

Mina soovitaks Tartust dr Räime või kellegi endale meelepärase visiidile minna ja oma lugu ära rääkida. Minu silmis muidugi Räim kõige toredam arst üldse, võtab oma tööd tõsiselt ja alati abi saanud.
Pilt
ktukk

PostitusPostitas Nrr » 10.08.18, 19:33

Augustibeebi: ma olen ka teemasid guugeldanud ja leidnud, et iseenesest limaskest pakseneb u 1 mm päevas, nii et kui Sul oleks hiline ov, siis on lootus, et tõmbab 7-ni välja-sellega on juba pesastumise lootus.

Alati pole arstidel õigus ka-igaüks tunneb oma keha ise kõige paremini. Mul oli teisipäeval limaskest 2 mm ja arst ütles, et päevad niipea veel ei tule. Tulid ikka küll. Minu arvutus klappis-tegin oma clearbluesid ja sain plaani paika panna. Et uuel tsüklil limaskest nuumata, siis nüüd hakkan oma vitamiine pugima. Eks siis septembri alguses selgub, kas oli edu ka..
Pilt
Kasutaja avatar
Nrr

PostitusPostitas vöötorav » 10.08.18, 19:51

Thaily kirjutas:No kuna pean uue koha leidma, siis oleks kohatu kohe beebiootele jääda , või ma ei tea kah :D

Meie meisterdasime oma pisikest 2 aastat ja selle aja sees olen ma jäänud töökohta, kus vahepeal on olnud meeletult pingeid ja keerulisi hetki. Olen nii palju kordi tahtnud lihtsalt ära tulla. Aga iga kord olen ma mõelnud, et oleks ju nii halb minna uude kohta ja kohe rasedaks jääda ning mis minust siis arvatakse jne jne. Ja nii olen ma ALATI jäänud. Vahel kahetsenud, vahel mitte, endiselt ikkagi jäänud.

Aga mis see tegelikult kõik on? Ei midagi muud kui oma elu ootele panemine mis iganes stereotüüpide ja kartuste pärast, mida teised võivad arvata. Seega selle aasta alguses ma otsustasin, et mulle aitab. Ei tohi jätta oma elu elamata pidevas eelduses. Otsisin uut kohta.
Ma küll ei leidnud seda ja olen vanas kohas, aga kellelegi, kes oleks mulle ka uues kohas altkulmu vaadanud peale 2 aastat pidevat üritamist, oleksin ilmselt ise väga pahasti vaadanud/öelnud. See kas te üritate või sa jäid kogemata ups rasedaks täpselt uude kohta minnes ei ole ka kellegi asi. Elus juhtub ju igasugu asju ja tuleb lihtsalt kohaneda.

Kindlasti talita lihtsalt nii nagu on teie perele parem ja mida ise rohkem tahaksid ja soovid, aga ära jäta oma elu elamata, sest äkki juhtub nii või naa. :)
Pilt
Kasutaja avatar
vöötorav

PostitusPostitas augustibeebi » 10.08.18, 20:24

Eks ma testin edasi jaa. Kirjutasin Dr. Erlang'ule kaa. Näis millal ta vastab ja kas vastab. Inofolicut ma rohkem hetkel ei joo
Pilt
Kasutaja avatar
augustibeebi

PostitusPostitas MagusVaarikas » 10.08.18, 20:43

augustibeebi kirjutas:Eks ma testin edasi jaa. Kirjutasin Dr. Erlang'ule kaa. Näis millal ta vastab ja kas vastab. Inofolicut ma rohkem hetkel ei joo

Erlang vastas mulle paari päevaga. Kuigi tuli automaatvastus, et on puhkusel ja loeb kirju pisteliselt. :D
Kasutaja avatar
MagusVaarikas

PostitusPostitas Teela » 10.08.18, 21:29

vöötorav kirjutas:
Thaily kirjutas:No kuna pean uue koha leidma, siis oleks kohatu kohe beebiootele jääda , või ma ei tea kah :D

Meie meisterdasime oma pisikest 2 aastat ja selle aja sees olen ma jäänud töökohta, kus vahepeal on olnud meeletult pingeid ja keerulisi hetki. Olen nii palju kordi tahtnud lihtsalt ära tulla. Aga iga kord olen ma mõelnud, et oleks ju nii halb minna uude kohta ja kohe rasedaks jääda ning mis minust siis arvatakse jne jne. Ja nii olen ma ALATI jäänud. Vahel kahetsenud, vahel mitte, endiselt ikkagi jäänud.

Aga mis see tegelikult kõik on? Ei midagi muud kui oma elu ootele panemine mis iganes stereotüüpide ja kartuste pärast, mida teised võivad arvata. Seega selle aasta alguses ma otsustasin, et mulle aitab. Ei tohi jätta oma elu elamata pidevas eelduses. Otsisin uut kohta.
Ma küll ei leidnud seda ja olen vanas kohas, aga kellelegi, kes oleks mulle ka uues kohas altkulmu vaadanud peale 2 aastat pidevat üritamist, oleksin ilmselt ise väga pahasti vaadanud/öelnud. See kas te üritate või sa jäid kogemata ups rasedaks täpselt uude kohta minnes ei ole ka kellegi asi. Elus juhtub ju igasugu asju ja tuleb lihtsalt kohaneda.

Kindlasti talita lihtsalt nii nagu on teie perele parem ja mida ise rohkem tahaksid ja soovid, aga ära jäta oma elu elamata, sest äkki juhtub nii või naa. :)

Täesti nõus! Olen isegi selles grupis, kes pidevalt teiste peale mõtleb ja tänavugi seadnud plaanid töö järgi, kuid nüüd olen paar sammu plaanist eemale astunud, kuna hakkab rohkem koitma, et seda õiget aega kunagi ei tule. Algselt oli mõttes järgmine laps saada, kui esime ca 5-aastane...nüüd siis olen sealmaal, kus laps poole vanem. Põhjuseks nii enda valmisolek kui ka ülejäänud elu, mida alati veel rohkem "putitada" saab.

Aga eks on ka vahe sees, kas püüdled ideaalsuse poole või on ka tegelikkuses olukord ebastabiilne, mis hoiab tagasi.
Kasutaja avatar
Teela

PostitusPostitas augustibeebi » 10.08.18, 21:42

MagusVaarikas kirjutas:
augustibeebi kirjutas:Eks ma testin edasi jaa. Kirjutasin Dr. Erlang'ule kaa. Näis millal ta vastab ja kas vastab. Inofolicut ma rohkem hetkel ei joo

Erlang vastas mulle paari päevaga. Kuigi tuli automaatvastus, et on puhkusel ja loeb kirju pisteliselt. :D

Mulle tuli kaa see automaatne vastus. Väga armas temast, et ta üldse puhkuse ajal vastab.
Pilt
Kasutaja avatar
augustibeebi

PostitusPostitas augustibeebi » 10.08.18, 22:21

Erlang vastas mulle 22:02 :)
Pilt
Kasutaja avatar
augustibeebi

PostitusPostitas MagusVaarikas » 10.08.18, 22:42

augustibeebi kirjutas:Erlang vastas mulle 22:02 :)

Eriti kiire vastaja :lol:
Kas sa küsisid midagi Inoflicu kohta ka? Joon seda oma algatuslikult ja plaanin pausi teha rahakotile 8-[
Kasutaja avatar
MagusVaarikas

EelmineJärgmine

Mine Rasedaks jäämisest

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist