Triibuline südasuvi - triibupüüdjate vol 63

Triibupüüdjate ja rasedusest hoidumise teemad

Re: Triibuline südasuvi - triibupüüdjate vol 63

PostitusPostitas Thaily » 12.07.18, 10:16

Tere Uutele :smt039 ja pöidlad peos lähiajal testijatele. [-o<

Aitäh kõigile heade soovide eest. :smt049 :smt049 :smt049

Ise nutsin eile õhtu otsa kõik endast välja. Mehest ka kahju, talle mõjus ka raskelt ja ise pidi samal ajal veel mind lohutama. Hea et ise kontrollima läksin, muidu oleks rõõsalt ja roosalt mitu nädalat hiljem UHs selle osaliseks saanud ja siis kukkumine kordades valusam. Mul tuttav meditsiinialal ja ütles et peetumist on ikka väga väga palju. Ootan nüüd millal siis päevad hakkavad (loodan et hakkavad ise) Mõtlesin et lähen homme veel hcg mõõtma et näha kas ikka liigub allapoole. Ma ei oska ennustadagi kui madal peaks hcg olema et päevad tuleks. Õnneks ta juba eile oli 95,5 nii et pole pikk maa tulla alla. Kohati ainult valutab päris ebameeldivalt. Eile võtsin paracetamoli, nüüd jälle külg valutab... Ei taha EMOsse ka minna.

Ei tea kas saab kuidagi ise kaasa aidata ? Tahaks uuesti proovima hakata (loodan et kuna nii alguses peetus et äkki saab kohe proovima hakata)... Ei ole allaandja tüüp... Ju siis lihtsalt polnud veel õige aeg pisil tulla.
Viimati muutis Thaily, 12.07.18, 10:22, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Thaily

PostitusPostitas Thaily » 12.07.18, 10:18

Võõtorav- sulle palju palju õnne, olin eile nii räbal et ei soovinud õnnegi. Mul siiralt hea meel et pisike kosub, Kõik läheb hästi !!!! :smt049
Kasutaja avatar
Thaily

PostitusPostitas augustibeebi » 12.07.18, 10:23

Thaily, ma olen ise peetumise detsembris üle elanud ja tean kui raske see on. Mõistus ütleb, et parem varem teada saada ja nö kaotada kui sünnitada vigane laps, kes põhjustab veel suuremat südamevalu.. aga hoolimata sellest on ikkagi hing niiii kuradima katki ja tead, sinna ei aita isegi aeg :( . Mul peaks see kuulōpp TA olema ja mul on ikkagi niiiniii valus ja tihti tuleb pisar silma.
Usun, et enne ei saagi kergem kui beebi lõppuks kätel.

Loodan, et hcg langeb kiirelt ning puhastub ruttu- see on parem stsenaarium kui meditsiiniline sekkumine. Ole tugev!
Pilt
Kasutaja avatar
augustibeebi

PostitusPostitas Thaily » 12.07.18, 10:55

Augustibeebi- millal proovima tohtisid hakata ?
Kasutaja avatar
Thaily

PostitusPostitas Zoella » 12.07.18, 11:09

Üldiselt kui ise katkeb, siis suur osa arstidest annab kohe rohelise tule. Kui peetub ja puhastus tuleb tablettidega esile kutsuda, siis on üldiselt 2 kuud ootamist. Kui aga tehakse mehhaaniline, siis tuleb kauem oodata. Üks tuttav ootas 4 kuud ja teine 6 kuud, siis said alles uuesti loa proovida. Arstidel on kõigil eri arvamus ja täitsa oleneb kelle juures käid ja mida tema soovitab.
Pilt
Kasutaja avatar
Zoella

PostitusPostitas MagusVaarikas » 12.07.18, 11:25

Kas oskab keegi seletada, mida :?: tähendab emaka tagaseinas vaba vedelik?
Kasutaja avatar
MagusVaarikas

PostitusPostitas Ükskordikka » 12.07.18, 11:36

.
Viimati muutis Ükskordikka, 13.08.18, 22:12, muudetud 1 kord kokku.
Ükskordikka

PostitusPostitas Suleline » 12.07.18, 11:56

Pole mitmeid päevi kirjutanud, ainult lugenud siinset rõõmsate ja kurbade uudiste vaheldumist. Kahju, et neid kurbi nii palju on :(
Vöötoravale suured õnnesoovid!

Minul siis CD 72, mirena välja võtmisest möödas 42 päeva. Ma olen lugenud ja püüdnud aru saada, mis siis kehas toimub. Arsti nähtud folliikul ilmselt muutus tsüstiks, päevi ju ei tulnud. 14 ja 15 päeva tagasi määris väga vähe pruunikalt, et see võis olla tsüstist tingitud.
Aga kas on reaalne, et uus tsükkel võis alata enne seda määrimist juba?
Olen oma keha jälginud ja hetkel oleks nagu luteaal faas, voolus on muutunud üle pika aja tsükli lõpule vastavaks ja temperatuur on 8. päeva järjest üleval, basaal olnud 36.7-36.9, täna täpselt 37. Juunis oli 36.2-36.4, enne praegust tõusu oli kõikuv, kuid puhkuse tõttu mõõtsin algul erinevatel kellaaegadel.
Ei tea, kas võiks loota ka, et toimus reaalne ovulatsioon :-k
Pilt
Kasutaja avatar
Suleline

PostitusPostitas Zoella » 12.07.18, 12:15

Mu sugulase naine jäi peale kirurgilist 2 kuud hiljem rasedaks ja antud rasedus peetus. Põhjuseks ütles arst taastumata limaskest. Aga eks inimesed ja kõik on erinevad, tuleb lähtuda soovitustest mis arstid sulle endale annavad.
Pilt
Kasutaja avatar
Zoella

PostitusPostitas Nubluke88 » 12.07.18, 12:32

Minul dets peetus rasedus, loode tuli mõned päevad peale teadasaamist ise välja aga sain veel mitu korda tablette, et täielikult puhastuks ja kõige lõpuks siiski veel kirurgilise puhastuse. Arst palus vahele jätta kahed päevad ja praegune rasedus siis tekkiski peale teist pp. Ise kartsin ka, et kuidas ikka limaskest taastunud on peale kogu seda solgutamist ja veebruari pp olid tavapärase 6 päeva asemel 3 pâeva ja üsna vähese verega. Oleks tablettidega puhtaks saanud emaka, siis oleks pidanud vahele jätma selle arsti arvates samuti kahed pp, samas siis lisas, et no kui tuleb rasedus varem, siis tuleb. Mina poleks olnud vaimselt ka valmis varem nt uuesti proovima, isegi praegu on endiselt veel suur hirm südames.

Nrr, mul on nii kahju lugeda sinu lugu, elasin sulle nii väga kaasa. Ma loodan, et lõpp sellele kurvale loole saabub ruttu ja saad edasi minna oma plaanidega [-o<
Pilt
Kasutaja avatar
Nubluke88

PostitusPostitas monsik » 12.07.18, 12:37

Mul oli ka kirurgiline puhastus. Oma arst ei öelnud et peaks ootama, soovitas vaid erinevaid vitamiine ja toidulisandeid mis järgmisele rasedusele kaasa aitaks. Kuna mul laps sai 1.7 aastat rinda siis arvas et võib-olla keha nii suures vitamiinide defitsiidis et selles ka terve beebi ei saanud areneda. Rinnaga toitmise ja rasedaks jäämise vahe oli vist 3 kuud umbes
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
monsik

PostitusPostitas Biuksu28 » 12.07.18, 15:04

augustibeebi . Ma arvan, et 10DPO teen esimese. Alati kui triibud olnud, siis sel ajal näitanud. Kuna ka eelmine tsükkel olid aga päevad 2 päeva hiljem ikka hakkasid, siis ka Erlang ûtles, et ikka ootaks kuni päevad môned päevad hilinenud. Aga noo . Ma ei suuda nii kui nii kannatada :D .
Nûüd 28.08 on jälle Erlangi aeg, eks siis paistab edasi kas ja mis saab. Loodaks ikka ise uue beebi saada varsti. Aga kuna 3.5 aasta jooksul ei ole õnnestunud (ainult katkemised ja emakaväline) , siis juba vaikselt mõtlen, et tahaks IUI-d katsetada. Aga sellega jälle see probleem, et abikaasa pole eriti nõus ise arstile minema proovi andma jne kuigi Erlang andis saatekirja juba mais. Aga mehe jaoks on see liiga veider ja nôme ja ta vihkab arstil käimist ka jms.
Pilt
Pilt
Pilt
Biuksu28

PostitusPostitas Thaily » 12.07.18, 15:49

Aitäh vastuste eest, vabandust et sellist hella teemat katsusin :oops: , mul pole lihtsalt kusagilt nõu saada sel teemal. Siin on ainuke koht. Teie saate sellest aru mis üle elan kuna paljud teist sama üle elanud-kahjuks liigagi paljud. :(

Augustibeebi, eks üle ei saa ma ka kunagi ja kohati tekib enda süüdistamine et mida ma valesti tegin et nii... Aga kuna mul 1 laps on siis rõõmustan sellegi üle väga väga, ja eks see natuke lohutab mind ka. 8-[

Aga noh, pea püsti ja edasi!
Kasutaja avatar
Thaily

PostitusPostitas MagusVaarikas » 12.07.18, 16:30

Minul nüüd kaua oodatud ärevad ajad möödas =D>
Eile käisin silmalaseroperatsioonil ja minust sai nägija :P Soovitan seda tõesti kõigile väga, kes tüütute prillidega/läätsedega mässama peavad. 2h peale oppi juba selline tunne, nagu ei oleks kunagi midagi viga olnudki. Supper!!
Täna sai käidud ka kaua oodatud dr.Erlangi juures käidud. Tõesti väga meeldiv ja rahulik arst.
Sai tõstetud järgmisest tsüklist Letrozole kogus 2 tbl peale ja tarvitamisaeg lükkus ühe päeva võrra edasi 3-7p. Lähen ka esmaspäeval verd andma ja umbes päev enne arvatavat ovd uh kontrolli. Siis vaatame edasi :) Ja selgus veel see, et hoolimata mu saamata jäänud naerunäost, oli ov paremalt poolt siiski toimunud. Millal? Seda ei tea nüüd keegi.
Kummitama jäi mind lause, et emaka taga seinas vaba vedelik. See on seal ennem ka olnud, tuttav lause uh kontrollist. Keegi teab, mis see on või millele viitab? Olin vist nii ärevil, et seda ei suutnud ise arstilt küsida. Dr google ka väga seekord vastust ei andnud.

Laupäeval peaks pp hakkama, eks anname siis oma järjekordse panuse, et aprillibeebi leiaks tee meie juurde :P
Kasutaja avatar
MagusVaarikas

PostitusPostitas kessukessu » 12.07.18, 16:59

Kus kliinikus te Erlangi juures käite?
kessukessu

EelmineJärgmine

Mine Rasedaks jäämisest

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Kesekene ja 10 külalist