Peale pillide lõpetamist kohe rasedaks?

Triibupüüdjate ja rasedusest hoidumise teemad

Peale pillide lõpetamist kohe rasedaks?

PostitusPostitas Ööliblik » 09.06.18, 23:55

Veidi kärsitu ja veidi rumal.... :oops:

Olen ca 8-9 aastat pille neelanud- eelmine kuu otsustasime, et aitab. Võtame vabalt ja kui beebi tahab tulla siis tuleb :) Rapsima ja pingutama ei hakka.

Viimase pilli võtsin 11. mai, millele järgnes menstruatsioon, mis lõppes 18.05 ning siiani ei ole uut peale tulnud.
St kui sööks siiani pille, siis peaks uuel nädalal hakkama.
Mulle tundub :?: , et kolmap 06.06 oli mul OV (valkjas- munavalge taoline lima...)
Kaitsmata vahekorras olin neljap s.o 07.06 hommikul.
Ei taha küll ülipiltlikult kirjutada/väljendada, kuid peale vahekorda läksin kohe wc... :roll: (tean, et miskit võib sisse ikka jääda :!: )

Nüüd olengi segaduses? Kas ma võisin jääda nii ruttu rasedaks? St kas mul võis nii hilja toimuda OV? Kas tasub teha rasedustest ja millal? Tean, et paljud jamavad pikalt peale pille, et rasestuda- ei tunne ära oma OV ja paljudel ei olegi kohe- ootavad mitu kuud? ... Ja mina nii kogematu olin vahekorras kohe peale OV? St, kui see ikka oli OV ? Kas on reaalne, et OV üldse peale pille nii ruttu tekib?

Eks vb minu küsimused ongi rumalad ja eks aeg näitab-, peaksin vaid ootama- aga nii nagu kirja alustasin- kärsitu ja veidi rumal :)
Tänan, kui keegi targem oskab aidata ja vastata :roll:
Ööliblik

Re: Peale pillide lõpetamist kohe rasedaks?

PostitusPostitas Ööliblik » 12.06.18, 23:50

Olgu, keegi ei avaldanud arvmaust... :roll: Vb oli liiga palju segast juttu...
Nüüd konkreetne küsimus- päevad ei ole siiani alanud, kas tasub teha test? Kui jah siis milline?
Arvatav OV oli 06.06 ja vahekord 07.06 (kui kasutaks pille siis oleksid päevad pidanud eile v täna hakkama)
Ööliblik

PostitusPostitas Zoella » 13.06.18, 0:15

Pillid võivad tsükli sassi ajada. Võib rasestuda kohe ja võib ka aega minna. Kui su oletatav ov oli 6.06 siis hetkel on veel vara testida, sest tänasega oleks alles 7dpo. Munarakk jõuab üldiselt alles kuuendal (6dpo) päeval emakasse. Lisaks võtab ka pesastumine aega.

Kui ov oli 6.06 ja vahekorras olid alles 7.06, siis võis ka hilja olla, sest munarakk viljastub ainult 24 tundi ja sperma jõudmine juhadesse võtab juba mitu tundi.
Pilt
Kasutaja avatar
Zoella

PostitusPostitas Ööliblik » 13.06.18, 23:08

Tänan vastamast ja selgitamast :)
Aga millal oleks õige aeg mul end testida? :roll: Päevade järgi ei saa vaadata, kuna hetkel ei ole ju kindel millal need oleksid pidanud üldse hakkama.
Ööliblik

PostitusPostitas Zoella » 14.06.18, 8:54

Kõige mõistlikum oleks teha dpo14 (loe 14 päeva peale ov-d) aga võib alustada juba dpo10 ja kui negatiivne, siis üle päeva.
Pilt
Kasutaja avatar
Zoella

Mine Rasedaks jäämisest

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Liise91, mairi16 ja 8 külalist