Kuldses päikesepaistes triibuliseks - triibupüüdjate vol 62

Triibupüüdjate ja rasedusest hoidumise teemad

Re: Kuldses päikesepaistes triibuliseks - triibupüüdjate vol

PostitusPostitas ktukk » 13.06.18, 16:25

Käisin hommikul veretesti tegemas ja vastused käes. Beebiootel siiski ei ole ja ilmselt on see kõik PMS. Mis teeb küll kurvaks, aga nüüd aitab.
Järgmisest nädalast hakkab uus ja huvitav teekond pihta lõpuks [-o<
Pilt
ktukk

PostitusPostitas MagusVaarikas » 13.06.18, 17:49

vöötorav minu diagnoos on insuliini ületootlikus ja tänu sellele ei toimu ov-d päris tihti, suurenenud kehakaal ja vööümbermõõt jne.
160g süsivesikuid päevas oli arsti dieediskeem, pani isegi palju hommikul, lõunal ja õhtul, aga seda ma jälginud ei ole. Nutridatas pidin kõik üles märkima, aga seda ma pole ka mitu kuud teinud .Aga ma suures muutuste tuhinas ei küsinud, mis saab, kui seda ei jälgi. Sai see, et kilosid juurde ei tule, aga see kuu ovd ei toimunud ka jälle.
Uuest tsüklist püüan süsivesikud väga suure jälgimise alla võtta, kaua ma ajan omale kalleid vitamiine sisse ja teise käega süsivesikuid, mis kõik ära nullivad.
Kasutaja avatar
MagusVaarikas

PostitusPostitas vöötorav » 13.06.18, 17:54

Zoella kirjutas:vöötorav Mina võtsin cd5-cd9 ja 1 tab. 2x päevas (50mg). Mind arst uh-sse ei kutsunud. Küllap on kindel, et mammud kasvavad. Ise tahaks küll minna aga ma üritan rahulikult võtta ja oma arsti usaldada 8-[

Mhmh, mul on ka 50mg, aga 1 tab 1x päevas. Ilmselt ta kardab, et pcos tõttu võib olla mul suurem ülestimuleerimise oht ja ta ei tahtnud rohkem kirjutada. Ütles mitu korda, et ainult üks kord päevas ja 1 tab. UH olen aga iga kuu käinud vaatamas kindlal ajal, kuidas ja kas midagi toimumas on. Hetkel ikkagi plaan selline, et kui see tsükkel ka ei õnnestu, siis juulist alustame IVF pika skeemiga. Väga tahaks, et see viimane kuu oleks meie võimalus. [-o<

Järgmise nädala alguses siis arstile. Loodan, et see Clostilbegyt aitab. :)
Pilt
Kasutaja avatar
vöötorav

PostitusPostitas Nrr » 13.06.18, 17:59

Teine ring: kurb küll, mis dpo sul on? Mul oli dpo 14 hcg 90, siis 82 ja 70 järgmistel päevadel. Rinnad ikka veel nr suuremad, eile oli veel Livsane sinine pos. praegu Dpo 22- Kui oleks normaalne rasedus..
Erlang kirjutas, et sellised rasedused on sagedased.. nõme igal juhul.
Pilt
Kasutaja avatar
Nrr

PostitusPostitas Zoella » 13.06.18, 20:04

vöötorav Hoian sulle tugevalt pöidlaid, et see ravi õnnestuks ja ilusad mammud kasvaksid! [-o< Endaga sarnases seisus olevate inimeste edu annab endale ka lootust juurde :)
Pilt
Kasutaja avatar
Zoella

PostitusPostitas Eliisee » 13.06.18, 22:08

Kaire, ei ole geneetikul käinud. Millega seal aidatakse?
Oma esimese lapse kaotusel tehti beebsule geneetilised uuringud, sest mul oli trisomy 21 oht 1:200 le. Midagi ei leitud, seega ma ei teagi kas oleks meil vaja sinna minna :?:
Pilt

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pilt
Kasutaja avatar
Eliisee

PostitusPostitas Eliisee » 13.06.18, 22:10

Nrr: aga ma olen kuulnud, et mõnedel raseduse alguses tõusebki jah aeglaselt ja vahel lausa langeb, aga rasedus kulgeb normaalselt. Sa günekoloogile ei lähe?
Pilt

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pilt
Kasutaja avatar
Eliisee

PostitusPostitas Zoella » 13.06.18, 22:15

Kas keegi oskab öelda, miks ei tohi ov testi hommikusest uriinist teha?
Pilt
Kasutaja avatar
Zoella

PostitusPostitas Eliisee » 13.06.18, 22:39

Hommikul võid aga mitte esimesest. ;) aga miks :| 8-[
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Eliisee

PostitusPostitas ktukk » 13.06.18, 22:43

“OV testi ei tohi teha esimesest hommikusest uriinist, kuna LH hormoon sünteesitakse alles vara hommikul, siis tuvastatakse see hormoon alles hiljem päeval.”

Leidsin kunagi ammu selle. Olen proovinud ka hommikul esimesest teha, aga pole kunagi positiivsest saanud, samas kõige positiivsemad olen saanud kl 2-5 vahel. Niiet minu jaoks vist peab see paika.
Pilt
ktukk

PostitusPostitas Teine ring » 13.06.18, 22:55

Nrr- Sellel tsüklil vist isegi päevake-paar varem kui tavaliselt, positiivse OV testi sain juba CD11. Täna peaks selle järgi olema DPO 13-14, oleneb millal OV nüüd täpselt oli. Tsükkel on enamasti 27-28 päeva. Kui päeval tundus, et rindade valu hakkab järele andma siis nüüd õhtul tuleb tunnistada, et endiselt väga valusad ja kuumavad. Kui minul väga varajane katkemine oli siis juba paari päeva pärast oli test ühe triibuga. Ka rindade valu kadus juba päevake enne veritsust. Nii, et ehk on sul ikka veel lootust.
Pilt
Teine ring

PostitusPostitas Bardon » 14.06.18, 8:10

Kas keegi oskab ehk vastata :)

Kas peaksin konsultatsioonile mehe kaasa võtma?

CD18 ja hakkab see nö PP ka läbi saama. Enam ei tule nii palju, määrib ainult hästi õrnal veel.
Niiet ma ei tea kas peaks selle PP alla liigitama või mitte. Märkisin omale äppi ära vähemalt, et selline asi mul toimub :D
Bardon

PostitusPostitas Zoella » 14.06.18, 8:52

Mina ei võtnud oma meest kaasa, käin üksi. Ausalt öeldes meeldibki mulle üksi rohkem. Mees tuleb siis kui tema analüüside vastuseid kuulama lähme.

Tänud, et ov testimise lahti seletasite. Mul arst kirjutas, et peaksin testi hommikul tegema. Sellepärast mõtlema jäingi, et esimesest uriinist ju ei tohi. Küllap pean edaspidi äratuse kell 7 panema, et 2 tunni pärast test ära teha :lol:
Pilt
Kasutaja avatar
Zoella

PostitusPostitas Bardon » 14.06.18, 8:57

Zoella kirjutas:Mina ei võtnud oma meest kaasa, käin üksi. Ausalt öeldes meeldibki mulle üksi rohkem. Mees tuleb siis kui tema analüüside vastuseid kuulama lähme.

Zoella kas sul mees varem ei olnud analüüse andnud? Või arst tahtis uued teha?

Minul mees just käis pool kuud tagasi andmas ja nüüd läheb kohe uuesti analüüse andma ja kontrolli.
Mõtlen, et kui just tehtud on, et siis kas ta ehk peaks Elites uuesti tegema?
Eks saan ka kontsultatsioonil seda küsida aga uurin ka sinult :)

Eks ma lähen ka üksi siis vast kui pole vaja kindlalt meest kaasa.
Bardon

PostitusPostitas Zoella » 14.06.18, 9:15

Minu mees andis TÜKis analüüsid umbes paar kuud tagasi aga Elite tahtis teha enda sperma analüüsi. Hind on sellel 80€ :)
Pilt
Kasutaja avatar
Zoella

EelmineJärgmine

Mine Rasedaks jäämisest

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist