Kuldses päikesepaistes triibuliseks - triibupüüdjate vol 62

Triibupüüdjate ja rasedusest hoidumise teemad

Re: Kuldses päikesepaistes triibuliseks - triibupüüdjate vol

PostitusPostitas Zoella » 16.05.18, 19:38

merrru kirjutas:Minul täna cd24 ning võtan homme viimase duphastoni ning siis peaksid pp-d hakkama.
Samas olen teinud nüüd ov-teste, millel on teine triip, kuid mitte päris sama tume kui kontrolltriip. Minu küsimus on selline, et kui ov on alles ees ja ma dupha lõpetan, kutsub see pp esile ja ov ei jõuagi toimuda ju? Kuidas siis selline skeem mul rasestuda aitama peaks?

Duphastoni lõpetamine kutsub jah pp-d esile ja üldiselt Duphastoni ajal ov-d ei toimu, see pidavat pärssima. Juhul kui munarakk on juba üsna küps ja hakkad Duphastoni võtma, siis võib munarakk veel 2 päeva jooksul vabaneda. Mina näiteks pean enne Dupha võtma hakkamist ov teste tegema ja kui tuleb positiivne test, siis pean alustama 2 päeva hiljem duphastoniga. Hiljemalt cd18 pean alustama juhul kui positiivset ov testi ei tule.
Pilt
Kasutaja avatar
Zoella

PostitusPostitas Nöbi51 » 16.05.18, 19:41

Vahepeal pole siin meelega lugemas käinud. Tahtsin mõtteid eemale saada ja ilusat ilma nautida. Hetkel käsil Cd35, tundub et on tsüklihäire kuna hommikul tehtud test oli täitsa negatiivne. Ma juba jõudsin loota ja kannatasin testi tegemisega aga pettumus oli ikka suur.. :|
Pilt
Nöbi51

PostitusPostitas Eliisee » 16.05.18, 20:11

merrru kirjutas:Minul täna cd24 ning võtan homme viimase duphastoni ning siis peaksid pp-d hakkama.
Samas olen teinud nüüd ov-teste, millel on teine triip, kuid mitte päris sama tume kui kontrolltriip. Minu küsimus on selline, et kui ov on alles ees ja ma dupha lõpetan, kutsub see pp esile ja ov ei jõuagi toimuda ju? Kuidas siis selline skeem mul rasestuda aitama peaks?

Miks sa duphat ene ovulatsiooni võtma hakkasid???? :shock: :shock: Samas ov testid võivad päris positiivseks minna ka pp'de eel.... Kordan veel, et mul tsükli algusest kuni lõpuni on ovulatsiooni testidel alati kaks korralikku triipu, ov ajal siis läheb tumedamaks või veel tumedamaks
Pilt

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pilt
Kasutaja avatar
Eliisee

PostitusPostitas pisikekuradike » 16.05.18, 21:38

Nrr kirjutas:Juhuuu!! Mul mehel ei ole põletikku! Ja saame triibutada .. ma olen kohe niiii häppi et täitsa lõpp!! Täna CD 12 ja veel tühi nägu.

Väga tore uudis! Edukat asjatamist! Oleks vahva, kui pihta saaks nüüd :wink: [-o<

Ma sain täna arstilt kõne, analüüsid just head ei olnud ja ta tahaks teha korduskolposkoopia ja konisatsiooni, aga ma ei saanud eemale ja liigsed kõrvad olid ligidal, seega ei saanud öelda, et triibuuudised, kuid mainisin, et pp pole alanud. Seega ootab mu kõnet mõne aja pärast. Teeme plaanid ümber. Peale seda viimast last võin minna lõikusele, enne kindlasti ei taha, ei talu neid riske ja suuremat katkemisohtu. Tundub, et pidigi niipidi minema praegu.
Siit ma lõplikult lahkun siis, kui esimene arstilkäik tehtud ja tahaks ikka one stepil ka tumedamat triipu näha huvi pärast. Tänane juba oli midagi :mrgreen:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
pisikekuradike

PostitusPostitas merrru » 16.05.18, 22:43

Eliisee kirjutas:

Miks sa duphat ene ovulatsiooni võtma hakkasid???? :shock: :shock: Samas ov testid võivad päris positiivseks minna ka pp'de eel.... Kordan veel, et mul tsükli algusest kuni lõpuni on ovulatsiooni testidel alati kaks korralikku triipu, ov ajal siis läheb tumedamaks või veel tumedamaks

Mulle määrati duphaston tsükli reguleerimiseks ning pp-de esile kutsumiseks ning alustasin täiesti suvalisel päeval, ei mainitud midagi selle kohta, et peaksin ov ära ootama. Skeemi järgi peangi duphat võtma hakkama cd 16. Minul terve tsükli jooksul ei ole kahte triipu, mõned päevad tagasi ei olnud üldse midagi. Eile ja täna triip, mis läheb tumedamaks.
Pilt
Kasutaja avatar
merrru

PostitusPostitas Eliisee » 16.05.18, 22:51

merrru kirjutas:
Eliisee kirjutas:

Mulle määrati duphaston tsükli reguleerimiseks ning pp-de esile kutsumiseks ning alustasin täiesti suvalisel päeval, ei mainitud midagi selle kohta, et peaksin ov ära ootama. Skeemi järgi peangi duphat võtma hakkama cd 16. Minul terve tsükli jooksul ei ole kahte triipu, mõned päevad tagasi ei olnud üldse midagi. Eile ja täna triip, mis läheb tumedamaks.

No selline skeem sul ei aitagi siis rasestuda, eriti kui ovulatsiooni teste ei tee..! ilmselt arst on sellega arvestanud, et sa tahad kõigepealt tsükli korda saada. Aga kui oled otsustanud dupha abiga rasestumisvõimalusi suurendada, siis hakka ov teste tegema tsükli alguse poole mitte lõpus.
Pilt

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pilt
Kasutaja avatar
Eliisee

PostitusPostitas fee » 16.05.18, 23:03

Odessa kirjutas:Ükskordikka, ära sa kuhugi kao, ma käin siin tihti luurel kinlda plaaniga vanad olijad ära õnnitleda, enne ei saa süda rahu. Nn teisene viljatus on ju pea alati mitte igavene :) Näe, mis minuga juhtus! Ivfiga hakka vaikselt tegelema ja vean kihla, et su šansid on head.

fee, oleneb, kus kliinikus toimetad. Tegelt pole mitte niivõrd pikk ja lühike skeem, vaid agonist ja antagonist skeemid, need pillid on enamasti pigem arstile, et nad saaks paremini planeerida. Võod proovida arsti ära rääkida neist loobuma, kui sa ei taha neid :) Minul oli selline plaan. Antagonist skeemi eelnevate pillidega kasutab Nova Vita peaaegu alati st lisanduvad hormoone maha suruvad süstid mingi hetk, see peaks olema naisele ohutum ja ka paremate tulemustega. Vanematel vist hüperi oht üldse väiksem, pigem see et kui palju munarakke tuleb üldse. Kui oled Nova Vitas, siis valitakse sulle sobivaim skeem niikuinii.

Ma võtan estrofemi, see suurendab kasvavate munarakkude arvu. Käisin uh praegu on umbes 14 munarakku kasvamiseks valmis. Homme hakkan süstima. Vanus on nii suur, et kõvasti ei julge öelda. Veel mahun haigekassa sisse. Eelmine kord oli viljastumisega probleeme ja embrüod ei kasvanud. Need kolm mis kasvasid ei andnud tulemust. See oli shokk. Aga sai teada, miks endal ei õnnestu. Loodan, et seekord õnnestub ja rohkem ei pea stimuleerima.
fee

PostitusPostitas fee » 16.05.18, 23:15

Nrr kirjutas:Aitäh :)

Tore, et Fee Sa tagasi oled, muidu ma siin ainuke vanake noorte seas lobisen :shock: Hoia meid ikka kursis!

Vaarikas: mul ka vanem poiss saab kohe 10..aga tema rohkem lapsi meile ei taha 8) ma ikka vihjan, et arvesta, et ehk tuleb meid veel..siis ta ütles, et meile küll enam lapsi ei sünni..ja kui siis kui ta on 17 ..kui saaks nii kaua oodata :D

Eks ma tunnen siin end ka liiga vanana. Aga mul on tõeliselt hea meel et noored asja ikka õiges vanuses ette võtavad ja ei jäta viimasele minutile :D
Ma kunagi mõtlesin, et 38 on jube vana beebi saamiseks, aga nüüd see ületatud ja üritan oma mõtetega ettevaatlik oll. Muidu maksab kätte :wink:
fee

PostitusPostitas destiny » 17.05.18, 6:59

Hei. Mul täna cd31, ehk Pp'd vähemalt 2päeva hilinenud....mingeid süda-paha-tunnuseid, suur isu, midagi suurenenud ei ole.
Aga ostsin eile selle neetud biocardi testi (ei tea miks :D )
Testi tulemused on siin..triip suht hele, aga ilmus aja sees.. hirm on, et ehk ei ole õige asi :?
Manused
IMG_20180517_065715_330.jpg
IMG_20180517_065715_330.jpg (730.73 KB) Vaadatud 224 korda
Pilt
destiny

PostitusPostitas killu123 » 17.05.18, 7:37

Minul 9 dpo ja sain ōrna triibukese :smt055 ei julge veel rōōmustada,sest katkemisi on päris palju olnud. Ehk triibuke kosub [-o<
Manused
IMG_2182.JPG
IMG_2182.JPG (1.22 MB) Vaadatud 215 korda
killu123

PostitusPostitas pisikekuradike » 17.05.18, 7:51

destiny kirjutas:Hei. Mul täna cd31, ehk Pp'd vähemalt 2päeva hilinenud....mingeid süda-paha-tunnuseid, suur isu, midagi suurenenud ei ole.
Aga ostsin eile selle neetud biocardi testi (ei tea miks :D )
Testi tulemused on siin..triip suht hele, aga ilmus aja sees.. hirm on, et ehk ei ole õige asi :?

See küll suht hele pole, niiet kindlasti on õige asi. Heledaid võid mõned lk tagasi vaadata.
Õnnesoovid ja head kosumist! :P

Killu, hoiame pöialt, et see õrnake kosub :wink:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
pisikekuradike

PostitusPostitas pisikekuradike » 17.05.18, 7:58

Vot see on hele võrreldes sinu omaga destiny.
Minu tänane one step... Peaks vist mõned muud ka kõrvale ostma ja tegema võrdluseks. Mees arvas, et tahab tumedmat ka näha :lol:
_20180517_075603.JPG
_20180517_075603.JPG (462.13 KB) Vaadatud 213 korda
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
pisikekuradike

PostitusPostitas MagusVaarikas » 17.05.18, 8:21

Oooo triibusadu =D> =D> :smt038
Õnne õnnelikele! :lill:
Äkki oleks ka pidanud täna hommikul testi tegema, aga otsustasin mõne päeva veel teadmatuses edasi elada :lol:
Kasutaja avatar
MagusVaarikas

PostitusPostitas destiny » 17.05.18, 8:34

Kui vaid teaks mitmes dpo on.. ebaregulaarne ts ja asjatatud sai cd19 (e 12päeva tagasi), olin ju täiesti kindel, et magasin OV maha #-o
Niiet võib alles 9-10dpo olla..
Üritan lohutada ennast :D
Täna proovin teise firma teste ka hankida :wink:
Pilt
destiny

PostitusPostitas destiny » 17.05.18, 8:37

pisikekuradike kirjutas:Vot see on hele võrreldes sinu omaga destiny.
Minu tänane one step... Peaks vist mõned muud ka kõrvale ostma ja tegema võrdluseks. Mees arvas, et tahab tumedmat ka näha :lol:
_20180517_075603.JPG

One step lähebki aeglasemalt triibuliseks :)
Pilt
destiny

EelmineJärgmine

Mine Rasedaks jäämisest

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline