Kuldses päikesepaistes triibuliseks - triibupüüdjate vol 62

Triibupüüdjate ja rasedusest hoidumise teemad

Re: Kuldses päikesepaistes triibuliseks - triibupüüdjate vol

PostitusPostitas Nrr » 16.04.18, 20:37

Augustibeebi: minul oli üks lapi haav ka vähemalt kaks nädalat punane ja punetav, lõpuks ikka paranes ära. Praegu enam ei märkagi (4 kuud saab täis). Suveks oled juba vinks-vonks 8)
Pilt
Kasutaja avatar
Nrr

PostitusPostitas augustibeebi » 16.04.18, 20:39

Nrr kirjutas:Augustibeebi: minul oli üks lapi haav ka vähemalt kaks nädalat punane ja punetav, lõpuks ikka paranes ära. Praegu enam ei märkagi (4 kuud saab täis). Suveks oled juba vinks-vonks 8)

Et Sul õigus oleks (:
Kinni kasvas ta kohe ühe päevaga ilusti, aga eks selle niidi välja kakkumisega ärritas ikka korralikult. Mul oli niii valus kui pereōde kiskus seda niiti välja.
Pilt
Kasutaja avatar
augustibeebi

PostitusPostitas Nubluke88 » 16.04.18, 20:41

augustibeebi kirjutas:
ECF8F156-3F6C-4A00-AB9A-01A07026B619.jpeg

Õmblus oli selline ..

Jestas, see meenutab mulle mu teise keisri haava! Kui niite läksin eemaldama, siis see õde vmt, kes pidi seda tegema kutsus veel mingi teise arsti seda haava vaatama, et olevat ebanormaalne olnud. Arst oli kuidagi nii mind kokku lappinud, et oli liignahk tekkinud sinna õmbluste vahele jne. Õnneks tegelikult paranes see päris normaalseks aga no ma enamvähem mõistan kuudas end tunned [-(
Pilt
Kasutaja avatar
Nubluke88

PostitusPostitas Ükskordikka » 16.04.18, 20:44

Augustibeebi, Contractubex kaotas minul ühe opiarmi praktiliselt ära, kuid selle määrimisega peab järjekindel olema. Kiiret paranemist!
Ükskordikka

PostitusPostitas Nubluke88 » 16.04.18, 20:46

Lasin mehel pildi teha, ise ei suuda oma kõhust ilusat pilti enam saada, nii lopergune :lol: aga mul oli ka see arm algul kole-kole. Praegu on igati okei tegelikult, need pisikesed venitusarmid ja veresooned jms jätavad halvema mulje kui tegelikult paistab :wink:
Manused
C1D5ED72-B4F8-4BD3-BE33-8D8C9585008C.jpeg
C1D5ED72-B4F8-4BD3-BE33-8D8C9585008C.jpeg (1.93 MB) Vaadatud 301 korda
Pilt
Kasutaja avatar
Nubluke88

PostitusPostitas augustibeebi » 16.04.18, 20:48

Ükskordikka kirjutas:Augustibeebi, Contractubex kaotas minul ühe opiarmi praktiliselt ära, kuid selle määrimisega peab järjekindel olema. Kiiret paranemist!

Kaua Sa sellega mökerdasid? 8-[
Pilt
Kasutaja avatar
augustibeebi

PostitusPostitas augustibeebi » 16.04.18, 20:50

Missiks enam ei saa ja nabakat pole kunagi kandnud :D mees lubas, et maha kah ei jäta selle pärast. niiet kōik timm vist :D :D
Pilt
Kasutaja avatar
augustibeebi

PostitusPostitas Eliisee » 16.04.18, 20:52

augustibeebi kirjutas:
Nrr kirjutas:Augustibeebi: minul oli üks lapi haav ka vähemalt kaks nädalat punane ja punetav, lõpuks ikka paranes ära. Praegu enam ei märkagi (4 kuud saab täis). Suveks oled juba vinks-vonks 8)

Et Sul õigus oleks (:
Kinni kasvas ta kohe ühe päevaga ilusti, aga eks selle niidi välja kakkumisega ärritas ikka korralikult. Mul oli niii valus kui pereōde kiskus seda niiti välja.

Haha, ma mäletan kui ma niite välja käisin võtmas, siis õde küsis et kas ma ikka valuvaigisti võtsin.
Pilt

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pilt
Kasutaja avatar
Eliisee

PostitusPostitas augustibeebi » 16.04.18, 20:53

Eliisee kirjutas:
augustibeebi kirjutas:

Et Sul õigus oleks (:

Haha, ma mäletan kui ma niite välja käisin võtmas, siis õde küsis et kas ma ikka valuvaigisti võtsin.

Tegelt? :D oli nii hull?
Mul pereōde kah küsis, et kas on väga valus, et kas kannatan ikka ära vōi :D :D muidugi kannatan, peaasi et kätte saaks :D
Pilt
Kasutaja avatar
augustibeebi

PostitusPostitas Ükskordikka » 16.04.18, 21:02

augustibeebi kirjutas:
Ükskordikka kirjutas:Augustibeebi, Contractubex kaotas minul ühe opiarmi praktiliselt ära, kuid selle määrimisega peab järjekindel olema. Kiiret paranemist!

Minumeelest isegi paar kuud, kuid asi tasus end ära. Takistab paksu vorbi tekkimist haavale, rahustab võimalikku põletikku. Sibulalõhnaline kergelt :lol: , sisaldas sibulaekstrakti vist.
Ükskordikka

PostitusPostitas augustibeebi » 16.04.18, 21:05

Ükskordikka kirjutas:
augustibeebi kirjutas:

Minumeelest isegi paar kuud, kuid asi tasus end ära. Takistab paksu vorbi tekkimist haavale, rahustab võimalikku põletikku. Sibulalõhnaline kergelt :lol: , sisaldas sibulaekstrakti vist.

Homme lendan siis apteeki (: Aitäh info eest!
Pilt
Kasutaja avatar
augustibeebi

PostitusPostitas Eliisee » 16.04.18, 22:21

Et Sul õigus oleks (:

Haha, ma mäletan kui ma niite välja käisin võtmas, siis õde küsis et kas ma ikka valuvaigisti võtsin.[/quote]

Tegelt? :D oli nii hull?
Mul pereōde kah küsis, et kas on väga valus, et kas kannatan ikka ära vōi :D :D muidugi kannatan, peaasi et kätte saaks :D[/quote]

Ei olnud aga ma olen hull kartja ja kuna naba haav polnud ilusti kinni ja veritses veel siis hoiatati ette;)

Aga ma rõhutan sind et armidega harjub mul on mei lausa 8 :roll: need mis eestis lõigatud on hästi näha , siin riigis on vaid nagu lõike haav.
Pilt

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pilt
Kasutaja avatar
Eliisee

PostitusPostitas Irz » 16.04.18, 23:09

Cd14 ja testil ilus paks üksik triip. Veider, et täna on ka vasak munasari märku nagu andnud. Ootan millal mu ov testid saaksid otsa ja ei saaks neid kasutada enam. Tunnen kuidas see neg test mõjub halvasti mu "sisemisele rahule" [-(
Kasutaja avatar
Irz

PostitusPostitas VõiksjuOlla » 17.04.18, 7:30

Uuh mul tåna siis kohtupåev oma pp ja probleemidega... Veidi põen nagu låheks esmakordselt. Aga no tahaks loota, et kõik håsti ikka. Nii lampi on sellibe tsüklih. mul, et tna lausa 40+ ja pp hilinenud,rinnad hellad, rasked ja valusad alt kylgedelt. Voolus suurenenud.
Uuhh!
Ka minul keisriarm-lausa 2. Jårgi on viimasest pea 5a tagune hele triip bikiini piirkonnas.
Keisrid olid 2009.12 ja 07.13
Pilt
Kasutaja avatar
VõiksjuOlla

PostitusPostitas Eliisee » 17.04.18, 8:27

Meid on 44 tabelis, miks üldse meie seltskonnaga liitutakse kui sõna ei võeta, võiks ju endast kord kuuski märku anda, et kuidas läheb jne. :roll: Triibulisi ka pole. :cry:
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Eliisee

EelmineJärgmine

Mine Rasedaks jäämisest

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: cookie11, liskamiska ja 6 külalist