Varakevadine triibusula - triibupüüdjate vol 61

Triibupüüdjate ja rasedusest hoidumise teemad

Re: Varakevadine triibusula - triibupüüdjate vol 61

PostitusPostitas Nubluke88 » 13.03.18, 21:03

Palju õnne kerss! :lill:
Pilt
Kasutaja avatar
Nubluke88

PostitusPostitas Tasakaal » 13.03.18, 21:14

Palju palju õnne Kerss, nii tore! :)
Tasakaal

PostitusPostitas kirsikivike » 13.03.18, 22:24

ALL, suuuured õnnesoovid sulle :smt060

Mina beebiasju pole veel ostnud, aga suurema lapse armsamad asjad olen alles jätnud, juhuks kui.. :mrgreen: Vanker on mul juba soolas, aga ei taha enne ära osta kui beebi kindlalt kõhus :nui:
Pilt
Kasutaja avatar
kirsikivike

PostitusPostitas Bardon » 13.03.18, 22:32

Kerss õnne, mõnusat kosumist :lill:
Bardon

PostitusPostitas Morgase » 13.03.18, 22:49

Kerss, palju õnne! Nii tore, et selles volis on trribud saanud nii apljud pikalt püüdjad just tabeli esimesest otsast.
Tegin tabelitesse muudatusi, lisasin ALLi ja Kerssi triibulistesse ja muutsin augustibeebi vanuse.
Odessa, anna märku, kui võin teha IVF tabelist IVF-IUI tabeli ja sind sinna lisada.
ellik, tere! saada mulle sõnum oma andmetega, kui tabelisse tahad.

Asjade ostmisest - mina olen ainult beebiraamatuid ostnud ja neid ka vähe. Minu kaasa on õnneks olnud väga toetav. Ka tema on kurb kui meil ei õnnestu, kuid ei ela seda nii kõvasti üle kui mina, sellegipoolest on ta väga toetav ja mõistab mind täiesti. Olen talle selle eest väga tänulik, sest ütlen ausalt, minu jaoks ei ole üksildasemat kogemust kui see pikk beebipüüdmine. Kellegagi seda jagada ju ei taha, õnneks foorumis saab ikka jutustada, aga vahel igatsen midagi veel...
Pilt
Kasutaja avatar
Morgase

PostitusPostitas Kreekasalat » 13.03.18, 22:56

Palju õnne kerss =D>

Mul on veel enamus asju alles esimesest lapsest. Kui peaks samast soost tulema ka teine siis ei pea midagi juurde ostma. Ennast teades lähen ilmselt ikkagi poodides hulluks, kohe kui triibud saan. Või hiljemalt kui lapse soo teada saab :D
Kreekasalat

PostitusPostitas Irz » 13.03.18, 23:00

Kerss, palju õnne ia muretut rasedust!# =D>

Nii tore on neid positiivseid teste näha! Ootan oma triipe iga korraga rohkem #-o
Kasutaja avatar
Irz

PostitusPostitas MagusVaarikas » 14.03.18, 7:51

Kerss palju õnne! :lill:
Grupp juba poole peal jaja triibulisi nii vähe, ju nüüd peaks üks triibusadu algama =D>

Meil ka Skoda Superb univesaal :smt023 Koera puur ja vanker mahuks ehk küll pagassi koos 8-[

Minul on ka kaks suur kotti pisikesi tüdruku riideid varutud, meil siin külavahel kaks kohta kus tasuta riideid/asju saab, siis beebide asjadele viskan ka ikka pilgu peale. Lisaks on mul Hiiumaal esimese lapse beebiriided kõik alles, aga no need ju 10a vanad juba, eo tea kas kõlbavad ka kuskile enam :-D

Issand eilne päev oli nii karm. Tegelikult jäin esmaspäeval lapsega koju, kellel oli 39,9 palavik. Eile ärkasin ise palavikuga ja kuskil lõunast tekkis selline peavalu, et õudne. Ja see ei läinud ära, tabletid ei aidanud, õhtul veel oksendasin kõik välja. Mees masseeris kaelasooni ja mina aina undasin, et suren ära kohe. Ei tea oli see migreen?? Millega mul kokkupuudet pole olnud. Mehel on mul migreen ja ta ütles, et paratsetamool ei võtagi peavalu ära. Kuna mul oli pea juba plahvatuse äärel, palusin tal õõsel ühe ibuka mulle anda. Praegu ärgates pea ei valuta, aga püsti küll tõusta ei julge. Kuigi tean, et rasedusega ibukat ei tohi, siis mõtlesin ilmselt olen peast rase ja peavalu ei tohi kannatada.. Mul päevad peaks alles 24.03 hakkama, sinna aega küll veel.
Kasutaja avatar
MagusVaarikas

PostitusPostitas Biuksu28 » 14.03.18, 8:59

Palju õnne triibulised :)
Teeb ikka natukene kadedaks küll.

Mul täna CD13 käsil. CB testil eilsest vilkuv nägu. Homme peaks OV olema.Usun, et on ka. See kuu olen märkanud ka muutust vooluses. Eelmistel kuudel pole seda nagu olnud . Alati selline kreemikas olnud. Nûûd on nagu vesisemaks läinud.

Homsest hakkan duphastoni võtma.
Formula Vitale conseption vitamiine vôtan vahelduva eduga paar kuud ( mees ka ). Vahepeal vôtan ainult foolhapet. Eelmisest nädalast lisandusid kuningakepiôli kapslid ning sel nädalal olen smuutide sisse ka hästi natuke maca pulbrit pannud.

Mul on see kuu nii suured ootused. Panime mehega titetehase juba eelmise nädala reedel käima :D .
Pilt
Pilt
Pilt
Biuksu28

PostitusPostitas -My-World- » 14.03.18, 9:02

Palju Õnne Kerss!

Mina hakkan lootust kaotama kuna 3ndat päeva vilkuv nägu. Countdownpregnancy järgi peaks ov (kui ta toimub) olema reedel 17.03 ehk siis homme peaks tulema püsiv nägu kui ei tule,siis vist edasi ei testi.
Ma just mõtlesinn,et nii kihvt oleks kui saaks 1 aprillil triibud aga jah, loodan parimat!!! [-o< [-o<
Pilt
Kasutaja avatar
-My-World-

PostitusPostitas Bardon » 14.03.18, 9:29

Ma loodan ka, et mul 1.aprillil PPsid ei saabu.
Sinna on 2,5 nädalat aega. Ma pean omale rohkelt tegemisi otsima, et see aeg kiiremini läheks.
Tahaks lihtsalt teada kas saime hakkama või pean edasi üritama :D
DPO ma endiselt ei loe, esiteks ma ei tea millal lugema hakata ja teiseks ma OV teste ka ei kasuta.
Vahepeal mõtlesin kasutama hakata aga me oleme niigi üle päeviti ikka aktiivsed, et pole mõtet stressi omale tekitada sellega.

Siia palun veel triibulisi, rõõm vaadata neid positiivseid teste [-o<
Bardon

PostitusPostitas Odessa » 14.03.18, 9:33

Biuksu28 kirjutas:Palju õnne triibulised :)
Teeb ikka natukene kadedaks küll.

Mul täna CD13 käsil. CB testil eilsest vilkuv nägu. Homme peaks OV olema.Usun, et on ka. See kuu olen märkanud ka muutust vooluses. Eelmistel kuudel pole seda nagu olnud . Alati selline kreemikas olnud. Nûûd on nagu vesisemaks läinud.

Homsest hakkan duphastoni võtma.
Formula Vitale conseption vitamiine vôtan vahelduva eduga paar kuud ( mees ka ). Vahepeal vôtan ainult foolhapet. Eelmisest nädalast lisandusid kuningakepiôli kapslid ning sel nädalal olen smuutide sisse ka hästi natuke maca pulbrit pannud.

Mul on see kuu nii suured ootused. Panime mehega titetehase juba eelmise nädala reedel käima :D .

Mina homme veel progesterooni võtma ei hakkaks. ov peaks olema kindlalt toimunud ju enne. CB on nii, et ov toimub kas püsiva naerunäo tekkimise või sellest järgmisel päeval. Kui sa ei tunne ise, millal ära toimub, siis mina hakkaks võtma päeval, mil püsiv naerunägu kaob ekraanilt. NV mul ütles 3-4 p peale ov alles proge hakata ja kuniks veritsus hakkab, siis ära jätta.
Odessa

PostitusPostitas Effu » 14.03.18, 9:59

Õnne triibulistele :)

Ma mõtlesin, et hakkaks ka OV teste kasutama. Aga kuna neid tegema peaks? Iga päev samal kellaajal? Ja mitte esimesest uriinist? :) Ja kui positiivse saan, siis on OV alles järgmisel päeval?
Pilt
Kasutaja avatar
Effu

PostitusPostitas augustibeebi » 14.03.18, 10:08

Mul täielik madalseis eelmise nädala neljapäevast saadik, kui kuulsin Zoellalt vaheseina kohta ja selle ohtlikusest/kahjulikkusest. Ma ei jaksa enam .. Miks novembris minu arst ei öelnud, et see tuleks eemaldada? Miks?! Miks?! :cry: Miks ta sokkis mulle, et see pole midagi ja ma ei muretseks?

Kirjutasin Zoella arstile ja Ta pidavat 19.03 olema TÙKis valvekabinetis, lähen sinna ja loodan, et saan asjad liikuma.

See kuu teen ovteste, aga triipe ei püüa. Ma kardan, ma ei taha, et jälle peetuks/katkeks või pärast tital pahasti midagi oleks.
Ov teste teen selleks, et enda tsüklit tundma ōppida ja saaksin arstile infot anda. Eile oli juba õrn triip..

Teistele jõudu ja päikest!
Pilt
augustibeebi

PostitusPostitas khatu » 14.03.18, 10:19

augustibeebi, :smt056 loodetavasti saad sellelt arstilt abi ja asjad liikuma. Pai sulle ja pea vastu! Varsti on püsivad triibud ka sinu juures!

Kerss, palju õnne =D>

Ma mõtlen iga kuu, et peaks ov teste proovima aga samas annab keha üsna kindlalt märku, et ov on saabumas ja asjatame usinasti terve nädala :D ov peaks flo järgi laup olema aga tundub, et siiski homme-ülehomme.
Mul on poisist kõik asjad pmst alles, niiet kui järgmine ka poiss oleks, siis oleks eriti lihtne :D
Pilt

Pilt

Pilt
khatu

EelmineJärgmine

Mine Rasedaks jäämisest

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist