Lehesahinal triibuliseks - triibupüüdjate vol.57

Triibupüüdjate ja rasedusest hoidumise teemad

Re: Lehesahinal triibuliseks - triibupüüdjate vol.57

PostitusPostitas Morgase » 12.10.17, 14:26

Nojaa, kui laupäeval päevad hakkavad, siis ma jätan ka pühapäeval testimata. Aga kui ei hakka, siis teeme testid triibuliseks, onju! :D

Pöidlad pihku kõigile testijatele!

Aga mina helistasin just arstile ja sain teada, et mul progesteroon päris okei numbriga. Mis on ühelt poolt tore, aga miks mul siis ikka nii lühike LF on? Arst käskis igatahes edasi Gepretixi võtta. Kas kellelgi veel on olnud progesteroon normis aga LF liiga lühike? Mis põhjused veel saavad olla? :smt102
Pilt
Kasutaja avatar
Morgase

PostitusPostitas K2tsuuu » 12.10.17, 15:27

20171012_144044.jpg
mida tähendab selline testi tulemus? mul ilmus kohe kui esimeste minutite jooksul sinna testitulemuse lahtri selline valge triip? nüüd 30-40 min hiljem endiselt see valge eristatav triip seal..kas test on praak? või kuivamistriip võib tekkida ka nii kiirelt ?
20171012_144044.jpg (706.87 KB) Vaadatud 259 korda
K2tsuuu

PostitusPostitas masake » 12.10.17, 15:34

Ma olen ka sellel testil valgeid triipe saanud...Suht segadusse ajas. Tegin teise firma oma kohe otsa, mis oli negatiivne :(
masake

PostitusPostitas edyza » 12.10.17, 15:39

see võib olla praak jh..proovi homme mõne teise firma testi ka
Pilt
Kasutaja avatar
edyza

PostitusPostitas SireliSoeng » 12.10.17, 17:13

Täna on väga tugevad mensese valud. . . [-o< pliis [-o< pliis [-o< pliis ole edukas pesastumine mitte eriti vara algav pp või hullult hilja ovulatsioon! Pliis-pliis-pliis [-o< [-o<
Mitte kõvasti minu spämmimise pärast lüüa 8-[ ikkagi peast rase ju :D :roll:
Kasutaja avatar
SireliSoeng

PostitusPostitas Müü » 12.10.17, 18:27

Mul on täna ikka mitu karusselli olnud. No teate küll seda kükist kiiresti püsti tulemist ja siis läheb kõik mustaks ja maailm tiirleb. Mhmh, mul on madal vererõhk, kogu aeg olnud aga need karussellid käivad aegajalt :smt120 Lisaks on teist päeva juba selline punniskõhu tunne, sellele põhjendust ei oska anda, sest rase ma ju ometigi olla ei saa :smt005 :smt042 :smt087 :smt118 [-o<
Pilt
Kasutaja avatar
Müü

PostitusPostitas Piux » 12.10.17, 19:27

Müü kirjutas:Mul on täna ikka mitu karusselli olnud. No teate küll seda kükist kiiresti püsti tulemist ja siis läheb kõik mustaks ja maailm tiirleb. Mhmh, mul on madal vererõhk, kogu aeg olnud aga need karussellid käivad aegajalt :smt120 Lisaks on teist päeva juba selline punniskõhu tunne, sellele põhjendust ei oska anda, sest rase ma ju ometigi olla ei saa :smt005 :smt042 :smt087 :smt118 [-o<

Mul on täpselt samamoodi olnud püsti tõusmisega. Pilt kisub ees mustaks ja selline nõrkus tuleb peale. Samuti torkis mul alakõhus kuskil 4 päeva, täna enam mitte. ÄKKI oli see pesastumine [-o< Peast rase olen ma küll, aga loodan, et kui järgmine nädal testi teen, siis ilmub sinna ka ikka rohkem kui üks triip :) [-o<
Piux

PostitusPostitas Müü » 12.10.17, 19:32

Jeees, mul ka järgmine nädal testimine :) Piux pöidlad peos :)
Pilt
Kasutaja avatar
Müü

PostitusPostitas ALL » 12.10.17, 19:57

SireliSoeng, mina soovitaks korra sügavalt sisse ja välja hingata, ning asju rahulikult võtta. Muidugi see on naiste värk, et iga tsükkel loodad, aga vahel on kukkumine hull. Kui oled rase, siis oota veel kuni PP kuupäevani ja siis testi. Pöidlad pihku!

krissukas666, ei sa ei ole ainus. Mul on mõned beebiriided olemas, olen ise ostnud ja õelapse omi on ka paar tükki. Mingi aeg oleks isegi käru ära ostnud abikaasaga, aga viimasel minutil tõmbasime ikka piduri peale. Iga kuu, kui arvan et õnnestus, viskan pilgu e-poodidele peale. :lol: Kunagi ma arvasin, et see on halb enne, kui kodus on beebiasju, et seepärast polegi aastate jooksul rasedaks jäänud ja andsin sõbrannale hoiule. Aga kui sai arstil ära käidud ja leiti, et midagi viga ei ole, siis võtsin asjad tagasi ja üritame edasi.
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
ALL

PostitusPostitas Pärlipüüdja » 12.10.17, 20:00

Ühinen ka järgmise nädala testijatega 8-[
Kasutaja avatar
Pärlipüüdja

PostitusPostitas Piux » 12.10.17, 20:13

Pärlipüüdja ja Müü
Mis päeval testida plaanite ? :) ma arvan, et ise teen neljapäeval, ehk siis nàdal veel oodata [-o<
Piux

PostitusPostitas Pärlipüüdja » 12.10.17, 20:26

Piux kirjutas:Pärlipüüdja ja Müü
Mis päeval testida plaanite ? :) ma arvan, et ise teen neljapäeval, ehk siis nàdal veel oodata [-o<

Kahtlustan ka neljapäeva või reedet, sest neljapäeval mul DPO11 ja võiks nagu miskit ehk näha olla 8-[
Kasutaja avatar
Pärlipüüdja

PostitusPostitas krissukas666 » 12.10.17, 20:29

Mul nüüd paar päeva kõhus nii vastikult puhitab. Alati peale söömist on nii raske olla ja kõht punnis, kuigi söön normaalselt ja pigem isegi vähe. Loodan et läheb õnneks. 22/23 okt saan testida alles. Nii pikk ootamine. Ja varem vist nkn ei näita ükski test.
02.2016 E

Pilt
krissukas666

PostitusPostitas SireliSoeng » 12.10.17, 21:27

ALL kirjutas:SireliSoeng, mina soovitaks korra sügavalt sisse ja välja hingata, ning asju rahulikult võtta. Muidugi see on naiste värk, et iga tsükkel loodad, aga vahel on kukkumine hull. Kui oled rase, siis oota veel kuni PP kuupäevani ja siis testi. Pöidlad pihku!

Tean, ALL, et kukkumine valus. Kogesin seda just eelmisel tsüklil. Kuna mu mõlemad lapsed on vaid mõttest tulnud, on sellega raske leppida, et enam nii ei lähe.
Samas olengi oma iseloomult selline emotsionaalne, "hüppan üles-alla rõõmus" ja "nutan silmad peast kurb". Haaran igast lootusekiirest kinni ja loodan lõpuni aga samas ülimalt kärsitu.
Vabandan, kui minu postitused kuidagi liiast on. Kuid seetõttu siin foorumis sõna võtangi, et kaasvõitlejaid on palju ning ehk ei vaadata iga "peast rase" väljaütlemise peale viltu... :oops:
Igal juhul katsun vähe tagasi tõmmata 8-[ :oops:
Kasutaja avatar
SireliSoeng

PostitusPostitas ALL » 12.10.17, 21:34

Ei, miks? See foorum ongi koht, kus oma mõtteid jagada. Sa ei kujuta ette kui palju olen mina siin vahepeal oma emotsioone välja elanud. Lihtsalt soovitasin rahulikult võtta, aga naistel see sees juba et vaja üle mõelda. Ma see kuu mõtlesin, et võtan rahulikult, aga ikka iga tund leian end mõttelt - äkki olen rase. Nii kaua kui pole PP kohal, on lootust. ;)
Sa ei ole veel OV teste teinud, et kindlaks määrata täpne päev? Kuidas sul muidu tsükkel on - regulaarne või pigem mitte?
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
ALL

EelmineJärgmine

Mine Rasedaks jäämisest

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist