Kauaoodatud jaaniussikesed! Triibupüüdjate 55. vol!

Triibupüüdjate ja rasedusest hoidumise teemad

Re: Kauaoodatud jaaniussikesed! Triibupüüdjate 55. vol!

PostitusPostitas futurey » 17.07.17, 16:15

Hei, hei!

Lugesin nüüd mitu lk järgi ja oleks peaaegu kreepsud saanud, surramurra ja teised ka siin oma poolpositiivsete/valenegatiivsete testidega... :shock:
Mis te jamate nii....

Mul endal jälle samad dilemmad, mis aasta lõpus - kas saada laps või teha veel tööd mõni aasta? Sain ülikooli sisse, erialale, mida mul väga-väga tööalaselt vaja on õppida. Tööandjal ka suured plaanid seoses minu õpingutega. Mis ma siis nüüd teen, kuidas nad mind vaatavad, kui ma keset neid plaane järsku kõhtu hakkan kasvatama? Miks see elu alati kõik asjad niimoodi mu ette viskab... Naiste mured.
Piinlik muidugi nüüd teie ees, kes te aastaid last tahate ja ei saa, et kuidas keegi saab üldse nii mõelda, nagu mina? Kuidas saab tööd ja karjääri üldse lapsest ettepoole seada? Minu sees käib praegu võitlus. Ma tahaks ju mõlemat!
2010
2011

Pilt
Kasutaja avatar
futurey

PostitusPostitas Odessa » 17.07.17, 19:59

Oi, mina pika üritajana küll ei solvu :) Endalgi ikka vahel mõte, et mis oleks, kui keskenduks hoopis karjäärile. Ja kui teine beebi ei tulegi, siis nii ju ongi, et elus on ka palju muud. Aga natuke proovida ju ikka võiks, kui ise ei oska otsustada, las otsustab laps :)
Odessa

PostitusPostitas pisikekiisu » 17.07.17, 20:20

.
Viimati muutis pisikekiisu, 03.11.17, 14:29, muudetud 1 kord kokku.
2005
2012
2014
Kasutaja avatar
pisikekiisu

PostitusPostitas MLV » 17.07.17, 20:58

futurey kirjutas:Mul endal jälle samad dilemmad, mis aasta lõpus - kas saada laps või teha veel tööd mõni aasta? Sain ülikooli sisse, erialale, mida mul väga-väga tööalaselt vaja on õppida. Tööandjal ka suured plaanid seoses minu õpingutega. Mis ma siis nüüd teen, kuidas nad mind vaatavad, kui ma keset neid plaane järsku kõhtu hakkan kasvatama? Miks see elu alati kõik asjad niimoodi mu ette viskab... Naiste mured.
Piinlik muidugi nüüd teie ees, kes te aastaid last tahate ja ei saa, et kuidas keegi saab üldse nii mõelda, nagu mina? Kuidas saab tööd ja karjääri üldse lapsest ettepoole seada? Minu sees käib praegu võitlus. Ma tahaks ju mõlemat!

Kindlasti alusta õppimisega ja jätka vanaviisi oma karjääriplaanidega.
Raseduse ja lapsekasvatusega saab väga hästi end koolist tervislikel põhjustel akadeemilisele suunata ning ei lähe raisku ei tasuta õppekoht ega töö :) Ei saa kõiki asju siin maailmas teiste järgi ka sättida.
Beebi tuleb siis kui tema õigeks peab. Äkki tahab tulema hakata juba jõulude ajal (poeb pesa) või alles siis kui kirjutad lõputööd :)
I want more than just a shadow; I want breathing flesh and bone - Jenny Snipstead

2015 J ✝
2016 M
2018 ❣
Kasutaja avatar
MLV

PostitusPostitas Nrr » 17.07.17, 21:19

Mul ka sügisest uus töö ja 1 aasta veel õpi guid. Sellepärast plaanin septembrist triibutamist alustada, et saab õppeaasta lõpuni välja vedada :)
Kaua jokutada ei saa, vanus kõrge..ja veel häda, et mees alles mõtleb, kas ta pesamuna jaoks valmis on..
Pilt
Kasutaja avatar
Nrr

PostitusPostitas theresa » 18.07.17, 9:30

Hommikut kõigile!

Nüüd puhkus käes ja vahepeal polegi siia väga sattunud.
Teeks väikse IVF-i update'i ka. Tänasega on siis 6 päeva Gonalit süstitud. Täna käisin hommikul Aluri juures kontrollis (kuna aeg oli kell 8 ja mul süstimise aeg ka kell 8, siis pidin Tõnismäe viljatusravikeskuse vetsus ennast süstima nagu väike narkar :D). Arst luges seal õele ette numbreid, et vasakul munasarjas 10 ja 9 (ma ei tea foliikuleid äkki) ja paremal 20, 17, 14 ja 11 - ei teagi täpselt, mis need tähendasid :D. Ütles, et kaks mammu on suuremad, teised veel pisemad ja peavad kosuma. Tänasest alustan ka Orgalutrani süstimisega, laupäeva õhtul Ovitrelle ja esmaspäeval punktsioon. Nii loodan, et kõik läheb hästi.
Enesetunde kohapealt ei ole muutusi olnud ja süstimised on siiani läinud libedalt.

Aa, kõige suurem nali läks juba meelest kirjutada. Ma teadsin, et täna arst Tõnismäel, aga hommikul leidsin ennast automaatselt poolelt teelt Ravi tn kõndimast, järsku lõi pähe, et ou kas veit vale suund ei ole #-o ja siis tormasin tuhatnelja Tõnismäe poole, õnneks jõudsin ilusti, aga vähe palav ei hakanud selle jooksmisega :lol: :oops:
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
theresa

PostitusPostitas Pähklike.. » 18.07.17, 10:09

futurey kirjutas:Hei, hei!

Lugesin nüüd mitu lk järgi ja oleks peaaegu kreepsud saanud, surramurra ja teised ka siin oma poolpositiivsete/valenegatiivsete testidega... :shock:
Mis te jamate nii....

Mul endal jälle samad dilemmad, mis aasta lõpus - kas saada laps või teha veel tööd mõni aasta? Sain ülikooli sisse, erialale, mida mul väga-väga tööalaselt vaja on õppida. Tööandjal ka suured plaanid seoses minu õpingutega. Mis ma siis nüüd teen, kuidas nad mind vaatavad, kui ma keset neid plaane järsku kõhtu hakkan kasvatama? Miks see elu alati kõik asjad niimoodi mu ette viskab... Naiste mured.

Keegi ei vaata siin küll imelikult! Keskendugi koolile ja tööle, jäta lihtsalt see "beebi püüdmine" vaikselt pooleli aga jätke võimalus rasestumisele alles, niimoodi et ei mõtle sellele. Loodus ise otsustab ja üllatab, kui üllatab. Nii oleksgi ju kõige vahavam last saada kui sellele üldse ei mõtle. Ja võib juhtuda, et selleks ajaks juba õpingud lõpetatud. Ja kui beebi soovibki varem tulla siis alati asjad lahenevad ja leiavad oma õige tee. :wink:
Pähklike..

PostitusPostitas Pähklike.. » 18.07.17, 10:14

Minul endal nüüd see tsükkel siis 32päevane, jõudsin juba neid ühetriibulisi teste teha paar tükki.. No harjutame järgmine kuu jälle, harjutamine pidavat meistriks tegema. Meil mehega kokkulepe et proovime aasta lõpuni ja kui selleks ajaks ei õnnestu siis lepime sellega, et meil omavahel last ei ole. Kasvatame rõõmsalt minu kahte edasi. Aga natuke juba kurvaks teeb, et miks ta juba ei tule, see meie pisike..
Pähklike..

PostitusPostitas bibbo » 18.07.17, 12:10

Kas see on positiivne?
20170718_090223-1.jpg
20170718_090223-1.jpg (1.75 MB) Vaadatud 367 korda
bibbo

PostitusPostitas Wonderland123 » 18.07.17, 12:13

Ojaaa!! ;)
Pilt
Wonderland123

PostitusPostitas theresa » 18.07.17, 12:21

täitsa positiivne :smt038 õnne!!! :lill:
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
theresa

PostitusPostitas kummikaru » 18.07.17, 12:23

.
Viimati muutis kummikaru, 03.11.17, 11:10, muudetud 1 kord kokku.
kummikaru

PostitusPostitas Kirsyke12 » 18.07.17, 13:08

Palju õnne bibbo :smt038 , see täitsa pos test ja paari päeva pärast on triip ka kindlasti tugevam juba.
Pilt
Kasutaja avatar
Kirsyke12

PostitusPostitas kukkel » 18.07.17, 13:16

Mul kahjuks tunne et ka meie viimane katse luhtus :( juba on platsis tavapärased pp eelsed valusad punnid. Mitte mingeid veidraid ja kahtlaseid tundeid pole et natukenegi mõelda et rase. Saan aru et alles vähe aega möödas ov aga.. . Kardan et üks põhjus miks pole õnnestunud on see et laps saab veel natuke rinda :?
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
kukkel

PostitusPostitas Hannna » 18.07.17, 13:35

kukkel kirjutas:Mul kahjuks tunne et ka meie viimane katse luhtus :( juba on platsis tavapärased pp eelsed valusad punnid. Mitte mingeid veidraid ja kahtlaseid tundeid pole et natukenegi mõelda et rase. Saan aru et alles vähe aega möödas ov aga.. . Kardan et üks põhjus miks pole õnnestunud on see et laps saab veel natuke rinda :?

Kui ov toimub, siis ei mõjuta rinnanadmine kuidagi rasestumist. Lihtsalt rinna andmine võib hormoone nii mõjutada, et ov ei toimu.. Ma olen asjadest nii aru saanud. Ma ka imetan, veel praegugi... Aga samasugused kahtlused olid ka tegelikult endal.. Kuid nüüd kui jäin, siis tundsin väga selgelt, et oli ov.. Eelmised 4 kuud ei tundnud.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Hannna

EelmineJärgmine

Mine Rasedaks jäämisest

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Elysee ja 3 külalist