Kauaoodatud jaaniussikesed! Triibupüüdjate 55. vol!

Triibupüüdjate ja rasedusest hoidumise teemad

Re: Kauaoodatud jaaniussikesed! Triibupüüdjate 55. vol!

PostitusPostitas Pähklike.. » 19.06.17, 20:05

Futurey
Kas perearsti juurde saab ka selle hormoonide-murega minna ja neid tasemeid lasta kontrollida?

Minul kontrollis naistearst, vereproov oli siis tsükli 3ndal päeval ja 20ndal päeval.
Pähklike..

PostitusPostitas futurey » 19.06.17, 20:17

Pähklike.. kirjutas:Futurey
Kas perearsti juurde saab ka selle hormoonide-murega minna ja neid tasemeid lasta kontrollida?

Minul kontrollis naistearst, vereproov oli siis tsükli 3ndal päeval ja 20ndal päeval.

Tänan vastuse eest. Ma proovin siis sinna aja saada.
Kas keegi on enne rasestumist ka perearstil käinud, et oma üldtervist kontrollida, mingid vereproovid jne? Keegi nagu kirjutas, et lasi vaadata foolhape seisu jne :?
2010
2011

Pilt
Kasutaja avatar
futurey

PostitusPostitas Surramurra321 » 19.06.17, 21:14

Wowtsi wow, mis lahe triibutamine siin toimub jälle. Palju õnne :lill: :lill: :lill:
Väga põnev, samas tekitab ka kadedust väikest, sest tahaks ise ka ju neid lõpuks saada!

Veebruarikuu näikse olevat üks suur beebibuumikuu :lol:
Kasutaja avatar
Surramurra321

PostitusPostitas edyza » 19.06.17, 21:56

Kevad on ka väga mõnus aeg lapse sünniks, niisama lohutuseks et järgnevad kuud võiksid ka siin triibusajuga olla onju :mrgreen: 8)
Pilt
Kasutaja avatar
edyza

PostitusPostitas Surramurra321 » 19.06.17, 22:08

-My-World- kirjutas:Palju õnne kõigile triibulistele :lill: :lill: :lill:

Ma olen niii kade

Surramurra, peale pikka töö nädalavahetust ma siiski otsustasin,et ma EI suuda veel beebi plaani maha matta,seega võid mind tabelisse tagasi panna ( 23 , 3-dat last ja juuli.2016 )

Mul peaks nüüd kohekohe pp hakkama. Eile päeval väheke jäi punakat paberile kuid hetkel vaikus. Tavaliselt on nii,et 1-2 päeva tuleb korraks määrimist ja siis hakkavad,seega homme peaks see õige asi peale hakkama. Siis kindlasti tellin omale onestep ov testid ja hakkan võtma inofolicul (vmt) ja arvatavasti joon ka kortsleheteed või mis asi see oli mis limaskesta pidi paksendama !?

Muidugi vahepeal käis läbi mõte,et kui 5.06 määris,siis äkki oli ov ja siis äkki kui käisin 15.06 veretesti tegemas,ei olnud veel pesastunud aga ma otsustasin need mõtted peast pühkida ja kui pp hakkab,siis normaalset elu elama. Ehk siis üritame regulaarselt vahekordades olema mitte,et hoiame ennast selle jaoks. Ja loodan,et selle aasta lõpuks ma oma triibulise testi saan :)

Tore, et meiega ikka jätkad. Usun et inofolic aitab sind kui pcos-kat palju. Mul küll pole diagnoosi, aga on kahtlus ning hakkasin inositooli võtma. Praeguseks on vist niipalju abi olnud, et lh ei kõigu enam niipalju, ehk siis munake ka küpseb kenasti ära ja õigel ajal vupsab välja ka :wink:
Kasutaja avatar
Surramurra321

PostitusPostitas Odessa » 19.06.17, 22:28

Einoh tõesti, siin on ju rohkem triipe juba kui viimases kolmes volis kokku!Palju õnne õnnelikele triiblistele! Kõik see paneb juba ka end OV ootama :)
Odessa

PostitusPostitas maasikamumm » 20.06.17, 0:03

Ohhohhooo, milline triibumöll! Palju õnne kõigile triibuomanikele!! =D>
Kasutaja avatar
maasikamumm

PostitusPostitas kukkel » 20.06.17, 0:52

Millised ilusad ll ll ll ll ll ll ll ll ll =D> =D> =D>
tahaks ka juba!
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
kukkel

PostitusPostitas ALL » 20.06.17, 8:43

Mul hakkas täna hommikul määrima, kõht on natukene pinges, pigem on ebamugav kui valus. Varsti saab uuesti proovima hakata, loodan et järgmine kord ei hakka PP. =D> [-o<
Pilt
Kasutaja avatar
ALL

PostitusPostitas Sikksakk » 20.06.17, 9:00

ALL kirjutas:Mul hakkas täna hommikul määrima, kõht on natukene pinges, pigem on ebamugav kui valus. Varsti saab uuesti proovima hakata, loodan et järgmine kord ei hakka PP. =D> [-o<

Hoian pöialt, et uusi pp-d ei hakka.... [-o<
Pilt
Kasutaja avatar
Sikksakk

PostitusPostitas Surramurra321 » 20.06.17, 9:02

ALL kirjutas:Mul hakkas täna hommikul määrima, kõht on natukene pinges, pigem on ebamugav kui valus. Varsti saab uuesti proovima hakata, loodan et järgmine kord ei hakka PP. =D> [-o<

Palju õnne! Lõpuks pp käes :lol: loodame, et uus ring on edukas [-o<
Kasutaja avatar
Surramurra321

PostitusPostitas futurey » 20.06.17, 9:43

Surramurra321 kirjutas:
Tore, et meiega ikka jätkad. Usun et inofolic aitab sind kui pcos-kat palju. Mul küll pole diagnoosi, aga on kahtlus ning hakkasin inositooli võtma. Praeguseks on vist niipalju abi olnud, et lh ei kõigu enam niipalju, ehk siis munake ka küpseb kenasti ära ja õigel ajal vupsab välja ka :wink:

Nii, räägi mulle nüüd, mis see inositool on?
Mul enne lapsi arst ütles, et on tsüstid. Nüüd aasta alguses öeldi, et üks munasari on kergelt tsüstiline. Usun, et hormoonid on tsüste veidike tagasi tõmmanud, aga nüüd võivad uuesti vohama hakata.
Basaali mõõtmine ju ka aasta alguses näitas, et 1 ov oli kena ja teise järel temperatuur normaalselt ei tõusnudki.
2010
2011

Pilt
Kasutaja avatar
futurey

PostitusPostitas Surramurra321 » 20.06.17, 9:51

futurey kirjutas:
Surramurra321 kirjutas:

Mul enne lapsi arst ütles, et on tsüstid. Nüüd aasta alguses öeldi, et üks munasari on kergelt tsüstiline. Usun, et hormoonid on tsüste veidike tagasi tõmmanud, aga nüüd võivad uuesti vohama hakata.
Basaali mõõtmine ju ka aasta alguses näitas, et 1 ov oli kena ja teise järel temperatuur normaalselt ei tõusnudki.

Inositool on põhimõtteliselt vitammiin ehk b8 vitamiin. See on inofolicu üks kahest komponendist. Ma lugesin päris palju edulugusid sellest, kuidas inositool aitas pcos sümptomite leevendamist. Kes jäi rasedaks, kes võttis kergemini kaalust alla. Kuna meil siin inofolic kättesaadav pole (ainult ebayst tellides), siis otsustasingi tellida eraldi inositooli pulbrit. Foolhapet võtan ma juba nagunii.
Kasutaja avatar
Surramurra321

PostitusPostitas Rarely » 20.06.17, 10:16

Surramurra321 kirjutas:
futurey kirjutas:
Surramurra321 kirjutas:

Inositool on põhimõtteliselt vitammiin ehk b8 vitamiin. See on inofolicu üks kahest komponendist. Ma lugesin päris palju edulugusid sellest, kuidas inositool aitas pcos sümptomite leevendamist. Kes jäi rasedaks, kes võttis kergemini kaalust alla. Kuna meil siin inofolic kättesaadav pole (ainult ebayst tellides), siis otsustasingi tellida eraldi inositooli pulbrit. Foolhapet võtan ma juba nagunii.

https://apteek.apotheka.ee/product/5078 ... 200mcg-n20
Kas see pole sama asi?
KS 2007
RK 2009

Pilt
Kasutaja avatar
Rarely

PostitusPostitas kummikaru » 20.06.17, 10:36

Nägin ka seda viimane kord apteegis.
Pilt
Kasutaja avatar
kummikaru

EelmineJärgmine

Mine Rasedaks jäämisest

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Google Adsense [Bot] ja 10 külalist