Lilleline triibusadu! Triibupüüdjate 54. Vol

Triibupüüdjate ja rasedusest hoidumise teemad

Re: Lilleline triibusadu! Triibupüüdjate 54. Vol

PostitusPostitas Eliisee » 19.05.17, 13:57

Minu põhilised unenäod oma lapsega seotud on umbes sellised, et mul on beebi või suurem laps aga ma ei näe beebit ennast kunagi , ma unustan ta alati kuskile või on ta alati kellegi teise käes. Ma olen üritanud unustada sellised unenäod, sest suht creepy on ...... :roll:
Pilt

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Eliisee

PostitusPostitas Surramurra321 » 19.05.17, 14:02

Eliisee kirjutas:Minu põhilised unenäod oma lapsega seotud on umbes sellised, et mul on beebi või suurem laps aga ma ei näe beebit ennast kunagi , ma unustan ta alati kuskile või on ta alati kellegi teise käes. Ma olen üritanud unustada sellised unenäod, sest suht creepy on ...... :roll:

See beebi unustamise teema on vist väga levinud uni :lol:
Mina nägin ükskord blondi, lokkis juustega u4 -5 a tüdrukut oma lapsepõlvekodus ja ta oli niiiii arukas, ilus - täiuslik! Ma olen aru saanud, et kui unenäo tegevus toimub mu lapsepõlvekodus, siis on sellel sügavam tähendus! :smt045
Pilt
Kasutaja avatar
Surramurra321

PostitusPostitas kukkel » 19.05.17, 14:31

Luna kirjutas:kukkel, mingit vale ei ole ju raske välja mõelda.. a la pidid tööl olema, jäid haigeks ja ei taha teisi nakatada, meenus et ostsid mingid piletid kuskile/broneerisid restoranis laua et mehega koos aega veeta.. :lol: kohe näha, et vana kala juba selles asjas.

No ema teab ju väga hästi et tööl ma ei käi, kui ma kuskile minna plaanin siis kes last hoiab jne. Tule siis enne või peale seda "üritust" jne. No aga SEE "üritus" kestab ju mitu päeva, see kord võtame ikka asja põhjalikult kätte, ikka alustame juba esimesel vilkuval päeval(Clearblue Advanced digital ov test) ja üle päeva kuni naerunägu ette tuleb :D eks ma nuputan veel 8-[
Iga päev pole vist mõtet tegutseda? Kas nii ruttu tuleb elujõulisi poisse juurde? Kuskilt lugesin et seemnerakk küpseb mingi mitu kuud :?:
Püüame teist
Pilt

Seda tickerit pean iga kuu muutma sest kellavärgist on asi kaugel...
Kasutaja avatar
kukkel

PostitusPostitas perl-deby » 19.05.17, 14:36

Surramurra321 kirjutas:
Eliisee kirjutas:Minu põhilised unenäod oma lapsega seotud on umbes sellised, et mul on beebi või suurem laps aga ma ei näe beebit ennast kunagi , ma unustan ta alati kuskile või on ta alati kellegi teise käes. Ma olen üritanud unustada sellised unenäod, sest suht creepy on ...... :roll:

See beebi unustamise teema on vist väga levinud uni :lol:
Mina nägin ükskord blondi, lokkis juustega u4 -5 a tüdrukut oma lapsepõlvekodus ja ta oli niiiii arukas, ilus - täiuslik! Ma olen aru saanud, et kui unenäo tegevus toimub mu lapsepõlvekodus, siis on sellel sügavam tähendus! :smt045

Mina nägin enne teise lapse saamist samamoodi, et blond, lokkis juustega, kodukohas...sündis tume-tumepruunide juuste ja nii pruunide silmadega, sirgete juustega tüdruk ... no nüüd kolmandaga siis äkki...olen veendunud, et kolmas tuleb natukenegi rohkem emme moodi kui esimesed kaks. Praegused on issi täpsed koopiad ja mind on natukene iseloomus ainult näha...
Kasutaja avatar
perl-deby

PostitusPostitas Eliisee » 19.05.17, 17:31

Mul oleks pidanud max täna ovulatsiooni testid tulema, tellisin neid lausa 60tk :lol: :lol: :lol: :lol: Aga ov juba läbi ja ilmselt tulevad esmaspäeval alles, oleks vaid murphy käsi mängus, et mul ei tulekski võimalust siis neid kasutada [-o< 5 rasedustesti ka tellisin eelmine nädal, aga nimme alles juuni kuuks, et enne uue tsükli algust kohale ei jõuaks, sest ma olen võimeline need enne õiget testimisaega ära tegema :mrgreen:
Pilt

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Eliisee

PostitusPostitas ALL » 19.05.17, 17:44

Mina tellisin ebayst 50 OV testi ja 10 rasedustesti, saab megalt testima hakata kui kohal. :D
Kasutaja avatar
ALL

PostitusPostitas Odessa » 19.05.17, 17:55

Ma imestan, et täna veel mul pp pole hakanud, kõht annab tunda küll. Viimasel ajal mul üle 11p pole teine pool olnud, nii et "ootan" homme , siis oleks juba 12 p, täna on dpo12.
Odessa

PostitusPostitas Eliisee » 19.05.17, 17:58

Odessa kirjutas:Ma imestan, et täna veel mul pp pole hakanud, kõht annab tunda küll. Viimasel ajal mul üle 11p pole teine pool olnud, nii et "ootan" homme , siis oleks juba 12 p, täna on dpo12.

Ma imestan, et sa veel testinud pole :D
Pilt

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Eliisee

PostitusPostitas Surramurra321 » 19.05.17, 18:08

Eliisee kirjutas:
Odessa kirjutas:Ma imestan, et täna veel mul pp pole hakanud, kõht annab tunda küll. Viimasel ajal mul üle 11p pole teine pool olnud, nii et "ootan" homme , siis oleks juba 12 p, täna on dpo12.

Ma imestan, et sa veel testinud pole :D

Ma imestan ka :lol: ja loodan, et sul pp ei hakka nüüd lähima 9 kuu jooksul :lol:

Ise tegin nüüd õhtul veel ühe ov testi (sõltlane). Enam pole nii rasvane positiivne, kui hommiku poole oli, nii et lh on vist langemas. Loodetavasti ov toimus kenasti ära siis täna. Õhtul tuleb veel üks laar poisikesi teele panna :lol: ja siis vaid oodata. Mul on vaja leida piisavalt tegevust ja olla täiega zen! Palun, palun, palun [-o<

Mul ka plaanis ebayst mõned rt tellida, aga ootan veel päeva-kaks, et nad ennem õiget aega ei saabuks [-X
Pilt
Kasutaja avatar
Surramurra321

PostitusPostitas Odessa » 19.05.17, 18:37

Tegin testi eile hommikul dpo11, one step pulktest, negatiivne. Mõtlesin, et asi sellega läbi ja täna juba eeldasin päevi. Ju siis seekord tuleb mul lihtsalt päevake pikem luteaalfaas.
Odessa

PostitusPostitas -My-World- » 19.05.17, 19:53

Mina sain täna kätte enda tellitud FR ja CB testid kätte. Mõtlesin küll,et olen nii pettunud,et hoian siit eemale aga ikka käin lugemas :oops:
Kuna üks laps on meil märtsis sündinud,siis eriti märtsi beebit ei sooviks aga samas ma mõtlen,et vahet ei ole millal ta tuleks ( kuigi sooviksin väga talvebeebit). Päevad olid/on korralikud see kuu ja tundub,et hakkavad läbi saama homme-ülehomme ( viimasel ajal on päevad kuidagi pikaks veninud ja soovitati veel paar kuud jälgida enne kui täiendavaid uuringuid teevad) . Igatahes ma ikkagi ei loobu beebisoovist ja loodan oma teste peagi kasutada ja ehk tulevad siis head uudised :) Olin vahepeal täielikus kõhuviiruses nii,et kaal alanes ka 2 kilo ja no tundub,et liigub vaikselt ikka allapoole ( pcosiga nii raske seda allapoole saada). Loodan,et teistel läheb paremini ja seekord keskendume pigem selllele,et nahistame regulaarselt ja hakkan võtma ka inofolic ( oli vist) ja loodan,et see aitab veidi kaasa !
Kasutaja avatar
-My-World-

PostitusPostitas kaire- » 19.05.17, 20:01

liizu3 kirjutas:Minul oli täna uus siirdamine, peale viimast ebaönnestumist. Ka seekord vöeti 2 válja, mölemad sulasid ja kasvasid blastoks. Embrüoloog ütles ka, et seekord on ilusamad, kui eelmine kord ja paneme ikka 2 (eelmine kord 1 ) et üks ikka vöiks kinnituda..

Palju õnne imelise PUPO staatuse puhul, hoian pöidlaid et seekord kõik hästi läheks [-o< [-o< [-o<

Pöidlad ning varbad peos ka JMRle, et ka sul seekord kõik hästi läheks ja veretest ilusat suurt numbrit näitaks [-o< [-o< [-o<

Minul on järgmise täisringi stimuleerimine varsti lõpusirgel ning punktsioon on järgmine kolmapäev juba :D
Kasutaja avatar
kaire-

PostitusPostitas Ükskordikka » 19.05.17, 20:16

Mul dpo 8 täna. Kerge ärevus hakkab tekkima :wink:
Ükskordikka

PostitusPostitas JMR » 19.05.17, 20:20

Mhm. Äkki tuleb jälle dinosauruste kuu :D
Kasutaja avatar
JMR

PostitusPostitas Migrell » 20.05.17, 8:22

Minu rõõmus uudis on see, et eile algasid kauaoodatud päevad. Aega võttis täpselt 5 nädalat. Aga jama on see, et esmaspäeval on esimene katkemisjärgne arstiaeg. Ei teagi, mis nüüd teha. Kohale peaks vist ikka minema, arst saab vähemalt minu looga tutvuda ja plaani paika panna. Tegelikult on nii hea tunne. Natuke veel ja saan püüdjate hulka tagasi tulla :)
Odessa, sul peaks ka selgus majas olema. Kas triip või hakkame ühte tsüklit käima. Tore oleks muidugi triibuuudised sinu poolt [-o<
Migrell

EelmineJärgmine

Mine Rasedaks jäämisest

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist