Kuidas vähendada jõulustressi?

Sõbranna.ee koostöö alafoorum

Kuidas vähendada jõulustressi?

PostitusPostitas Mamma » 07.12.17, 12:53

Viimasel ajal on teemaks olnud jõuludega kaasnev stress. Mis on teie nipid sellega toime tulemiseks? :P
Mamma

Re: Kuidas vähendada jõulustressi?

PostitusPostitas paljas rutiin » 07.12.17, 13:45

See aasta kasutasin teist taktikat.
Panin kõik nimed kirja, kellele kingitus oli vaja teha ning enne poest välja ei tulnud, kui kõigile oli midagi. Pärast panin nimede taha, kellele miski mõeldud oli ja palju maksis. Nii sain eelarvel ka silma peal hoida.
Nüüd on kingid ostetud ja jääbki üle nautida mõnusad pühademeeleolu.
Jõuluõhtusöögid korraldame see aasta kuskil väljas süües, nii ei teki korraldajal stressi.

Soovitan proovida. :)
paljas rutiin

PostitusPostitas Artemis » 07.12.17, 15:14

mis asi see jõulustress on? ei eksisteeri sellist asja
Artemis

PostitusPostitas merczy » 07.12.17, 15:30

Mis loom on jõulustress ja kust seda saab?
Kasutaja avatar
merczy
perefoorumlane

PostitusPostitas punapea32 » 15.12.17, 7:33

Minu nipiks on jõulukingid võimalikult vara ära osta. Jooksvalt läbi aasta panen kirja, mida üks või teine inimene maininud, et ta tahaks ja siis septembrikuus asun ostma. Enne seda siis muidugi uurin, et nad ei oleks vahepeal jõudnud ise seda ära osta, aga siiani ei ole topelt kinkinud.
Kui Cherry portaal veel toimis, siis võis sealt midagi leida. Nüüd olen aga elamuskingitusi vaadanud siit https://www.kingitus.ee/kingitused-kategoorias/kingitused-jouludeks ja nn tavakingitusi Nodist http://nodi.ee/ Nodist leiab suht põnevaid asju ja ka sünnipäevaks olen sealt sobivaid kingitusi ostnud. Pisut ette mõeldes ei pea jõulustressi pärast pead vaevama, tõsiselt!
punapea32

Mine Sõbranna

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline