Aktiivsusmonitor

Kaalu, dieedi ja trenniteemad

Re: Aktiivsusmonitor

PostitusPostitas pizike » 05.10.16, 9:57

Merczy ja Meraki- Viitsite äkki enda altiivsusmonitori siia ka linkida. Mul ka hetkel just mõte nende kahe firma vahel. Kumba valida. :P
Pilt
Kasutaja avatar
pizike
perefoorumlane

PostitusPostitas bjuuti » 05.10.16, 13:38

S2rasilm kirjutas:See jawbone on ilus, aga aktiivsusmonitori eelistaksin ma pigem displeiga - nt tahan trenni tehes vaadata palju pulss on, siis ei viitsi selleks kuskilt telefoni koukida.

Ma kasutan selle jaoks EndoMondot. Ütleb mulle keskmise pulsi, kui jooksen- siis ei pea kuhugi vaatama ;)
Kuigi ma polegi oma vööd väga ammu enam kasutanud. Tundub kuidagi nagu oleksin igati juhtmega kinni, kui see veel ka küljes :D
Kasutaja avatar
bjuuti
perefoorumlane

PostitusPostitas merczy » 06.10.16, 10:46

Mu mudelit enam müügis otseselt pole, aga midagi taolist:
http://garmin.ee/et/home/509-vivosmart-hr.html
Kasutaja avatar
merczy
perefoorumlane

PostitusPostitas Meraki » 07.10.16, 15:45

Mul on viimase nädalaga Fitbit Charge käe peal ära lagunenud. Nii, et hetkel ei julge seda kellelegi soovitada. Ootan nüüd veebipoelt vastust, et kas saan vahetada või mis saab..
Kasutaja avatar
Meraki
Administraator

PostitusPostitas merczy » 24.10.16, 14:58

Minu Garmin läks tüüpveaga garantiiremonti. Kuna parandama ei hakata, siis saan uue vaadata.
Tõenäoliselt läheb seekord Fitbit Charge 2 loosi.
Kasutaja avatar
merczy
perefoorumlane

PostitusPostitas merczy » 25.10.16, 9:16

Carge 2 siis olemas.
Ainus asi, mis mind hetkel häirib on see käe liigituse peale helendama hakkav ekraan.
Kasutaja avatar
merczy
perefoorumlane

PostitusPostitas S2rasilm » 25.10.16, 9:21

merczy kirjutas:Carge 2 siis olemas.
Ainus asi, mis mind hetkel häirib on see käe liigituse peale helendama hakkav ekraan.

Polar A360l saab selle nt maha võtta, kui märgid uneaja. Muidu helendab ka koguaeg, aga mind see ärkveloleku ajal ei häiri.
Kasutaja avatar
S2rasilm
Moderaator

PostitusPostitas pizike » 25.11.16, 23:01

S2rasilm kirjutas:Ostsin endale nüüd uue: Polar A360. Ei pea ka enam pulsivööd kasutama, loeb käe pealt. Mõnus ekraan, ilus värviline. Ainuke miinus mis ma tooksin on see, et nüüd peaks ma jälle uue telefoni ostma, sest minu Androidiga see ei ühildu (et näha kui keegi helistab, väga vajalik, sest tihti tööl olles on mu telefon teises toas ja ma ei kuule kui keegi helistab) :( Mul on praegu 4.4.3, aga see Polar nõuab 5.0. Kui iphone osta, siis sellega peaks vabalt töötama, kahjuks mul nii palju raha ei ole.
http://www.polar.com/ee/tooted/sport/A360

Kas sa oled oma polariga siiani rahul? Olen seda ka nüüd viimasel ajal piilunud ja arvan et läheb täitsa ostuks. :P
Android on ka 6.01 seega ei tohiks see ka probleemiks olla. :D
Pilt
Kasutaja avatar
pizike
perefoorumlane

PostitusPostitas bjuuti » 09.12.16, 1:03

Kuulge, palju umbes väike tätoveering maksab? No suuruses ca 2 cm? Mul pole õrna aimugi neist asjadest 8-[ Tahaks kellelegi kingitust teha :)
Kasutaja avatar
bjuuti
perefoorumlane

PostitusPostitas Meraki » 09.12.16, 2:12

Aktiivsusmonitor ja tätokas?
Kasutaja avatar
Meraki
Administraator

PostitusPostitas bjuuti » 09.12.16, 2:52

Crap, vale teema! Mu super veebilehitseja (IE) kuvab väga imelikult foorumit....Pean pidevalt refreshima ja sulgema ja seega vaadanudki kuhu sattunud olin :mrgreen:
Kasutaja avatar
bjuuti
perefoorumlane

PostitusPostitas S2rasilm » 09.12.16, 10:25

pizike kirjutas:
S2rasilm kirjutas:Ostsin endale nüüd uue: Polar A360. Ei pea ka enam pulsivööd kasutama, loeb käe pealt. Mõnus ekraan, ilus värviline. Ainuke miinus mis ma tooksin on see, et nüüd peaks ma jälle uue telefoni ostma, sest minu Androidiga see ei ühildu (et näha kui keegi helistab, väga vajalik, sest tihti tööl olles on mu telefon teises toas ja ma ei kuule kui keegi helistab) :( Mul on praegu 4.4.3, aga see Polar nõuab 5.0. Kui iphone osta, siis sellega peaks vabalt töötama, kahjuks mul nii palju raha ei ole.
http://www.polar.com/ee/tooted/sport/A360

Kas sa oled oma polariga siiani rahul? Olen seda ka nüüd viimasel ajal piilunud ja arvan et läheb täitsa ostuks. :P
Android on ka 6.01 seega ei tohiks see ka probleemiks olla. :D

Ma olen üsna rahul. Ainult veidi häirib see, et kui trenni teed, siis mõnikord ei loe pulssi. Ja seda helistamise funktsiooni ma pole siiani kasutanud (hakkas liialt akut kulutama + kõik facebooki chati vestluses jooksid koguaeg ekraanil).
Kasutaja avatar
S2rasilm
Moderaator

PostitusPostitas Never » 26.12.16, 22:37

Mina saatsin tagasi Teliale Fitbit Charge HR-i (oranz). Oli aktiveerides juba palju samme lugenud ja kaloreid põletanud ning kui kell asetses laua peal, põletas kaloreid edasi. Factory reseti tegemine oli ka paras peavalu ja kui lõpuks efekti võttis , tulid eelmised loetud tulemid tagasi. Saatsin tagasi. Ei viitsinud hooldusega jamada. Minu silmis loetud sammud ja kulutatud kalorid juba aktiveerides kuvas ja laual kaloreid põletas ning remont = kasutatud seade. Ei taha nii.

Praegu Acme ACT05 HR. Muidu vinksvonks, vist...teeb, loeb, mõllab, aga see nupuvajutus on niii raskendatud, st nupp on nii jäik ja nii kõvasti peab vajutama. Sõrm ka valus selle surumisest juba. Kirjutasin Photopointile, kas peabki nii olema või mis saab. Südametööd loeb,, und jälgib, vibreerib, kui keegi sisse helistab ja smsi saadab. Kuvab käeviibutuse peale kella - seda kõike saab maha võtta ja saab ka lisaks panna, et sotsiaalmeediateavitusest annab märku, ka kui telefon varastatud, kell varastatud/kaotatud, telefonist teatud maad kaugemale liigud a la you, telefon jäi laua peale! :lol: Põletatud kalorid, käidud vahemaa ja sammud. Äratus. Stopper vastava harjutuse jaoks, blah blah.
Kasutusjuhend väidab, et autosõidu ajal loeb minimaalselt samme, aga viljandi-valga-hargla-valga vahemaal luges 5000+ sammu. Ei ole ju minimaalne. Seda mainisin ka Photopointile.

Ma ammu käekella omale tahtnud , aga mulle ei meeldi need kivikeste ja kullakarva väimustega ja selline poolsportliku välimusega on meelepärane. Loeb samme ka lisaks, boonuseks, äge jälgida. Aga ma ei tea nüüd, mis saab. See tugev nupuvajutus häirib tegelikult väga ja kui see peaks juhtumisi minu kellal olema "defekt", siis PP-l on otsas ACT05 mudelid. Njäu.

acme-aktiivsusmonitor-act05-hr.jpg
acme-aktiivsusmonitor-act05-hr.jpg (50.69 KB) Vaadatud 757 korda
Pilt
Kasutaja avatar
Never
perefoorumlane

PostitusPostitas UisaPisiPäisa » 28.12.16, 19:44

Ma nüüd tahaksin ka endale aktiivsusmonitori.
Eelmine kevad oli õel töö juures challenge, kes saab kõige rohkem samme ja kuna meil polnud see aeg seda uhket kella, siis kasutasime telefone. :) Seda aga oli suhteliselt ebamugav kaasas vedada. Ja kui nüüd kevadel peaks jälle see sama challenge tulema, siis oleks liikumine kellaga väga mugav. Peaks vist otsima hakkama. :lol: Töö juures oleks ka muidugi mugav, sest liigun palju ja huvitav oleks näha, palju päevas liikumist toimub.
Pilt
Kasutaja avatar
UisaPisiPäisa
perefoorumlane

Eelmine

Mine Dieet ja trenn

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline