Mees ja tema perekond

Suhted mehe või naise vanematega

Mees ja tema perekond

PostitusPostitas Külaline » 30.06.15, 12:55

Oeh, vajan nõu :(

Elame mehega oma majas ämmast nii 3 km kaugusel. Mehe ämm on muidu suhteliselt normaalne inimene, aga ajab mu ikka hulluks! Ämmal on endal ka maja - juba 17 aastat olnud. Nüüd järsku kui me oma maja saime ei saa ta oma maja taha aiamaad teha - vaja meie juurde teha. Mees oli nõus! Ütleb et ilus vaadata - ei ole nii palju rohumaad. Me ise ei ole jõudnud veel oma aiamaad korralikult rajada (ainult kasvuhoone). Põhjus lihtne - eelmisel aastal avastati vähk ja alles mais lõppes mul keemiaravi. Ämm käib nüüd iga nädal mitu korda aiamaa eest hoolitsemas. Tihti õhtuti kui me mehega puhkame või vaatame filmi ja siis hakkab pihta - mul on janu, kas kastekannu on, kas labidat saab, kuhu ma selle panen. ja siis mees jookseb. Kordagi ei teavita ette kui tuleb - lihtsalt sajab kohale. Ma tulen töölt ja olen surmväsinud ja tahtsin meest õues kallistada ja musi anda ja tuli vastus" ära mu ema on siin." Tore on!! Kõndisin tuppa ja hiljem selgub et mina olen ebaviisakas, kuna ei suhtle nendega??
Lisaks veel mehe vanem vend - täielik egoist. Teenib korralikult, vahetab autosid nagu sokke (Hetkel mingi Volvo p**** all) ja mees muudkui aidaku parandada - tasuta muidugi. Meie tööriistu vaja, keevitust jne. Mul poleks muidu midagi selle vastu aga kui meil miskit abi on vaja siis kaob nagu vits vette. Mehe selgitus/vabandus on et annab intressita laenu. Jah annab ja siis iga kuradi nädal helistab ja küsib et millal tagasi maksate (kuigi kohe algul paneme maksekraafiku paika). Aga kõik oma kola hoiab meie juures. Minu mees mõtleb ja muretseb kuidas puid saada - nii meile kui neile, kuidas remonti teha oma ema juures jne. Kusjuures see vend elab emaga koos. Viimane kord ei suutnud keelt hammaste taga hoida ja ütlesin näkku mehele, et ma ei taha et nad kogu aeg meie juures tolgendavad. Jube milline tüli tõusis. Mina vihkavat tema perekonda.
Ma tahaks rahus olla ja oma pere asjad joonde saada. Ma ise alles kosun ja viimane mida vajan on ämm, kes vaikselt mehele poetab, et võin ka teie kasvuhoone ära rohida, nii jube näeb välja - kurat ma alles taastun - las olla rohus!

Mees on jube solvunud mu peale - mitu päeva pole suhelnud. Olen ma tõesti mingi mõrd naine, kontrollfriik?? Ma ei keela neil käia jumala eest. Lihtsalt viisakas oleks teha mingi kompromiss - et üle nädala või midagi. mitte nädalas mitu korda.

Mida teha??
Külaline

Re: Mees ja tema perekond

PostitusPostitas Artemis » 06.07.15, 12:56

Eks see on klassikaline probleem, mis tuleb kiiremas korras ära lahendada. Kahe naise vaheline võimuküsimus, ehk ka kadedus, et keegi teine ehitab pesa temaga pojaga. Sina oled selles majas perenaine ja sina ka toimetad. On loomulik, et sind häirib. Paraku peab mees tegema valiku, keda ta sinna majja perenaiseks soovib. Oma ema või Sind. Kui sa suudaks seda lahendada ilma kodutülita, siis loomulikult oleks see pluss. Aga mõnikord tuleb olla ka ebaviisakas kui olukord seda nõuab. Proovi lihtsalt mehega rahulikult rääkida, et Sina oled selle maja perenaine ja soovid ise jõudu-mööda oma aia ja kodu kujundada nii nagu sina soovid. Ja sina ei soovi võõrast naist oma hoovi. Kui siis ainult külalisena. Mehest oli inetu lubada ema Sinu aeda ilma sinuta arutamata.

Minu majas, köögis, aias, kasvuhoones ei toimeta mitte ükski naine. Mina seda ei taluks. Samamoodi ei taluks mu mees, kui minu isa igal hetkel meile sisse sajaks ja midagi aias/majas korraldama hakkaks.

Minul oli mitu aastat aias paras kaos. Aed on suur ja kui kolisime, siis tõesti on mitu aastat aeg võtnud, et ma jõuaks sinna, kuidas ja mida ma soovin sinna. Mul käib isegi see närvidele, kui mees alguses midagi kasvuhoones korraldama hakkas,...minu kasvuhoone, tegele oma asjadega :)
Artemis

Mine Ämmad-äiad

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline