Minu mõtted on otsas....

Vanemate ja laste suhteid käsitlevad teemad

Minu mõtted on otsas....

PostitusPostitas EestiNaine29 » 12.04.18, 14:24

Tere.
Mure selles, et viimased 4 aastat vahelduva eduga mu elukaslane kasutab vägivalda minu vastu põhiliselt löögid pähe ja jõulised lükkamised ja jalgadesse löömised ja ainult siis kui on alkoholijoobes. Kui on see olukord ära olnud siis järgmised nädalad, kuu on ta jälle normaalne ja nii on see kestnud juba mitmeid aastaid. Meil kasvamas 3 alaealist last , aga neid ta ei puutu neid ta hoiab väga õnneks. Ma tahakski teada et mida ma tegema peaks? Kas peaks üldse ? Kuhu esmalt pöörduma? Ma ei julge kuidagi seda sammu astuda,sest ikkagi ühised lapsed ja 6 aastat ühine elu. Ja ma ei saa ju lihtsalt lastega minema jalutada. Polegi kuskile minna. Ja ta hakkab ähvardama et need on ka tema lapsed ja ma ei või neid ära viia.
EestiNaine29

Re: Minu mõtted on otsas....

PostitusPostitas Artemis » 16.04.18, 1:13

6 aastat ja 3 ühist last ja palju alkoholi. See tähendab,et peksmist on olnud ka raseduse ajal või siis kui sul pisike tita alles tissi otsas. Isegi kui ta ei ole otseselt neid löönud, siis igal juhul peab seal olema olukordi, kus ta on pannud ohtu ka laste elu. Igal juhul on ta lastele teinud seda, et pole hoidnud nende ema, kui on hädavajalik, et naine oleks piisavalt hoitud, et ta jõuaks laste eest hoolitseda.
See pole mingi elu! Kusjuures löögid pähe ei ole naljaasi. Ei ole palju vaja, et mõni löök oleks sellisesse kohta, et pärast on mõistus ka kadunud. Kui lapsed tema jaoks nii olulised oleksid, siis ta oleks ammu joomise maha jätnud.
Artemis

PostitusPostitas lauaraeen » 20.04.18, 9:58

Väga hull lugu ja hoian igati pöialt, et julgeksid ükskord enda eest seista. Aga tead mis. Kuidagi peab su mehele kohale jõudma, et inimese (ka oma abikaasa) vastu käe tõstmine ja füüsilise vigastuse tekitamine on kriminaalkorras karistatav. Purjus peaga seda ta ei taju, kuid kaine peaga võib see teadmine tekitada temas tugeva süütunde ning tahtmise ennast parandada. Ükskõik, kas tegu on abikaasa, elukaaslasega, on vägivalla kasutamine kriminaalkorras karistatav. Kui mees sind lööb, on ta kahjuks teinud kriminaalkorras karistatava kuriteo. Vägivald tekitab vägivalda ning kahjuks võivad need teod korduda. Kuna ta on sinu mees, ignoeerid sa seda fakti. Mõtle järgnevate aastate peale, kaua sa niimoodi elad? Ainuke väljapääs on öelda, et asjad muutuvad, või on kõigel lõpp. Lapsed ei ole põhjus vägivalda taluda. Kui asi läheb niikaugele, et vägivallatsev mees tahab endale lapsi, siis võid kindel olla, et lapsed jäävad sulle.
lauaraeen

PostitusPostitas Surramurra321 » 26.05.18, 0:48

Politseilt lähenemiskeeld ja esialgu turvakodusse koos lastega. Mingi hetk võib ta käe ka laste vastu tõsta.

Selge see, et kerge pole lahkuda, kuid mida varem sa seda teed, seda lihtsam see on.
Ükskord võib see löömine kurvalt lõppeda.

Küll saad hakkama.
Kasutaja avatar
Surramurra321

Mine Pereelu

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist