Austria ringreis

Kogemused ja küsimused seotud reisimisega

Austria ringreis

PostitusPostitas Astelpaju » 03.08.11, 15:23

Bussireis Austriasse, pikk tee, kuidas lisaks valuutat olete varunud (Poola, Tšehhi) ja üldse rahalisest arveldamisest reisil (krediitkaart). Sisulisest poolest on surfatud internetis ning on raamatutes "Viini fassaadide taga Austrias"(2010) ja "Reisi taskuraamat. Rännates läbi maailma". Tänan, kellel aega oma reisikogemusi ja -muljeid jagada!
Astelpaju

Re: Austria ringreis

PostitusPostitas Astelpaju » 16.08.11, 20:25

Väga meeldiv reis oli, ise ma ei käinud, aga piltide ja jutu järgi võib nii öelda. Bussireisil oli korraldaja Balti Kultuurireisid ja giid Anu.
Mida miinusena öeldi ja loodetakse järgmiste reiside turistidele paremaks muuta, see on ööbimiskohad, hotellid. Muidugi kiirustamine, saad kohale, kohe mõtle, et bussi tagasi ja järgmine vaatekoht. Eks see on ka hea, saada läbitud maakohtadest ülevaade ja kui hakkas meeldima, siis konkreetsema sihiga tagasi tulla. Sõit peaegu püstloodis üles lossi ja see ilus maastik, Viini metsad, korras külad-linnad, ei ole kuskil lagunenud maju.( Meil kui ringi sõita on kolhoosi-sovhoosi ajast suuri hooneid, millele pole enam otstarvet leitud ja nii nad seisavad).
Austria reisi piltidel paistsid mäed tagaplaanil, nagu suured rohelised mütsid.
Rahaga oli nii, et sai kasutada kõikjal krediitkaarti ja Poola ,Tšehhi osas, kus ei ole eurot, seal saab ka krediitkaardiga maksta ja pärast saab kaardi väljavõttelt internetis üle vaadata, kui palju vahetati ja ja vahetuskulu. Kaasa toodust: Julius Meini Präsident Mahlkaffee, kõrvitsaseemneõli - Pelzmann Kürbiskernöl ja valge šokolaad Twix white. Noormehel oli esimene pikem reis.
Astelpaju

PostitusPostitas merczy » 19.06.14, 20:56

Mul on ka 2015 Austria reis plaanis Carinthia Reisen firmaga.
Kasutaja avatar
merczy
perefoorumlane

PostitusPostitas merczy » 30.09.15, 11:30

Me hetkel kaalumine, kas minna järgmine aasta Austriasse ise autoga või Balti Kuurort Grupp/Carinthia Reisen reisiga.
Kasutaja avatar
merczy
perefoorumlane

PostitusPostitas nn » 28.02.17, 22:32

Kas keegi on eelmisel aastal Austria reisi Kuurort Grupp/Carinthia Reisen kaasa teinud. Võiksite muljeid jagada.
nn

PostitusPostitas merczy » 01.03.17, 9:33

Ma sellel konkreetsel pole käinud, aga oman kogemust 4 sama firma teise sihtkoha reisiga. Ma julgen soovitada- reeglina on nende reisid väikse raha eest head.
Kasutaja avatar
merczy
perefoorumlane

Mine Reisid

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist