väikese carli sünnilugu

Sünnilugude kirjeldused

väikese carli sünnilugu

PostitusPostitas Louisake5 » 30.07.18, 18:29

Panen ka enda loo siia kuigi sellest on juba pea 1,5 aastat.
Kui ma teada sain et rase olen, olin üllatunud nähes rasedustestil 2 triipu, kuigi mees ja tema isa olid veendunud minu raseduses :)
Rasedus ise kulges alguses kenasti, oli küll väikseid kartusi aga peaasi et tibu end hästi tundis, lõpu poole nii umbes 36 nädalal öösel olid mingid valud neeru piirkonnas ja kartsin juba et hakkabki pihta haiglasse kui läksin ei olnud avatust ega ka KTG aparaadil mingeid sinka-vonkasid, nii ma siis mõtlesin et ju siis on veel vara ja selgus et oli palju valku uriinis, aga tänu antibiootikumidele asi laabus.
24 veebruar
Tuhude moodi valud algasid nii 11 ajal hommikul, võtsin igaks juhuks valuvaigisti ja ühe no-spa aga ei midagi. Kell 1 ajal mõtlesin et lähen käin duši all et äkki aitab aga ei miskit. 5 ajal kutsusin kiirabi ja mind viidi haiglasse kontrolli 1,5 oli avatust ja KTG siiski ei tunnistanud tuhusid, ämmaemand andis mulle "head ja paremat" nii öelda valuvaigisteid ja ütles et võin istuda ooteruumis 30 min et kui valu pole üle siis on sünnitegevus hoos. Endamisi mõtlesin et on kui nii kaua valutan juba, siis läksime mehega koju sain seal 2 tundi umbes magada ja vahel hingasin tuhusid üle. Umbes nii 23:50 teatasin mehele et helistan sinna sünnitusosakonda ja räägin oma olukorrast ja nad andsid loa tulla, nii ma uuesti tellisin kiirabi, ja üks kiirabi töötaja oli tõre mu peale ja ütles, et me ei pea sünnitajaid viima haiglasse aga sinna mind viidi, kui olin läbivaatus toas oli ainult 2 sõrme avatust, ohh seda ohet, aga sain loa sisse jääda seal ämmaemand ütles et ma duši alla läheksin ja ikka korralikult mõnuleksin kuna seale vee eest ju tasuma ma ei pea. Nii läksin sinna kuni tuli koristaja ja kukkus kamandama, et mis ma nii kaua seal pean ligunema, siis ämmaemand kuulis ja tuli tõrelema selle koristajaga:)
Sain siis magada kuni kella viieni ja siis kontrolliti taas, avatust oli 5 sõrme, algul ämmaemand arvas et annab mulle valuvaigistit siiski kupatas mind vanni, seal olin nii 1 tund kui tagasi palatisse läksin lootsin endamisi , et äkki see aitas ja varsti saan tibu näha, suur oli mu pettumus kui kella 8 avatust polnud suurt juurde tulnud, arst kes kontrollis avas veed ja oi seda oigamist mis hakkas seal tulema :D kuskil 1,5 tundi veel valutasin palatis ja kui 9:45 kontrollima tuldi oli 7 sõrme juba avatust, nii läbi oigamise kuulsin ämmaka küsimust, et kas lähme sünnitustuppa naerugaasi hingama ja olin kohe nõus, kui sünnitustuppa jõudsin nii umbes 20 minutit tundsin et tahan pressida läbi maski karjusin et ma ei jaksa, ämmakas karjus vastu et hinga ja hinga enne seda tegi mulle emaka pehmenemise süsti kuna üks äär oli ette tulnud aga kui ta lõpuks kontrollis ütles et keera ennast selili ja pressi ja nii paar pressi sain teha kui kuulsin ämmakalt et pea juba pooleldi väljas hakkasin uuesti pressima, siis tundsin kuidas selline valu must läbi käis, ma hüppasin vähemalt meeter tagasi, ämmakas tiris mind jalast ja küsis kuhu minek pressi veel natuke ja ühel hetkel kui pressisin kaasa nägin silmanurgast oma pisikest, ausalt olin šokis ei uskunud alguses et juba...see oli imeline...mõtlesin et palju tal kaalu on ja kui ämmakas ta kaalule pani siis 3560 sealt tuli ja 49 oli tal pikkust...aga peale 2 tundi saime palatisse ja kõik muidu läks hästi...ämmakas ka kiitis mind et olin tubli ja lõpuni kaasa pressisin. ausalt kui mõtlen siis oleksin veel heameelega rase ja sünnitaksin veel :)

Meie väike Carl nägi ilmavalgust 25.veebruar 10:26
Louisake5

Mine Sünnituslood

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline