kuidas kihlusite? :)

Kõik, mida pulmadest teada vaja

PostitusPostitas marieh » 14.06.08, 18:40

kaks aastat tagasi 5.augusti öösel soitsime praeguse abikaasaga Rootsist Eestisse.Ta töötab seal.
Olime votnud loterii majutuse, aga me nied olid sassi aetud nii et molemad olime erinevatesse kajutdesse pandud mina siis meestega ja mu mees naistega.siis otsustasime peale laeva väljumust votta endale eraldi kajuti, oli vaba ainult b4, siis olime kahekesi neljases kajutis.käsime ilusasti laevas ringi ja ohtulläks mees korra poodi, ta ostis sealt olult ja muid näkse ning minu teadmata ka kihlasormuse.

siis ta tuli kajutisse, polvitas voodi ette(ks ma pikutasin) ja palus mu kätt.

Selline väike lugu meil.Muide 23.05.08 abiellusime:)
marieh

PostitusPostitas carmelan » 20.10.08, 19:47

Oeh.. ma ka nüüd selle tähtsa teoga hakkama saanud.. Nii hea ja õnnelik tunne on;) Kuidagi natukese teistmoodi ikka kui varem lihtsalt koos elades, nüüd lihtsalt sisetunne ütleb, et asi on tõesti õige ja ka tema arvab nii.

Kihlusime 18.10.2008 ja see tuli minujaoks äkki.. olime lihtsalt kohalikus selveris ja sealses kullaäris oli mingi soodukas.. mina tahtsin sisse hüpata, et vaatan kõrvarõngaid.. ja siis müüa soovitas et noormees äkki soovite enda kaunile naisele ka kihlasõrmust ostas.. ja nii mu mees tegigi.. ja siis ta põlvitas sealsamas poes ja palus mu kätt..see oli nii armas;)
Raha omandab tähtsuse alles siis, kui tunded kaovad
Pilt
Pilt
carmelan

PostitusPostitas mimmu99 » 29.12.08, 23:20

24.12.2004 jõululaupäeva hommikul langeti ühele põlvele ja libistati sõrmus sõrme. Sellest sai nüüd neli aastat. Kuna mina olin too aeg veel alaealine ja praegugi veel nooruke, siis pulmadega ei ole kiirustanud. Nüüd hakkan aga vaikselt juba kärsituks muutuma :oops: . . .

Aga noojah mis siin salata - majandus surrutis annab rahakotile ikka tunda ka praegu . . . :evil:
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
mimmu99

Re: kuidas kihlusite? :)

PostitusPostitas kaaryke » 27.01.12, 22:34

Maha tuli talve esimene lumi. Käisime Järve selveris sisseoste tegemas, tagasi tulles viskas elukaaslane järsku mändide vahel poekotid maha, viskus ise põlvili ja palus sõrmusekarp peos mu kätt. Tuli suht üllatusena sest olime koos olnud selleks ajaks kaheksa kuud.
Alles hiljuti tuli see õhtu jutuks, pidin talle üksikasju üle rääkima, sest tal endal oli pabin tol õhtul nii sees, et suurest stressist sai vist aju ülelaengu :P
Meribel 14.04.07 :smt049
Meie 14.07.2012 Pilt
Amandra 18.07.13 :smt049
http://kaaryke.wordpress.com/
Kasutaja avatar
kaaryke

PostitusPostitas Din4ik » 13.11.12, 12:40

Mei juhtus see sedaviisi , et käisime Ukrainas minu suguvõsal külas, peale seda, kui mehega olime pool aastat koos elanud:) Seal kiitsid kõik, kui toreda noormehe ma omale leidnud olen :smt007 )) Kuna mehel puhkus lõppes, siis pöördus tema tagasi eestisse ja mina jäin veel 2 nädalaks sinna perega .
14.08.12 :smt049 tulime me reisilt tagasi, mees oli sel päeval tööl, tegin talle üllatuse, olime nii õnnelikud üksteist nähes )) Mina läksin koju ja koridorist sisse astudes nägin elutoas õhupalle :D mõtlesin, et oi kui armas , edasi lälsin siis magamistuppa, ja voodi peal olid õhupallid ja paberist vällja lõigatud tähed(värvilisele paberile kleebitud), kus oli kirjas kallis ma armastan sind väga-väga , mille peale mina puhkesin nutma, niiii armas oli, ta meisterdas terve öö seda kõike seal minu tuleku puhul :D Õhtul tuli mees koju töölt, käisime väljas ja koju jõudes läksin mina vannituppa ja välja tulles siis tema kutsus mind magamistuppa ja ise peitis end minu seljataha Seal oli kõik sama , õhupallid, Kallis ma armastan sind väga-väga , TULE MULLE NAISEKS! Keerasin siis ümber ja tema siis paluski mind endale naiseks ja pani kihlasõrmuse mulle sõrme ja siiiis me nutsime nagu totud üksteise embuses :D ja nutsin veel siiski, kui vanematele ja parimale sõbrannale helistasin ja rääkisin, kui seda saab rääkimiseks nimetada, pigem nuuuksusin seal toru otsas õnnest :D See oli ilus hetk nüüd oleme mehega õnnelikus abielus ja planeerime oma esimest beebsut :smt049 :smt057 :smt060
Din4ik

PostitusPostitas Fran » 29.11.17, 18:43

:idea:
Viimati muutis Fran, 19.05.18, 15:19, muudetud 1 kord kokku.
Fran

PostitusPostitas tulevikuemme » 01.03.18, 23:45

Koos otsustasime kihluda. Kuigi algul kujutasin seda teisiti ette, et ikka mees palub mu kätt. Tellisime sõrmused ja kihlatud olimegi. Vanematele sai teadatud 12 jaanuar ja sõbrad tuttavad said sellest veidike hiljem.
Abielluda plaanime aasta/paari pärast
tulevikuemme

Eelmine

Mine Pulmafoorum

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist