Pulmakink

Kõik, mida pulmadest teada vaja

Pulmakink

PostitusPostitas bjuuti » 21.09.10, 12:29

Niisiis, oleks tarvis leida üks hea pulmakink. Kriteeriumeid on palju, seega on leidmine- ja isegi otsimine, raske.

Raha ja muu selline kinkekaardi teema kindlasti ei sobi. Paar ise palus samuti mitte kinke teha. Kuna ma ise pulma ei saa, siis ka selle arvelt sooviksin midagi, vähemalt sümboolset, kinkida. Kink peaks aga seetõttu olema väike ja võrdlemisi kerge, kuna lähetaksin selle postiga.

Mõtlesin mingi ilusa pulmateemalise, kunstilise pildi peale, kuhu lisaksin nende nimed ja pulmakuupäeva. Iseasi, kas nad ehk ise sellist ei soovi teha või siis ei soovigi sellist oma koju :D
Kasutaja avatar
bjuuti
perefoorumlane

Re: Pulmakink

PostitusPostitas Nõiatar » 21.09.10, 13:46

Ma kingiksin ehk käsitsi tehtud albumi. Ma tean Eestis mõne inimese blogi (ja sealt edasi kontakte), kes neid teevad. See on kingitus, mida tahaks ise küll saada!
Kasutaja avatar
Nõiatar

PostitusPostitas Kertuu » 21.09.10, 14:04

Meie saime üheks pulmakingiks 2 šampuseklaasi, kuhu oli peale graveeritud meie nimed ja kuupäev. Väga armas kingitus!
07.08.09
14.02.11
28.08.17

Pilt
Kasutaja avatar
Kertuu
perefoorumlane

PostitusPostitas Meraki » 21.09.10, 14:27

Ma tahtsin ka soovitada midagi graveeritut.. Ise kinkisin ka sõbrannale pulmadeks graveeringutega shampaklaasid :)
Ja me saime mehega kunagi kingituseks kuldripatsid (plaadid) mis kaelaketi külge panna, kuhu graveeritud süda ja abiellumiskuupäev, võib ka ju nimi + kuupäev.
Kui neil on oma pulmavein/pulmaviin - sildiga, siis äkki selle säilitamiseks üks pudelikarp koos graveeringuga, pühendusega vms..
Mõni ilus ja kvaliteetne album on ka hea kink ma arvan.
Mänguasjad internetist: Lego DUPLOBeebidelePuldiautodLegodDroonid
Kasutaja avatar
Meraki
Administraator

PostitusPostitas Nõiatar » 21.09.10, 16:27

Ma panen kaks enda lemmiklinki ka nende albumite teemal.
http://august4.wordpress.com/
http://vikipesa.pri.ee/
Kasutaja avatar
Nõiatar

PostitusPostitas bjuuti » 21.09.10, 19:37

Kuidas ma neid klaase saadaksin?

Nii ilusad asjad neil linkidel, Nõiatar! Täpselt minu stiil :)

Mõtlesin ka albumi peale, kuid samas ehk ostavad ise juba? Kuigi mõni selline erilisem :smt017 Siin on mõned silma hakanud, mis väga kaunid.
Või mõne kauni raami, kuhu sisse ilus kaart, millesse kirjutan oma soovid, kuid mille nad saavad eemaldada ja oma pildi (pulmadest) lisada ? Raame võib ikka mitu olla ja saavad ühte oma arvukatest tubadest selle panna.

Kuid ootan veel (originaalseid) pakkumisi :)
Kasutaja avatar
bjuuti
perefoorumlane

PostitusPostitas Nõiatar » 21.09.10, 20:00

Albumitega on ju nii, et nad ei pea sinna ju just pulmapilte panema. Kui sa äkki lased sinna esimesele lehele mingi teksti ka kirjutada ntx "Teie väga eriliste hetkede raamat" vms, ma olen selline imelik, kellele meeldivad erinevad albumid-märkmikud, millel on erinevad otstarbed. Näiteks tütrel mul on eraldi märkmik, kuhu ma ainult tema kohta kirjutan jne. Lihtsalt albumile annab õige pühendusega täiesti erilise tähenduse ja otstarbe anda.
Kasutaja avatar
Nõiatar

PostitusPostitas aivo141 » 04.11.10, 11:45

Aga mul oleks hoopis selline küsimus et mida kinkida naisele enda poolt? nimelt tahame me ilma igasuguste suuremate pidudetta registreerida ja ma ausaltöeldes ei teagi mida talle kinkida aga oleks ju vaja. Mis oleks see kink mis naise õnnelikuks teeks. Samas peaks vist ka ära mainima,et me elame juba 6 aastat koos.
aivo141

PostitusPostitas Artemis » 04.11.10, 13:22

Ma kingiks ka vist mingi erilise albumi. Eriline kink, aga samas kindla peale minek. Isegi kui neil pulmaalbum on olemas, siis küll nad ka teisele albumile kasutuse leiavad.

Midagi graveeritut on ka hea, aga pokaalid on postiga saates vist õrnad?
Minu jaoks oleks hea kink 2 hõbepeekrit graveeringuga, aga need on ilmselt sõbrannana kinki tehes kallid (uus peeker maksab vist ca 3000tk, vanavara on samas kahtlasem koht). See pigem tõesti kas vanemad või siis nagu aivo küsis - mehe kingitus. Inimesed on muidugi erinevad ja mõned ei oskaks neid üldse hinnata :roll: Aga hõbepeeker on selline asi, mis võiks igas majapidamises olemas olla ja seda nagu niisama ei osta. Eluaegne asi ka.
Veel võiks mees kinkida erilise pesukompekti, see ka mõlemale silmailuks. Võis siis mingi ühine romantiline ajaveetmise võimalus. Minu mees samas ei teinud mingit kingitust, ei osanud puudust ka tunda.
Artemis

PostitusPostitas bjuuti » 04.11.10, 13:27

Tegin kingituse just hiljuti ära. Hilinemisega, kuid siiski.

Ostsin ilusa hõbedase raami ja sisse printisin "Õnneliku abielu retsepti". Sinna sai see inglise keeles (Recipe For a Happy Marriage). Lisasin ka shampanjatrühvlid koos sellega, muidu oli kuidagi mannetu see kingitus.

Mahtus õnneks A4 turvaümbrikusse ja viiekaga sain saadetud selle krempli.

Olin pisut pettunud trükis, kuna minu ilusale paberile ei saanud trükkida ja ma pidin tegema fotoprindi :( Olen lihtsalt sellistes asjades väga detailideni perfektsionist, kuigi teine vaataks peale ja ei saaks aru, et inetu.

Siiski, tegin asja südamega ja see peaks parim kingitus olema :)
Kasutaja avatar
bjuuti
perefoorumlane

PostitusPostitas kriss4 » 06.11.10, 16:12

tere :)

Vaatsin, et siin teemas anti linke minu ja viki blogile :) tänan tähelepanu eest :)

Pulmakinkidest rääkides - album ei pea olema tõesti tavaline poest ostetud. Võib olla nt scrapbookingu stiilis tehtud album. Minul on pakkuda ka toorikut, kus on sees paberiga kaetud lehed ja uus omanik saab sisse panna fotod ja veidi kaunistada, mina võin ka seda teha :)

Pilt

Pilt

Pilt

aga see on muidugi ainult üks pulmakinkide variantidest. Veel võib osta A4 formaadis pildiraami ja välja võtta seest klaasi. Seejärel kaunistada jällegi scrapbookingu stiilis, nagu nt üks minu tehtud töödest:

Pilt

rohkem ideid saab ehk minu blogis, seal paremal paneelil on olemas märksõnad, mille abil saab otsida

http://www.august4.wordpress.com
kriss4

Pulmakingiks nimelised veinid

PostitusPostitas Nimelised pulmaveinid » 01.08.17, 15:04

aliorist saab nüüd tellida nimelisi pulmaveine: kas mõne väljapakutud kujundusega või omatehtud kujundusega.
Minimaalne tellitav kogus ei ole suur ning kindlasti leiame meie tooteportfellist teie jaoks sobivad veinid.
Etiketi türkkimise kulu mahub suurema koguse puhul allahindluse sisse, väiksema koguse puhul tuleb mõnikümmend senti tootehinnale juurde arvestada. Lisainfo saamiseks kirjutage palun myygijuht@valior.ee või helistage 66 84 476.

Mõned näidised: http://www.valior.ee/?main=5&newsID=55

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt