Suvelapsed 2014 (juuli-august)

Eelkooliealisi lapsi puudutavad küsimused ja teemad

Re: Suvelapsed 2014 (juuli-august)

PostitusPostitas Lillekekekonn » 01.07.18, 20:45

Aitäh heade soovide eest! Aussie, suur vend tänab samuti :)
Tibin paraku on otsemat teed vennasse läinud ehk siis gaasinutt vaheldub niisama röökimisega ja pideva rinna otsas istumisega. Nii kui lapse käest panen, täidab kogu maja kõrvulukustav kisa :D Vanem vend annab lärmile mõistagi veel volüümi juurde. Ausalt öeldes loen päevi ja nädalaid, millal ükskord jälle magada saab, aga noh, ise ma selle tee endale valisin... :roll:

heihops, sul on ikka põnev elu ja ise ka vapper. Usun, et küllap teed sinagi kolmanda ükskord ära :D Ma ise tunnen puhast rõõmu, et minu jaoks on kõik rongid nüüd minema lastud ja see pood, kust lapsi jagatakse, on lõplikult suletud :lol: Kui mu poiss lõunaund ei magaks, siis ma küll ei teaks, mis must saab. Lõunauinakud on see, mis mu elu hetkel päästavad (viimased paar päeva väljaarvatud. loodetavasti hakkab tibin ikka uuesti lõunaund hindama).

NellaDella, sul ju paar-kolm kuud veel ja hakkab pudenemine päevakorda kerkima :) Väga vapper oled. Et kõik läheks plaanipäraselt, kiirelt ja kergelt!
Pilt
Kasutaja avatar
Lillekekekonn

Re: Suvelapsed 2014 (juuli-august)

PostitusPostitas Aussie » 16.07.18, 17:06

Lillekekekonn, see on väga hästi, et suuremat õnnestub ilusti lõunaunne saada. Teil vist harjunud ka toas magama, meil tegi suurem pisema sündides oma lõunaund veel vankris, niiet see oli paras klapitamine. Tollal oli siis abiks 2-lapse vanker, see kulus nii väikse vanusevahega kõvasti marjaks ära.
Pea vastu... Antakse ju kõigile just nii palju, nagu jõuab kanda! ;)
Pilt Pilt
Aussie

Eelmine

Mine Väikelaps

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline