Suvelapsed 2014 (juuli-august)

Eelkooliealisi lapsi puudutavad küsimused ja teemad

Re: Suvelapsed 2014 (juuli-august)

PostitusPostitas Lillekekekonn » 11.03.17, 17:02

Lampjalgsusega on minul nii palju kokkupuudet, et olen erinevate arstide hinnangul ise kord lampjalgsusega, kord ilma :D Ilmselt see võlv mul vähemalt vasakul jalal natuke madalam on, aga ega ma suurt vahet nüüd aru just ei saa. Kui pikalt kõndima või seisma pean, siis hakkavad labajalad üsna kergesti valutama, see ilmselt on ainus asi, mis häirib. Aga ega ma maratonijooksjaks/kõndijaks ei ole kunagi tahtnudki saada.
Valesti jooksmist tüdrukute puhul olen kuulnud siis, kui on mõeldud seda nn beibelikku jooksu või nagu mehed vahel filmides naiste jooksu imiteerides teevad. Teine variant on, et joostakse kikivarvul, mis ka pole hea.

Meile tuli reedel täiesti üllatusena lasteaiast tagasisideks, et laps pidi ilusti laulma. Muusikaõpetaja oli hämmelduses, et oma vanuse kohta peab väga hästi viis ja lubati hakata solistina rakendama. Tore kuulda, et midagi head ka vahelduseks on, muidu ikka häda riietumisega, häda söögiriistade ja pliiatsite hoidmisega, häda uneajal põiekontrolliga... :roll:

Jube moeteadlik on meil poja. Mõni päev tagasi selle esimese soojalaine ajal panin talle uue mütsi pähe ja siis kommenteeris et näeb sellega välja nagu pingviin. Järgmisel päeval oli häda mu kleidiga, mis pidavat olema nagu vanaisa jakk. Mõnikord nõuab mult, et mingi konkreetse jope vmt asja selga paneksin, siis pean teda veenma hakkama, kui mingil põhjusel endal selle asja vastu isu pole.
Aga vähemalt olen tema kõige suurem sõber - luges meid issiga sõpradena üles ja alustas minust :lol:
Ja selle rääkimise koha pealt on nüüd hakanud tegema muret pigem see, et mõnes kohas räägib natuke liiga palju ja valjusti. Nt tuleme mööda teed, ees tuigub mingi purjus tegelane ja minu jõmm hakkab siis valju häälega arutama, et onul on jalg/selg/jne haige, onu ei saa käia hästi.
Üks päev kommenteeris üht meie tänava poolel meist möödunud ehitajapoissi. Luges üles kõik asjad, mis onul seljas-jalas-peas olid ja rääkis siis, kuidas onu töömees läheb nüüd koju ära, sest ta on väsinud natuke. Ma reaalselt olin näost täiesti punane, kui selle "onuga" vastamisi jõudsime, sest ta kuulis kogu selle tiraadi ära. Õnneks naeris ainult :?
Pilt
Kasutaja avatar
Lillekekekonn

Re: Suvelapsed 2014 (juuli-august)

PostitusPostitas ferret » 14.03.17, 14:21

Meil on ka väike kommentaator. Lasteaiast ka juba öeldi, et küll meie laps ikka jutustab. Oleks see vaid nii tore. Hommikul kell 7 alustatakse, kui mitte varem ja kell 20 lõpetatakse. Praegu ma jälle emotsionaalselt mustas augus, hormoonid nii paigast kui veel vähegi olla annavad, niiet see jutustamine, kui ma nüüd täiesti aus olen, käib südamest närvidele. Ma kohe üldse ei saa sellest rinnaga toitmisest lahti. Võetakse päeval nalja pärast, aga kui ei anna, siis jonnitakse 3 tundi... terve aja, mis laps ärkvel on. Öösel magamisest pole haisugi. Issi on ka läbi, sest ma oleks vist ammu perele selja keeranud, kui ma peaks teda terve öö kussutama ja magama panema lisaks päevasele ajale. Ma... ei oska enam. Ma tõesti ei tea mida teha. Minna ära paariks päevaks, et ta unustaks selle tissitamise?!
Pilt

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
ferret

Eelmine

Mine Väikelaps

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist