eneserahuldamine

Küsida võib kõike!

eneserahuldamine

PostitusPostitas anon » 12.07.14, 1:52

Hei!
Olen 14.aastane tütarlaps. Tunnen väga huvi eneserahuldamise vastu ja orgasmi saamisest. Olen kliitorit, rinnanibusid jt silitanud, masseerinud jne (mitte kuivalt nt ka süljega). Olen proovinud ka dusi all (voolava joaga) nagu on soovitatud. Tegevuse juurde olen mõelnud ka selle teemakohaseid mõtteid. Eneserahuldamisega olen tegelenud juba natukest aega (regulaarselt iga päev). Kuid ei tunne tegevust tehes rahuldust ega lõõgastust, orgasmist rääkimata! (ei tea, mida siis valesti teen?), kuigi tahaksin seda väga. Väiksena surusin ma jalalihased ükskord kokku ja sain mingi mönutunde, oo kui mõnus see oli... Palun soovitusi, mida võiks veel proovida? Suguelu ei tahaks nii vara alustada. Kuid olen möelnud, et äkki aitaks see kui mingi noormees mind hellitaks või teeks suuseksi, aga ei tea/ei ole sellist poissi. Palun andke soovitusi!
Ootama jäädes
anon

Re: eneserahuldamine

PostitusPostitas ULLAÜLLE » 20.01.18, 22:53

Äkki on sul suht vara selle asjaga.Muide üks soovitus on olemas,et otsi endale ilusti kinnine tuba,pane uks lukku.Siis võta ennast alasti ja pane ennast selili voodisse ja hakka ennast näppudega kliitort erutama,teise käega rinnanibu masseerima.Mõned panevad orgasmi tulekuga jalad kokku,aga mina soovitan just jalad väga laiali ajada ja väga mõõdukalt häälitseda.Kui oled kindel et keegi ei kuule sind siis võid parajal momendil kui sul tuleb valjult oiata.Viimasel momendil kui näpud omale sisse lükkad võib sealt ka märga tulla mis võib ka piss olla,seda ära pane tähele see käib kõik sinna juurde.Jõudu proovimiseks.
ULLAÜLLE

Re: eneserahuldamine

PostitusPostitas karl » 23.01.18, 11:25

anon kirjutas:Hei!
Olen 14.aastane tütarlaps. Tunnen väga huvi eneserahuldamise vastu ja orgasmi saamisest. Olen kliitorit, rinnanibusid jt silitanud, masseerinud jne (mitte kuivalt nt ka süljega). Olen proovinud ka dusi all (voolava joaga) nagu on soovitatud. Tegevuse juurde olen mõelnud ka selle teemakohaseid mõtteid. Eneserahuldamisega olen tegelenud juba natukest aega (regulaarselt iga päev). Kuid ei tunne tegevust tehes rahuldust ega lõõgastust, orgasmist rääkimata! (ei tea, mida siis valesti teen?), kuigi tahaksin seda väga. Väiksena surusin ma jalalihased ükskord kokku ja sain mingi mönutunde, oo kui mõnus see oli... Palun soovitusi, mida võiks veel proovida? Suguelu ei tahaks nii vara alustada. Kuid olen möelnud, et äkki aitaks see kui mingi noormees mind hellitaks või teeks suuseksi, aga ei tea/ei ole sellist poissi. Palun andke soovitusi!
Ootama jäädes

Tere

kui sulle meeldiks suuseks vaid siis olen nõus seda tegema,muud kahjuks ei soovi samuti ise veel.kui huvi suhtleme meili teel
karl

Mine Anonüümne foorum

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist