Anaalseks

Küsida võib kõike!

Re: Anaalseks

PostitusPostitas poller16 » 23.02.10, 15:39

Anaalseksi sõpradele. Sõnad on head. :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=zIyeNRbbKBw
Pessimistid on veendunud et naised on oma olemuselt liiderlikud.
Optimistid aga loodavad sellele.
Kasutaja avatar
poller16

PostitusPostitas Mormelar » 23.02.10, 15:41

Lokike kirjutas:
-K2tlin- kirjutas:
RiinuT kirjutas:Kas pepuseksiga lapsi ka saab ? :D :P :lol: :roll: :oops:

Tegid nalja? :shock: Ei saa... :lol:

Kusjuures ega see täiesti võimatu ka pole! Nimelt on ju ka neid, kes on ka ilma otsese vahekorrata rasedaks jäänud. Lihtsalt kui sperma satub välistele suguelunditele (ei peagi tuppe sisse laskma), siis võib juhtuda, et mõni spermatosoid on väga väle ja leiab sealt oma tee tuppe ja sealt veel edasi, viljastades naise. Seega näiteks kui harrastada anaalseksi ilma rasestumisvastaste vahenditeta, siis võib juhtuda, et sperma voolab näiteks pärakust välja naise häbememokkade vahele ja nii võibki viljastuda. Loomulikult on selline võimalus väike, aga siiski olemas.

Just nii. Anaalseks pole rasestumisvastane vahend, tõenäosus rasedaks jääda on täiesti olemas.
'05 ja '08
Kasutaja avatar
Mormelar
Moderaator

PostitusPostitas Fiibii » 09.07.10, 21:05

Tahaks mõningaid tobedaid küsimusi küsida..mu mees tahab väga anaalseksi aga minu jaoks on see alati väga rõve tundunud, juba mõte sellest ajab värinad peale. Viimasel ajal aga juba lepin mõttega kuna ta on kõik oma tegemised suhteliselt ära seletanud ja lubanud väga hell ja aeglane olla niiet isegi tahaks juba proovida kuigi veidi kardan, mitte nii väga seda valu mida see vist teeb aga pigem seda, et kuidas see tagant välja näeb, et kui ta on lõpetanud jne kas siis kondoom pole enam läbipaistev :oops: :D Olen kuulnud ka et see tekitab häda ja et hiljem pidi kõht lahti olema jne..kas see on individuaalne või on see tobe jutt? Kas seda tuleks teha kindlasti siis kui oled vetsus ära käinud? Kas ma peaksin mingil imelikul viisil ennast sealt seestpoolt loputama? On kuskil mujal ka sellest kirjutatud kuidas see kõik on? Palun andke nõu :)
Fiibii

PostitusPostitas preilna » 02.08.10, 13:26

Tehtud..proovitud rohkem kui korra :D ja kogemused nii ja naasugused (kusjuures sama partneriga).
Kui aeglaselt edeneda siis on suht ok...kiirustada ei maksa. Pärast võib nigu hella olla ja istumisega probleeme olla aga vahel on orgasm see kõiksem :D
preilna

PostitusPostitas Aljake » 08.08.10, 12:08

Fiibii kirjutas:Tahaks mõningaid tobedaid küsimusi küsida..mu mees tahab väga anaalseksi aga minu jaoks on see alati väga rõve tundunud, juba mõte sellest ajab värinad peale. Viimasel ajal aga juba lepin mõttega kuna ta on kõik oma tegemised suhteliselt ära seletanud ja lubanud väga hell ja aeglane olla niiet isegi tahaks juba proovida kuigi veidi kardan, mitte nii väga seda valu mida see vist teeb aga pigem seda, et kuidas see tagant välja näeb, et kui ta on lõpetanud jne kas siis kondoom pole enam läbipaistev :oops: :D Olen kuulnud ka et see tekitab häda ja et hiljem pidi kõht lahti olema jne..kas see on individuaalne või on see tobe jutt? Kas seda tuleks teha kindlasti siis kui oled vetsus ära käinud? Kas ma peaksin mingil imelikul viisil ennast sealt seestpoolt loputama? On kuskil mujal ka sellest kirjutatud kuidas see kõik on? Palun andke nõu :)

Mina mõtlesin just samamoodi :D
Sai siis nüüd esimest korda ära proovitud ja no kohutavalt valus oli :S Samas ei mäleta/oskagi öelda , kas oli valusam kui esimene kord eestpoolt :D
Aga pärast mul tuli augu ette nö nagu suur punn - nagu kork oleks ette pandud :S See kadus küll paari tunniga ära aga hirmutas veits siiski - kas see on nagu normaalne we ? Või peaks arstile ka kurtma ? :roll: :roll:
Aljake

PostitusPostitas Aicha » 07.11.10, 10:19

Nojah
Aicha

PostitusPostitas Liinaleena » 06.03.17, 23:33

Minu mehele meeldib eestpoolt tagumikku panna.Esialgu oli nii võõras selili olla ja jalad püsti aga harjusin ära.Nüüd harrastame seda koos seksiga ikka paar korda nädalas.Libestit enam ei vaja ja valus pole ka enam.Soovitan proovida eestpoolt tagumikku.
Liinaleena

PostitusPostitas IRLANDA » 11.09.17, 11:46

Minul oli ka algul vastik mõelda selle peale,aga mees käis peale ja proovisime ära.Algul oli valus,aga hiljem läks üle,aga mees peab ettevaatlikult tegutsema.Selili olekus on parem,orgasmi tulekul kohe tagumisse auku,ülim tunne.
IRLANDA

PostitusPostitas Artemis » 11.09.17, 11:56

Inimene harjub kõigega, isegi vägistamisega. Esimene kord on maailma lõpp, järgmine kord on vastik ja edasi läheb üha talutavamaks ja ehk hakkab isegi meeldima, kui keegi selgitab, kui hea see ikka on.

Sama on selle teemaga. Minu arvates on see naise alandamine, aga kui mehel rohkem fantaasiat pole voodis ja naise alandamine ja temasse kui litsisse suhtumine tal lahti ajab kiiremini, siis laske käia.
Artemis

Eelmine

Mine Anonüümne foorum

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist