Abort ja segadus .

Küsida võib kõike!

Abort ja segadus .

PostitusPostitas Õnnetujuhtum » 07.10.16, 20:57

Tere ,
Nimelt lugu siis selline . Isiklikel põhjustel pidin oma lapsest loobuma , käisin arsti juures ja määrati tableti abort . Minu teada saab seda teha kuni 9 ndl ja oli ka paberi peal nii kirjas , kui arsti käest küsisin öeldi , et see on vana paber ja et on muudatused . (Endal oli abordi päevaks rasedus juba 9+6) . See tekitas minus suuri kahtlusi , aga rohkem ma häält ei teinud . Anti mulle 1 tablet kaasa mille pidin sisse vötma 2 päeva enne aborti . Kui jöudis kätte see päev et pidin haiglasse minema manustati mulle 2 tableti . Läks kaks tundi mööda ja siis hakkas pihta õrn veritsus , just siis kutsuti mind ka UH'sse . UH's ütles arst et mitte midagi pole juhtunud ja et rasedus on juba nii suur . Anti mulle 2 tableti veel . Siis möödus uuesti 2 piinarikast tundi . (Vaimselt) mingi hetk oli kohutav valu niiet terve voodi mul värises , läksin vetsu ja tuli välja 1 tükk kuna kukkus see täpselt sideme peale pidin seda jubedust nägema see oli kuskil 5 cm pikk . Arvasin et nüüd on köik . Tehti UH ja arst kinnitas et rasedus on katkenud ja kui tunnen ennas hästi võin koju minna . Nüüd on möödunud 4 päeva ja on väljakannatamatud krambid . Kui tõusin püsti kukkus sidemele jälle samalaadne tükk . Sattusin segadusse ja kellaja töttu helistasin sōbrannale kes on katkestamist samal meetodil kogenud ja ütles , et temal tuli neid tükke ikka õudsalt ja kohe samal päeval . Tekib mul küsimus , et kas ma pean siis minema nüüd kirurgilisse puhastusse , kuna mul polegi rohkem peale veritsuse midagi välja tulnud . Ja kui üritasin uurida tabletiga raseduse katkestamisest rohkem kui 9 nädalat ei leidnud ma ka selle kohta mitte mingisugust informatsiooni .
Õnnetujuhtum

Uurimistöö abordist

PostitusPostitas annabell » 17.03.17, 19:52

Tere, olen abiturient, ning teen lõputööd abordi teemal. Uurimusliku osa teostamiseks vajaksin aga paari naise kogemust seoses abordiga (nii kirurgiline kui ka tabletiga). Oleksin väga tänulik, kui keegi oleks nõus minuga oma lugu jagama nii põhjalikult kui võimalik jäädes anonüümseks.

Kui keegi tunneb, et soovib mind lõputööga aidata, siis võib kirjutada mulle emailile: laurit.annabel@gmail.com :)
annabell

Mine Anonüümne foorum

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist