Näpunäiteid laste jagamise ja hoolitsemise kohta peale lahut

Üksikisade ja üksikemade teemad

Näpunäiteid laste jagamise ja hoolitsemise kohta peale lahut

PostitusPostitas LahutatudIsa » 21.10.17, 10:27

Tere

Olen kahe lapse (2p ja 5t) isa ja kuu aega tagasi tuli meil naisega lahutus. Ei oska selles emotsioonide ja mõtete keerises selgeks teha, et kuidas oleks kõige parem laste ja õiglane minu ning eksi suhtes. Eks sai oma korteri paar päeva tagasi kätte ja on juba lastega ühe öö seal ööbinud. Lastele väga meeldib ja neile on see põnev seiklus, et neil nüüd 2 kodu on.

Eksiga saame väga hästi läbi ja saame alati kõik läbi arutatud aga praegu on meil mõlemal mõistus otsas ja ootame, kuidas asjad paika loksuma hakkavad. Lahkuminek oli hästi rahulik ja mõistetav mõlema poolt.

Ei oska laste aega ja nädalavahetusi ja lasteaeda viimisi ja pühasid kuidagi jagada. Jõulud ka ju tulemas, see on alati olnud väga perekeskne ja hoolimisele pühendatud püha minu jaoks. Ei teagi, mis sel aastal nüüd saab.

Minu jaoks väga raske, et pean nüüd lastest rohkem eemal olema. Ma ei tea, kuidas ma harjun sellega, et neid ei näe päevade viisi igal nädalal. Nad on minu elu mõte! Aga midagi pole teha, peab aega jagama hakkama.

On kellelgi, kes samuti midagi sellist läbi elanud, mingeid soovitusi või näpunäiteid?
LahutatudIsa

Mine Üksikvanemad

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline