Kui kaua imetasid?

Rinna andmise, rinnapiima asendajate ja muuga seonduvad küsimused ja mured

Re: Kui kaua imetasid?

PostitusPostitas KrissuMissu » 17.01.12, 21:47

Mul vist rekord :D 2,8 aastata. Oli mugav ja piima oli meeletult. Sikutas aga pluusiserva, kahju oli keelata ;D Endal lihakänakas teises poes aga hea oli ikka piimaga alla loputada ;D u 8-9 kuuselt hakkas lisasööki ka saama, sest kosus kenasti ja kõht oli täis. siis tulid igasugused hautised ja pudrud jne...

Õhtuti ikka kõõlus filmi vaadates tissi otsas teinekord. Voodisse läks lehmapiima pudeliga, nagu raudnael, selline kahe sangaga pudel oli tal. ei mingit unejuttu polnud talle vaja, anna aga pudel kätte ja head-aega emmele. Selle järgi sain aru, et jäi magama, kuna pudel visati üle voodi serva suure kaarega põrandale.

Teinekord oli piinlikuid hetki küll, kui avalikus kohas nagu nui neljaks tahtis ta oma tissi kätte saada. Eks vaadati ikka imelikult küll, selline ligi 3 aastane nõuab tissi ;D

Tavalist lutti aga ei võetud suus sissegi, hea oligi :D Uuele ilmakodanikule ka ei hakka seda pahet külge pookima :D
"Nemo" emme rõõmud ja mured !
PiltPilt
Musi 16.07.1977
Mina 29.10.1977
Mina + Musi 20.07.2012
Mina + Musi = "Nemo" 26.08.2012
Kasutaja avatar
KrissuMissu

PostitusPostitas Liana911 » 18.01.12, 1:02

Päevane imetamine jäi ära enne aastat, 10-11 kuu vahel, aga öösel andsin kusagil peaaegu pooleteist aastani. Mitte mingisugust võõrutust ei olnud, täiesti ilma nutu ja suure tööta, iseenesest jäi ära, ise olin nii rahul, et ei pidanud seda hirmutavat "kooli" ette võtma, millega paljud mind hirmutasid, et mida kauem ma imetan, seda raskemaks läheb. Ei läinud. :D
Kasutaja avatar
Liana911

PostitusPostitas Greetel » 18.02.12, 18:47

Fred sai pea 1a2k. Oleks veel hea meelega imetanud, aga kuni ta rinda sai, keeldus ta muust toidust ja kisas näljasena.
Võõrutamine läks väga lihtsalt. Ei küsinud kordagi ise rinda pärast seda. Aga see-eest muud sööki sööb nüüd normaalselt.
Kasutaja avatar
Greetel
perefoorumlane

PostitusPostitas Artemis » 21.02.12, 11:20

mul on nüüd kogemus kuidas suur, üle 3a laps tissist loobub.
ütlesin talle, et emmel on uus tita kõhus ja praegu tissi ei saa enam. et kui tita ära sünnib, siis saad edasi. laps sai aru sellest, terve raseduse muidugi oli jutt, et varsti saab ta edasi tissi. kui tita ära sündis, siis ta aga enam teemat üles ei võtnud...
nii, et polnud mingit vägisi võõrutamist, ainult ise pidin selle otsuse enda sees konkreetselt tegema.
Artemis

PostitusPostitas tr2psu » 26.12.12, 18:27

Aasta ja poolteist kuud.
Pilt
Kasutaja avatar
tr2psu

PostitusPostitas mx87 » 22.01.14, 12:29

Tütar juba aasta ja ühe kuune, tissi saab veel hommikuti, vaikselt lõpetame kuna ootan juba järgmist last. Muidu oli plaanis võimalikult kaua rinnapiima anda, kui jätkub. Siiani on võõrutamine kergelt läinud, kuna piima on rinnas vähe siis saab jätkupiimasegu, Hipp maitseb talle hästi ja ta on juba aru saanud et pudelist saab kergemini kõhu täis ja tissi eriti ei tahagi, enamus ajast lutsutab niisama. Alustasin võõrutamist sellega et jätsin ära päevased tissitamised, sai ainult õhtul enne magamaminekut ja öösel kuni hommikuse ärkamiseni. Vahepeal oli ka selline periood kui ta ärkas öösel täpselt iga 3tunni tagant ja ilma tissita polnud nõus rahunema. Nüüd see õnneks möödas, enne magamaminekut saab pudelitäiest Hippist kõhu ilusti täis ja jääb ise magama, viimasel ajal magab öösel 8-12tundi järjest, praegu saab rinda ainult veel hommikul peale ärkamist. Rinnaga toitmisel oli ka tagasilööke, pidevalt oli piimapais- piima oli rohkem kui laps süüa jõudis, korra oli ka rinnapõletik- sellest saime õnneks ilusti jagu, ja hammustamine- lõpuks suutsin lapsele selgeks teha et hammustada ei tohi kuid kahel korral suutis ikka vere välja hammustada, kuid rinnaga toitmisest see küll mind loobuma ei sundinud.
Pilt
mx87

PostitusPostitas majolle » 28.02.15, 15:42

Imetamise lõpsetasin siis kui tüdruk oli aastaseks saanud. Võõrutamine läks väga lihtsalt õnneks :)
Kasutaja avatar
majolle

PostitusPostitas futurey » 09.10.16, 18:35

Esimene laps sai 10 kuud, lõpetamise põhjuseid oli mitu, sh hammustamine.
Teine sai aasta. Lõpetasin kuna olin väsinud vist lihtsalt.

Kui veel peaks lapsi saama, plaanin vähemalt 1,5 aastat imetada, kui võimalik. Kuna nüüd olen lihtsalt targem.
2010
2011

Pilt
Kasutaja avatar
futurey

PostitusPostitas Minaolen119 » 19.07.17, 21:45

2kuud
Minaolen119

Eelmine

Mine Imetamine

Kes on foorumis