Parim jumestuskreem

Soengud, kosmeetika, kehahooldus jms

Re: Parim jumestuskreem

PostitusPostitas tr2psu » 09.04.10, 19:55

Mul selline. Olen väha rahul. Nahk jääb mõnus sametine. Meeldib selle juures, et ta pole nagu kreem, vaid nagu vaht või suflee.

Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
tr2psu

PostitusPostitas helkur » 15.04.10, 18:07

Mina olen ka seda õiget jumestuskreemi otsinud, aga mul sama värk, mis Mormel..Lihtsalt nahk on nii hele,et siiani on kõik natuke liiga tumedaks jäänud,aga seda Make Up Factory oma ma ei ole veel proovinud.. Eks ma otsin selle siis üles mõnest poest :)
Kasutaja avatar
helkur

PostitusPostitas Never » 15.04.10, 21:37

Pilt

Mul oli kunagi see , parim , mida kasutanud ! :)
Pilt
Kasutaja avatar
Never
perefoorumlane

PostitusPostitas Britux » 16.04.10, 8:52

Mul on hetkel Oriflame Matte control foundation. Ei oodanud sellest eriti palju, aga üllataval kombel sobib väga hästi mulle. Olen ikka pääris palju jumestuskreeme läbiproovinud, aga alati on jäänud laiguline või liiga raske. Aga sellega jääb väga loomulik :P
Pilt
Kasutaja avatar
Britux

PostitusPostitas Meraki » 03.12.14, 12:26

Mul on läikiv/rasune näonahk ja nüüd kui ma olen u 6 erinevat viimase 2aastaga ära proovinud, siis olen ühe kindla juurde jäänud: Clarins Ever Matte puuderkreem. See ei lähe ka 13h-ga läikima.
Mänguasjad internetist: Lego DUPLOBeebidelePuldiautodLegodDroonid
Kasutaja avatar
Meraki
Administraator

PostitusPostitas bjuuti » 03.12.14, 12:36

Mul on sama sarja puuder.

Igatahes, mina leidsin paar aastat tagasi endale sobiva ja nüüdseks mega lemmiku puuderkreemi: Mac Studio Fix Fluid.
Pilt

Kohe-kohe ostan juba kolmanda purgi. Mulle meeldib, et ta katab hästi ja seda isegi vähe pannes. Peale panen näppudega, kuna nii on kõige parem. Minu jaoks on aga oluline osa selle juures, et alla pean panema primer´it. See mul miskit 4 eurone suvaline primer, aga kuidagi toimib see kõige paremini ja meigi peale panemine on lausa lust ja kindlasti kiirem kui pintsli või svammiga.
Hind peaks sellel kusagil 20 kandis olema- viimati ostsin Amazon´ist 22ga. Kestab aga pea aasta ning ma kasutan ikka iga päev seda.
Kasutaja avatar
bjuuti
perefoorumlane

PostitusPostitas Lelde » 03.12.14, 12:58

Mul on terve hunnik erinevaid jumestuskreeme vannitoa sahtlis, sest mu naha seisukord kõigub viimasel ajal üsna kõvasti.
Aga kõik on pigem sellised, mis tõenäoliselt rasusema naha omanikele pigem ei sobi ja on tulemuse poolest pigem mati vastased. Ma ei teagi, mis eesti keeles õige sõna oleks kirjeldama seda. Inglise keeles öeldakse dewy selle kohta

Boujoursi Healthy Mix ja Healthy Mix Serum on sellised, mis kuivema nahaga hästi sobivad. See Serum versioon on kuidagi selline, et nagu niisutab nahka.

Kui nahk paremas seisus on, siis meeldib Loreal'i True Match Lumi. Mulle meeldib selle juures see, et ta on selline mitmeotstarbeline. Kuna ta on hästi vedel, siis annab teda panna hästi õhukese ja loomuliku kihina, sama kui rohkem vaeva näha, annab ka päris korraliku katvuse.

Rimmeli Wake Me up on ka mõnus. Selline veidi paksema koostisega.

Aga näiteks mineraalkosmeetika foundationid, mida paljud kiidavad, ei sobi mulle üldse mitte. Esiteks kuivemapoolne nahk tahab ikkagi midagi vedelat. Aga kui tavalise puudriga ma ei tunne midagi, siis mineraalidega ma reaalselt tunnen neid terakesi. Hästi ebameeldiv tunne on nahal.
Kasutaja avatar
Lelde
perefoorumlane

PostitusPostitas merczy » 16.12.14, 10:39

Ma tahaks ka kord mineraalkosmeetikat proovida.
Kasutaja avatar
merczy
perefoorumlane

PostitusPostitas Ketely » 20.01.16, 3:28

Mul on see.. katab hästi, püsib kaua.

Pilt
Kasutaja avatar
Ketely

PostitusPostitas Mormelar » 20.01.16, 13:45

Ma olen ikka samas hädas, mis aastaid tagasi, mul on hele roosaka alatooniga nahk ja tahaksin kasutada ökot või vähemalt jamavaba jumestuskreemi, nendel kipub aga kehv toonivalik olema. Heledale nahale niikuinii raske leida, aga veel roosa alatooniga on peaaegu võimatu. Enamasti lähen kergema vastupanu teed ja lepin kollaka või neutraalse alatooniga jumestuskreemiga ja panen seda lihtsalt hästi vähe ning katan õiget tooni puudriga.

Praegu kasutan Sante kõige heledamat jumestuskreemi, reisidel käib kaasas Lumene Natural Code Porzelan toon, see on väiksem potsik ja parem kaasas kanda.
'05 ja '08
Kasutaja avatar
Mormelar
Moderaator

PostitusPostitas merczy » 26.10.16, 12:03

See on mu hetkelemmik:
Pilt

Selles ma pettusin- kohutavalt vedel konsistents mu meelest ja mu kuivale nahale väga ei sobi ka:
Pilt
Kasutaja avatar
merczy
perefoorumlane

PostitusPostitas merczy » 23.10.17, 12:05

On keegi midagi uut ja huvitavat proovinud?
Kasutaja avatar
merczy
perefoorumlane

PostitusPostitas Mormelar » 23.10.17, 18:27

Minu uus lemmik on Idun Mineralsi jumestuskreem. Kulub ilgelt vähe ja lõpuks ometi piisavalt hele toon mu jaoks! Mõnus siidine ja kauapüsiv on kah.
'05 ja '08
Kasutaja avatar
Mormelar
Moderaator

PostitusPostitas merczy » 01.11.17, 17:36

Poes ringi käies jäi see mulle silma: https://www.nyxcosmetics.com/total-control-drop-foundation/NYX_413.html?cgid=foundation
Keegi kasutanud pole?
Kasutaja avatar
merczy
perefoorumlane

Eelmine

Mine Ilumaailm naistele

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist