Lobavada vol 14!

Kõik sellised teemad, mis mujale ei sobi

Re: Lobavada vol 14!

PostitusPostitas helery19 » 19.10.17, 13:59

Mul on suva, söö rasvast pirukat vöi kröpsu. Ei häiri
Pilt
Kasutaja avatar
helery19
perefoorumlane

PostitusPostitas Päris_Hilton » 19.10.17, 14:03

Mind ka ei häiri aga seda tõesti ainult juhul kui seda tsiviliseeritult tehakse - ei lätsuta/matsuta, hoiad puhtust.
Kasutaja avatar
Päris_Hilton
perefoorumlane

PostitusPostitas merczy » 19.10.17, 14:34

Ma ise olen see sarisööja bussis. Hapukurgi ja kiluleivaga sinna küll ei roni, aga hommikusöök ja hiline lõuna on bussis. Mul on nendel päevadel need ainsad hetked, kus selleks aega on.
Kasutaja avatar
merczy
perefoorumlane

PostitusPostitas Meraki » 19.10.17, 15:10

Mul vist oleks ka suht suva. Kuigi ühistransporti ei kasuta, võtan selle pealt, et alles kuskil keegi hädaldas, et issand kui jube inimesed söövad kinos popcorni :D Krt istu kodus ja vahi telekat, kui nii suur probleem on :D
Mänguasjad internetist: Lego DUPLOBeebidelePuldiautodLegodDroonid
Kasutaja avatar
Meraki
Administraator

PostitusPostitas Artemis » 19.10.17, 20:04

Kui on vaja, tuleb süüa. Aga lapsele tissi küll ei julgeks anda, tänapäeval inimesed nii vihased, et ilmselt tuleksid kaigasega kallale.

Muuseas Meraki, mina istungi kodus ja vahin telekat :) Ma ei tea mis on juhtunud, aga 10a tagasi inimesed oskasid kinos popcorni süüa, aga tänapäeva inimesed on kuidagi muutnud oma söömisharjumusi. Olen selle fenomeni üle juurelnud. Olen ise ka popcorni sööja ja asi pole selles, et mulle see toode ei meeldi. Kusjuures vanasti olid kinoseanssid ju nii tuugalt täis, praegu on seanssidel sageli nii vähe inimesi, aga ikkagi ei mahuta oma alasse ära.
Vb on see vanadusest.
Artemis

PostitusPostitas mbazzi » 23.10.17, 23:29

Mitte vôib-olla, aga see ongi vanadus :D Ma käin kinos lastefilme vaatamas, täiskasvanute filmid eelistan tv vaadata, veiniklaasiga :wink:

Ma olin sunnitud bussis tissi andma, aga ônneks plika oli nii väike ja sain teda nii hoida, et keegi ilmselt ei saanud arugi. Juhtus paar korda ja minul suva. Söön ka, kus juhtub, aga bussiga söidan viimasel ajal jäjest vähem. Kui olen kodust kaugele jalutanud ja vihma hakkab sadama, siis hüppan vahest bussi peale, aga jah, seda juhtub ônneks harva.
Viimati sôime Tallinn-Pärnu bussis ja tegelt mulle ei meeldinud see. Rahvast nii palju polnud, aga eks ikka toidulôhnad veits levisid. Me tulime otse lennuki pealt bussi peale ja no muidu oleks alles kunagi ôhtul süüa saanud lihtsalt. Titele andsin purgitoitu ka. Kui nälg, tuleb süüa!
K 2009
M 2016
Kasutaja avatar
mbazzi
perefoorumlane

PostitusPostitas Artemis » 30.10.17, 12:05

Tegelt, mitte vanadus, vaid elukogemus.

Ega mind ka ei koti eriti see tissitamine, annan igal pool tissi kui lapsel vaja. Kõike võib ignoreerida, aga see ei tee olematuks fakti, et sinu ümber olevad inimesed kangestuvad ja saadavad jälestavaid pilke sinu suunas. Mind paneb see lihtsalt imestama ja olen endalegi üllatuseks märganud, et lihtsalt väldin selliseid kohti ja olukordi viimase lapsega. Mul pole häbi tissi anda, mul on häbi inimeste pärast.
Artemis

PostitusPostitas merczy » 30.10.17, 13:57

Mina pole senini mõistnud, miks see peaks selline suur asi olema. Kui seda tehakse vaikselt ja diskreetselt, no jumal sellega.
Kasutaja avatar
merczy
perefoorumlane

PostitusPostitas helery19 » 30.10.17, 14:22

Beebidega ongi suva. Aga kui ma peaks enda väänikut kuskil kohvikus imetama, siis köigil kakahaisunäod ees. Õnneks tal on väljas käies nii palju muud teha ja tissume omaette vaikselt kojujöudes
Pilt
Kasutaja avatar
helery19
perefoorumlane

Eelmine

Mine Varia

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist