Kas mu mees on ikka hetero?

Mehe ja naise vahelisi suhteid käsitlevad teemad

Kas mu mees on ikka hetero?

PostitusPostitas Annabel25 » 19.04.19, 18:44

Olen elukaaslasega suhtes olnud juba 3 aastat, kuid mind närib kahtlus, et kas ta ikka on hetero...
Suhte alguses ta oli tõesti hooliv ja alati minu jaoks olemas.. helistas, kirjutas ja nunnutas pidevalt..
Mäletan, et tahtsin kord tema arvutis logida enda facebooki sisse. Hakkasin kasutajanime panema ning sinna viskas ette varem kirjutatud kasutajanimi, mis oli meesterahvanimi.. kirjutasin siis selle googlesse ja viskas ette iha.ee kasutaja.. kus olid pildid mu mehest kes kandis naistepesu.. alakeha oli täiesti nähtav.. kandis siis stringe ja ise oli erutunud... muidugi oma ülakeha ta varjas..
See oli nii õudne kui selle leidsin..vaikisin päevi ja lõpuks rääkisin temaga.. ta hakkas seda eitama kuid lõpuks tunnistas üles et teda erutab naistepesu kandmine.. samas need pildid et keda või mida ta otsis seaöt portaalist ? Küsimusele ta ei vastanud.. ütles vaid et tema ei otsi mehi ja on hetero..lubas et unustab selle pesuteema ja enam seda ei tee... usaldasin kuid hinge jäi närima see ikka..
Umbes paar kuud tagasi oli ta googeldanud "kantud naiste pesu" oli seda soovinud osta...ja ka kodust leidsin tal naistepesu...oli ära pakitud kapipõhja..
Ta vabandab muudkui et teda lihtsalt huvitab naistepesu ja on hetero ka tajab mind jne...
Aga noo mida kuradit.. ma eitea mida mõelda või teha.. oma naine peaks ju erutama mitte võõraste naiste pesu mida on kantud.. ta eirab teemat ja saab tigedaks kui püüan arutada.. samas on meie voodielu korras ja ütleb et paremat ei oska tahta..
Oskab keegi nõu anda ?
Annabel25

Mine Mees ja naine

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist