Seks laste nähes/kuuldes

Mehe ja naise vahelisi suhteid käsitlevad teemad

PostitusPostitas Getukas88 » 04.10.07, 18:23

Meie elame 1-toalises korteris. Praegu küll laps veel nii väike, aga ma ei tea, millal enale suuremat korteri muretseda saame... :?
Pilt
Kasutaja avatar
Getukas88

PostitusPostitas Juunilaps » 14.10.07, 16:55

Mina elasin esimesed 5 aastat vanematega ühes toas ja päris tihti ärkasin oigamiste ja voodiragina peale üles. Emme ja issi tegutsesid teki all niimoodi, et mina nägin ainult üles-alla liikuvat kogu. Tol ajal ma muidugi ei taibanud, mis toimub. Vanemana tulid sellised pildid silme ette, siis sain aru ka, mis magamistoas tehti. :lol: Traumat ma sellest ei saanud, aga tulevikus oma laste ees ma küll seksida ei taha, et nemad ei saaks kunagi suuremana väita, et nemad nägid emmet ja issit seda-teist tegemas. :wink:

Minul on selline lugu varnast võtta, kus 3-aastane tüdruk läks oigamise peale vanemate magamistuppa nuttes ja karjudes, et issi ei tohi emmele haiget teha. Lapse ema võttis tütre enda alla ja jätkasid koerapoosis ning emmeke siis ütles lapsele, et issi teeb emmele head, ära karda, emmel on hea jne. :| :roll:
Kasutaja avatar
Juunilaps

Re: Seks laste nähes/kuuldes

PostitusPostitas KATRIN16 » 27.01.17, 0:23

Ega häälekalt seksimine laste kuuldes hea ikka pole kui kuuled ähkimist, oigamist,laksumist ja veel lirtsumist.Mis laps mõtleb et isa peksab ema.
KATRIN16

PostitusPostitas Artemis » 31.01.17, 2:41

Vana teema kuid vahepeal 10a mööda läinud ja ka 10a võrra "targemaks" saanud.
Kahjuks elus pidanud päris mitmel korral nägema lapsi, kelle käitumine on õõvastav ja on näha, et kusagilt on laps oma teadmised hankinud. Kas siis näeb vanemaid pealt või seda kui keegi porri vahib. No ei kujuta ette. Unustada ei tohi ka seda, et laste väärkohtlemist eksisteerib rohkem kui me kartagi oskame. Olen niipalju targemaks saanud, et oma lapsel ei tohi silma pealt ära lasta isegi lasteseltskonnas. No ei kujuta ju ette, et võõras nt 6-7a laps võib kellegi pisemat last suuseksile ärgitada vms. Kahjuks olen seda näinud. Ma saan aru, et suguelundite stimuleerimist võib laps teha omaenese tarkusest, aga lapse fantaasia on siiski teatud tegevuste osas piiratud. Sellises olukordades peab mingi kogemus taga olema, mida siis teistelegi lastele "jagatakse". Ja selliste laste vanemad on reeglina ikka väga pimedad probleemi suhtes.
Üli-üli kahju ja kriminaalne, et täiskasvanud ei lase lastel lapsed olla.
Artemis

PostitusPostitas Maie sindist » 19.02.17, 20:39

Ka meil oli probleemiks asja ajamine lastega ühes toas Vahetevahel olid ikka vastasseina ääres üleval ka aga mina panin omale pika öösärgi selga siis on need helid veidi vaiksemad.Mõnikord olid lapsed kohe üleval kui meil see mõnutunne tuli aga nüüd enam mitte.Lapsed on 1,5 ja3 aastane.
Maie sindist

PostitusPostitas Tiina Liina » 11.09.17, 11:57

Meil on ülemisel korrusel omaette tuba kus me käime mehega aegajalt müramas,kus keegi ei sega meid,ning lapsed magavad alumisel korrusel.
Tiina Liina

Eelmine

Mine Mees ja naine

Kes on foorumis

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist